logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hot summer - wakacyjna oferta Via Color

  PR 07.07.2016, przeczytano 692 razy
ilustracjastrzałka

Z okazji wakacji firma Via Color przygotowała specjalną ofertę, w skład której wchodzą dwa doskonałe urządzenia, tworzące zgrany duet gotowy do pracy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hot-summer---wakacyjna-oferta-via-color,29224,artykul.html

Hot Summer to propozycja składająca się z plotera STORMjET 7180-x600 i laminatora STORMjET M1+.

Ploter STORMjET po raz pierwszy pojawia się w ofercie - urządzenie oferuje 180 cm zadruku nie w standardowych czterech kolorach, w sześciu. CMYK + Light Magenta + Light Cyan to zestaw spotykany przeważne w większych urządzeniach, zazwyczaj drukarkach UV. To połączenie daje powoduje, że wydruki tworzone przez ploter STORMjET mają niesamowitą głębie kolorów, których sam CMYK nie jest w stanie osiągnąć. Wyposażony w dwie, nowoczesne głowice DX9 ploter drukuje z szybkością do 20 m2/h. Dzięki tym dwóm głowicom możemy pracować szybko i efektownie, nie tracąc przy tym jakości. Dołączony do plotera profesjonalny program PhotoPrint i indywidualna kalibracja maszyny oraz specjalne szkolenie sprawiają, że wydruki tworzone na ploterze STORMjET zachwycają nawet najbardziej wymagających.

Drugim urządzeniem wchodzącym w skład oferty Hot Summer jest laminator STORMjET M1+. To urządzenie daje możliwości laminowania materiałów o szerokości do 163 cm i temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza. Dzięki swojemu wykonaniu, urządzenie jest łatwe w obsłudze, więc każdy może sobie poradzić z jego używaniem. Dołączony do zestawu laminat doskonale współgra z laminatorem STORMjET, gwarantując odpowiednie zabezpieczenie laminowanych wydruków.

Tylko przez okres wakacyjny Via Color oferuje te dwa urządzenia plus zestaw mediów i atramentów w specjalnej cenie 39 900 zł netto.

Źródło: Via Color

www.viacolor.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ViaColorViaColor o sobie:

Od początku swojej działalności nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze serwisowej klienta oraz dostarcza szerokie spektrum profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych i części do wszystkich drukarek cyfrowych. Od wielu lat zapewniamy najlepszą obsługę firm, przedsiębiorstw, instytucji jak również klienta indywidualnego. Specjalizujemy się również w dostarczaniu wszystkich niezbędnych akcesoriów do każdego biura. Na co dzień obsługujemy największe drukarnie, szkoły oraz firmy na terenie całego kraju.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Total startuje z kampanią przygotowaną we współpracy z agencją Olmeka
Firma Total Polska przygotowała promocję konsumencką, której celem jest podniesienie poziomu świadomości paliwa Total Excellium i benefitów jakie ono oferuje. Za przygotowanie działań marketingowych związanych z akcją prowadzoną pod hasłem ”Zatankuj i odbierz maskotkę!” – w tym m.in. kampanię outdoor, POS i Social Media – odpowiada agencja...
„Archipelag Beztroski” - nowa kampania wizerunkowa Rainbow
Archipelag Rainbow czuwa, przewiduje, sprawdza, dba…
Większy dział Tech&Lab 180heartbeats + Jung v Matt
Paweł Malinowski i Adam Selwon dołączyli do zespołu kompetencyjnego TECH &LAB agencji 180heartbeats + Jung v Matt.
Epson wprowadza na rynek swoje pierwsze w historii 12-kolorowe drukarki i proofery
Firma Epson wprowadziła na rynek swoje pierwsze 12-kolorowe drukarki wielkoformatowe oferujące najszerszą w historii przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone1. Gwarantując wymagane na potrzeby profesjonalnego proofingu niezawodne odwzorowanie kolorów i wymaganą w druku wysokonakładowym wydajność, drukarki SureColor SC-P7500 (24-calowa) i SC-P9500...
VMLY&R Poland z kampanią 360 stopni dla marki Lay’s dla 33 krajów Europy i Azji
„Wkręć się w filmy z Lay’s" (eng. „Sink into the movies with Lay’s”) to hasło nowej, regionalnej kampanii tej marki, przygotowanej przez agencję VMLY&R Poland. Działania swoim zasięgiem obejmą 33 kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Azji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764