logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hot summer - wakacyjna oferta Via Color

  PR 07.07.2016, przeczytano 744 razy
ilustracjastrzałka

Z okazji wakacji firma Via Color przygotowała specjalną ofertę, w skład której wchodzą dwa doskonałe urządzenia, tworzące zgrany duet gotowy do pracy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hot-summer---wakacyjna-oferta-via-color,29224,artykul.html

Hot Summer to propozycja składająca się z plotera STORMjET 7180-x600 i laminatora STORMjET M1+.

Ploter STORMjET po raz pierwszy pojawia się w ofercie - urządzenie oferuje 180 cm zadruku nie w standardowych czterech kolorach, w sześciu. CMYK + Light Magenta + Light Cyan to zestaw spotykany przeważne w większych urządzeniach, zazwyczaj drukarkach UV. To połączenie daje powoduje, że wydruki tworzone przez ploter STORMjET mają niesamowitą głębie kolorów, których sam CMYK nie jest w stanie osiągnąć. Wyposażony w dwie, nowoczesne głowice DX9 ploter drukuje z szybkością do 20 m2/h. Dzięki tym dwóm głowicom możemy pracować szybko i efektownie, nie tracąc przy tym jakości. Dołączony do plotera profesjonalny program PhotoPrint i indywidualna kalibracja maszyny oraz specjalne szkolenie sprawiają, że wydruki tworzone na ploterze STORMjET zachwycają nawet najbardziej wymagających.

Drugim urządzeniem wchodzącym w skład oferty Hot Summer jest laminator STORMjET M1+. To urządzenie daje możliwości laminowania materiałów o szerokości do 163 cm i temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza. Dzięki swojemu wykonaniu, urządzenie jest łatwe w obsłudze, więc każdy może sobie poradzić z jego używaniem. Dołączony do zestawu laminat doskonale współgra z laminatorem STORMjET, gwarantując odpowiednie zabezpieczenie laminowanych wydruków.

Tylko przez okres wakacyjny Via Color oferuje te dwa urządzenia plus zestaw mediów i atramentów w specjalnej cenie 39 900 zł netto.

Źródło: Via Color

www.viacolor.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ViaColorViaColor o sobie:

Od początku swojej działalności nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze serwisowej klienta oraz dostarcza szerokie spektrum profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych i części do wszystkich drukarek cyfrowych. Od wielu lat zapewniamy najlepszą obsługę firm, przedsiębiorstw, instytucji jak również klienta indywidualnego. Specjalizujemy się również w dostarczaniu wszystkich niezbędnych akcesoriów do każdego biura. Na co dzień obsługujemy największe drukarnie, szkoły oraz firmy na terenie całego kraju.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Puma: miejskie akcenty na wyjazdowej koszulce Manchesteru City
Firma PUMA prezentuje najnowszy komplet wyjazdowy Manchesteru City na sezon 2020/21, w którym zagrają: męska i damska drużyna seniorów oraz wszystkie ekipy młodzieżowe. Charakterystyczny wzór pokrywający praktycznie całą koszulkę bezpośrednio nawiązuje do dwóch symbolicznych elementów miasta, które łączą w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, czyli...
Nowy aparat Olympus OM-D E-M10 Mark IV
OLYMPUS prezentuje najnowszy aparat systemu Mikro Cztery Trzecie - OM-D E-M10 Mark lV, który jest doskonałą propozycją dla mobilnych i kreatywnych fotografów. Kompaktowy, lekki korpus z bardziej ergonomicznym uchwytem i nowymi użytecznymi funkcjami, które sprawiają, że profesjonalna jakość zdjęć dostępna jest praktycznie dla każdego. 5-osiowa stabilizacja...
Grupa Polsat promuje instalacje fotowoltaiczne Esoleo
Ruszyła emisja najnowszej kampanii promującej uruchomienie przez Grupę Polsat oferty instalacji fotowoltaicznych ESOLEO. Kampania ma na celu uświadomienie korzyści z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej – przede wszystkim dużo mniejszych rachunków za prąd oraz prostoty skorzystania z oferty, która możliwa jest dzięki kompleksowej obsłudze zapewnianej przez doradców z...
Opus B dla Amway na rynku niemieckim i austriackim
Zespół agencji przygotował kampanię wprowadzającą platformę NUTRILITE myBodyID.
Przychód Partner of Promotion za 2019 wyniósł 44,7 mln PLN, a fee income - 26,8 mln PLN.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764