logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP Latex 365 w cenie 335 – tylko przez krótki czas

  PR 05.09.2018, przeczytano 644 razy
ilustracjastrzałka

Z okazji 10-lecia technologii HP Latex Integart wraz z firmą HP intensywnie promuje technologię druku lateksowego. Pojawiają się także liczne promocje na urządzenia. Warto przyjrzeć się im bliżej i być może upolować swoje upragnione urządzenie w okazyjnej cenie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-latex-365-w-cenie-335-%E2%80%93-tylko-przez-krotki-czas,37797,artykul.html

Najnowsza promocja pomoże dokonać zakupu wszechstronnego i bogato wyposażonego modelu 365. W ramach oferty specjalnej Klientom zostanie zaproponowane w sumie aż 10 urządzeń tego typu... w cenie niższego modelu HP L 335! Cena drukarki L365 tylko teraz! w ramach kampanii "10 lat technologii HP Latex" wyniesie 69.000zł netto. W promocyjnej cenie zawarte jest także oprogramowanie RIP SAI, tusze, instalacja i szkolenie! Dobrą wiadomość mamy także dla posiadaczy ploterów tnących. W pakiecie znajdzie się oprogramowanie umożliwiające utworzenie tandemu drukująco-tnącego z użyciem obu urządzeń.

HP Latex 365 to bogato wyposażone urządzenie drukujące w maksymalnej szerokości 1,6m, na wielu różnych podłożach, w tym porowatych tekstyliach (z użyciem kolektora atramentu). Dzięki inwestycji w tą drukarkę firma może znacznie zyskać na wszechstronności. W przeciwieństwie do urządzeń solwentowych, urządzenie HP Latex 365 może być stosowane także w obszarze dekoracji wnętrz. Liczne certyfikaty (m.in. UL ECOLOGO, UL GREENGUARD GOLD) potwierdzają fakt, że druk w technologii HP Latex jest bezpieczny dla zdrowia ludzkiego. Podczas samego druku jak i codziennego użytkowania nadruk nie uwalnia do otoczenia związków toksycznych. Dlatego aplikacje mogą być stosowane nawet w takich miejscach jak przedszkola, szpitale czy przychodnie pediatryczne.

Drukarkę wielkoformatową HP Latex 365 wyposażono w mechanizm znacznie usprawniający (automatyzujący) dwustronny druk banerów. Jak się okazuje jest to potężne udogodnienie dla drukarni, szczególnie tych w których dwustronnie drukuje się często. Model L365 to nic innego jak sprawdzona, III generacja technologii HP Latex, w której druk ma rozdzielczość 1200dpi a do tworzenia obrazu wykorzystywane są nie trzy a w sumie aż sześć kolorów (trzy podstawowe i trzy pośrednie). To właśnie dlatego urządzenie jest w stanie drukować obrazy także w najwyższej, fotograficznej jakości. Nieocenioną zaletą jest HP Custom Substrate Profiling – oprogramowanie, które we współpracy z wbudowanym spektrofotometrem umożliwia w pełni zautomatyzowane tworzenie profili ICC.

Urządzenie docenią z pewnością firmy, którym zależy na wydajności. HP Latex 365 jest w stanie drukować z maksymalną prędkością 31m2/h (tryb outdoor high speed). Utrzymanie wysokiej jakości i jednoczesne wysokiej prędkości możliwe jest dzięki technologii optimizera oraz systemowi OMAS. Urządzenie posiada także wiele nowinek usprawniających obsługę i także wpływających na końcową wydajność urządzenia. Konstruktorom m.in. udało się znacznie skrócić czas pomiędzy kolejnymi zadaniami, które wymagają późniejszej kontynuacji.

HP Latex 365 wyposażono w ulepszoną sekcję utrwalania, która sprawia, że mimo wysokiej prędkości druku aplikacje są natychmiast suche, odporne na zadrapania i natychmiast gotowe do wydania klientowi.

Urządzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem do zdalnego monitoringu HP Latex Mobile. Jest to znaczne udogodnienie dla operatorów, których fizyczna obecność w drukarni może zostać teraz znacznie ograniczona. Oprogramowanie poinformuje o przerwanym druku, zbliżającym się czasie wymiany zbiornika z tuszem i o innych istotnych zdarzeniach.

Firmy zainteresowane zakupem urządzenia mogą zgłosić swoją chęć na tej stronie . W promocyjnej cenie udostępnionych będzie jedynie 10 sztuk drukarek HP Latex 365, więc pośpiech jest jak najbardziej wskazany.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

dziwi mnie pchanie w film promo idei ze niby ktoś na tym będzie drukować wielkoformatowe szmaty albo bilbordy ... nie lepiej jednak kłaść nacisk na fotojakosc technologii a nie udawać ze jest wszechstronna ??

Najnowsze w tym dziale

Gratisomat premierowo na Festiwalmarketingu.pl
Podczas tegorocznej edycji targów reklamy po raz pierwszy zaprezentuje się firma Gratisomat, oferująca interaktywne rozwiązania marketingowe. Na stoisku będzie można samodzielnie wypróbować nowoczesną i angażującą forma reklamy produktów i usług.
Pierwsza wersja Senuto – polskiej platformy wspierającej planowanie, analizę oraz optymalizację działań SEO – zostanie wyłączona 31 maja 2019 r. Eksperci spółki od wielu miesięcy pracowali nad jej przebudowaniem. Jak zatem będzie wyglądać Senuto w nowej odsłonie?
Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764