logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP Latex 375 - Postaw na sprawdzone rozwiązania i zyskaj uniwersalność, stabilność i bezpieczeństwo

  S 13.07.2021, przeczytano 1046 razy
ilustracja

HP Latex 375 to kultowy… i jednocześnie uznany na rynku model drukarki w technologii HP Latex. Sprawdził się w największych produkcjach, w Polsce i za granicą. W branży reklamowej oraz szeroko pojętej branży dekoracyjnej stał się podstawowym urządzeniem w zakładach produkcyjnych realizujących dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych druku rocznie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-latex-375---postaw-na-sprawdzone-rozwiazania-i-zyskaj-uniwersalnosc%2C-stabilnosc-i-bezpieczenstwo,392258,artykul.html

Co znajdziesz w artykule?

  • HP Latex na przestrzeni lat
  • HP L375 – za co ceniony jest przez użytkowników
  • Opinie klientów

HP Latex w liczbach

Na przestrzeni 5 lat od premiery, model HP L 375 (więcej informacji tutaj) napędza produkcję w ponad 220 firmach w Polsce. Obok innych modeli s.300 i s.500 – generują one miesięcznie wolumen rzędu ok. 198 000 m2, oszczędzając przy tym cenny czas klientów. Maszyna w trybie Outdoor quality plus osiąga prędkości rzędu 23m2/h oferując przy tym bardzo przyzwoitą jakość druku, a w trybach jakościowych drukuje od 13 do 17 m2/h. W trudnym okresie pandemii, kiedy ilość zleceń na rynku znacznie zmalała, sumaryczne zużycie tuszu do maszyn HP Latex w Polsce przeżywało znaczny wzrost – co potwierdza, że szybkość realizacji oraz uniwersalność maszyn HP Latex zapewniają przewagę w każdych warunkach rynkowych. Rocznie modele 375 oraz 570 drukują prawie 2 500 000 m2 różnorodnych aplikacji.

Stało się tak, ponieważ drukarka HP L375 łączy w sobie uniwersalność zadruku tuszem HP, zyskowność zapewnioną poprzez duże 3L zasobniki oraz prędkość realizacji za sprawą błyskawicznego utrwalania zadruku na pełnej gamie nośników reklamowych oraz dekoracyjnych. Jeśli nie chcesz eksperymentować, tracić czasu i szukasz sprawdzonego rozwiązania to postaw na HP Latex 375, kultowy #375..

Model HP L375 zdobył uznanie między innymi za:

  • Wszechstronność – dzięki wdrożeniu technologii HP Latex nasi klienci mogą oferować szerszą gamę aplikacji. Wdrażać nowe media i zaskakiwać swoich odbiorców nowościami.
  • Lider rankingów sprzedaży – model, który stał się liderem pod względem sprzedanych sztuk oraz łącznej sumy wyprodukowanych m2 stał się teraz dostępny w bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych.
  • Najczęściej dokupywany – HP L375 jest drukarką, na którą stawiają średnie i duże firmy produkcyjne, a w ich parku maszynowym ten model dominuje ilością sztuk. To już nie jest jedna drukarka, ale 3 czy nawet 5! Obecnie w wyjątkowych okolicznościach promocyjnych można pozyskać 2 lata obsługi gwarancyjnej w cenie oraz wysoki rabat.
  • Najlepiej przetestowany na dużych produkcjach – firmy użytkujące model 375 osiągają miesięczne przebiegi przekraczające 3000 m2, stąd nawet przy tzw. „Strzałach” jesteśmy w stanie obsłużyć naszych klientów jedną maszyną.
  • Najdłużej stabilny i pewny – HP Latex 375 jest dedykowany do przebiegów miesięcznych powyżej 900 m2. Strefa suszenia maszyny ma większą moc, a układ poruszania karetki jest wzmocniony w stosunku do innych modeli, co zapewnia bezawaryjną pracę przy druku dużych wolumenów w długim okresie czasu np.: praca na dwie zmiany 6 dni w tygodniu.

Poznaj opinie naszych Klientów, użytkowników HP Latex

„Dzięki HP Latex jesteśmy w stanie osiągnąć doskonałe odwzorowanie kolorów. Zadruk jest wytrzymały na warunki atmosferyczne (wysokie i niskie temperatury oraz intensywne promieniowanie UV). Dodatkowym atutem jest rozciągliwość wydruku, która nie jest bez znaczenia przy produkcji figur dmuchanych. Gotowy wydruk nie kruszy się i nie odpada podczas eksploatacji. Clevair”

„Istotne jest dla nas, że druk lateksowy nadaje się do produkcji niemal wszystkiego co wykonujemy w naszych 3 oddziałach. Potwierdzeniem niezawodności i przewagi czasowej w realizacjach są usługi 24h dostępne w – druk24h.pl – Centrum Dobrego Druku” – tłumaczy Paweł Grot. G&G Studio”

,,..Główną zaletą tej maszyny jest szybkość oraz stabilność. (…) jest to technologia ekologiczna. Każdy, kto chce świadomie drukować, powinien zdecydować się na latex… Zespół F.H.U. Sport Active”

,,…dzięki drukarce HP Latex rozbudowaliśmy nasze portfolio produktów w szczególności związanych z wykończeniem wnętrz (certyfikat GreenGuard dla tuszy lateksowych). Realizujemy więcej zleceń w najlepszej jakości i w dobrej cenie dzięki szerokiemu wachlarzowi mediów do druku, co spowodowało, że zdobyliśmy zaufanie takich marek jak Carrefour i Grupa Azoty…”

Teraz, właśnie stawiając na uznany i lubiany przez naszych Klientów model drukarki HP Latex 375, masz szansę skorzystać z limitowanej ilości sztuk dostępnych na specjalnych warunkach porównywalnych do tańszego HP Latex 365 (dodatkowe informacje). Nie zwlekaj z decyzją!

Zainteresowanych zapraszamy na pokaz i test druku do Centrum Demo Lab w Błoniu oraz Jawczycach (dostępne modele L375). Udział w indywidualnym pokazie to szansa na rozmowę z ekspertami ds. technologii HP Latex, poznania możliwości zadruku różnych materiałów oraz wyliczenia realnych, finansowych korzyści z wykorzystania tych urządzeń w firmie. Integart gwarantuje 100 proc. wsparcie technologiczne oraz serwisowe. Wystarczy online wybrać dogodny termin i umówić pokaz druku lateksowego: kliknij tutaj.

Można także skontaktować się z ekspertem ds. Rozwoju HP Latex s.300/ s.500:

Dawid Siedlis

Źródło: Integart

www.hplatex.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nadchodzi najprzyjemniejszy okres w roku – lato. To kolejny sezon, w którym konsumenci będą mieli okazję spróbować unikalnego smaku lodów E.Wedel OH!. Ich promocję wspierać będą wyjątkowe działania marketingowe oraz konkurs z oryginalnymi nagrodami. Zasady są proste – wystarczy ruszyć do sklepu w poszukiwaniu lodów E.Wedel, których...
Dalszy rozwój zespołu PA w SEC Newgate CEE
Nowym Senior Advisorem SEC Newgate CEE został Krzysztof Kępa, ekspert rynku elektro-energetycznego oraz sektora oil&gas. Dwóch kolejnych konsultantów to Piotr Górski, dotychczasowy analityk i redaktor prowadzący Res Publica Nova oraz Szymon Dziewięcki, tegoroczny zwycięzca Young Creative Cannes Lions.
Os3 odpalają Mistrzostwa Polski w Grillowaniu dla marki Duda Nasze Polski
Grillowanie to narodowy sport Polaków. W tej dziedzinie realizują się wszyscy, jak Polska długa i szeroka. Już niedługo dowiemy się kto zostanie Mistrzem Polski w Grillowaniu. Rusza najgorętsze wydarzenie sezonu grillowego w naszym kraju. Fani rywalizacji i niepowtarzalnych smaków już czują w powietrzu aromat, którego nie da się pomylić z niczym innym.
Agencja Webtalk wzmacnia Dział Mediów – do zespołu dołącza Wojciech Dworzyński
WebTalk, agencja oferująca rozwiązania full service digital, zatrudniła kolejnego specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Wojciech Dworzyński, który dołączył do zespołu na stanowisku Digital Media & Performance Director, odpowiada za dalszy rozwój działu mediów i jego kompetencji.
Sinajet 1007MT w drukarni Fastgraw
Firma Grafmasz zainstalowała kolejny ploter tnąco-bigujący 1007 MT. W pierwszym kwartale 2022 roku wdrożenie nastąpiło w drukarni FastGRAW w Zamościu, z którą Grafmasz współpracuje od wielu lat. Firma użytkowała dotychczas między innymi, krajarkę Grafmasz i inne urządzenia introligatorskie. FastGRAW oferuje druk cyfrowy, offsetowy, sublimację oraz wiele innych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764