logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP Latex 375 z dodatkowym urządzeniem w promocyjnej cenie

  PR 27.09.2018, przeczytano 1727 razy
ilustracjastrzałka

Rok 2018 upływa pod znakiem kampanii z okazji 10-lecia HP Latex na świecie i w Polsce oraz związanych z tym wydarzeniem serii promocji na zakup urządzeń, które oferuje Integart.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-latex-375-z-dodatkowym-urzadzeniem-w-promocyjnej-cenie,379532,artykul.html

W ofertach specjalnych proponowaliśmy - Voucher na 10tyś. zł do wykorzystania na media do druku, pojawiło się 10 urządzeń HP Latex 115 w wyjątkowej cenie, 10 szt. HP L365 z urządzeniami komplementarnymi w ofercie „złap okazję”. Teraz przyszedł czas na model HP L375 będący topowym modelem serii 300. W porównaniu z modelem 365 w tym zastosowano duże, ekonomiczne, 3-litrowe zbiorniki z tuszem, które znacznie obniżają cenę druku i umożliwiają stałe zasilanie, i pracę z urządzeniem bez przestojów. Warto zapoznać się ze szczegółami promocji na limitowane 10 szt. HP L375 – zaskakuje nie tylko cena drukarki, ale także ceny dodatkowych urządzeń tnących! Wybierz swoją wersję promocji, wybierz 1 z 4 urządzeń - laminator gratis lub trzy rozwiązania cięcia cyfrowego w rewelacyjnych cenach.

ilustracjastrzałka

Promocyjną drukarkę L375 (www.integart.com.pl/pl/produkty/hp-latex-375) można mieć już w cenie od 1852 zł netto miesięcznie (najniższa rata leasingu). Jednak to nie wszystko. Kupując drukarkę możesz dobrać sobie jedno z czterech urządzeń! Jednorazowo nic nie zapłacisz albo bardzo niewiele, wszystko zależy od dokonanego wyboru:

  • Laminator Mefu MF1700-F2 19.000zł netto - 0zł netto (tak zero!)
  • Półautomatyczny trymer Flexa Extrim 18.900 netto - cena 4 950zł netto
  • Ploter tnący Summa S2-Class 140T 24.900zł netto - cena 9 950zł netto
  • Ploter tnący Summa Pharos D160 (www.integart.com.pl/pl/produkty/summacut-pharos) 19.200zł netto - cena 7 950zł netto

O promocyjnych urządzeniach

MEFU MF 1700-F2, to najnowszej generacji laminator umożliwiający dwustronne laminowanie na zimno oraz na gorąco, także w trybie roll-to-roll. Maksymalna szerokość mediów przeznaczonych do laminowania może wynosić nawet 1,6m. Nie bez znaczenia jest także fakt, że MF 1700-F2 umożliwia ustawienie maksymalnej temperatury 120⁰C dla każdego z wałków osobno. Ten laminator wielkoformatowy sprawdzi się w firmach branży reklamowej, w których nie tylko jakość laminacji, ale i wysoka wydajność stawiana jest na pierwszym miejscu.

Wśród urządzeń dodatkowych znajduje się także trymer tnący Flexa Extrim, który umożliwia łatwe i precyzyjne cięcie materiałów elastycznych. Urządzenie wyposażono w system odbierający odpady, dzięki czemu miejsca pracy utrzymywane jest w porządku.

Plotery tnące marki Summa S2-Class 140T oraz Pharos D160, to wysokiej jakości urządzenia posiadające bardzo dobre parametry techniczne. Technologia tej firmy jest powszechnie znana i cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Zaawansowana technologia przewidywania wektorowego sprawia, że wycinane skomplikowanych rysunków czy liter przebiega w zwiększonej wydajności. Czas wycinania jest krótszy, łuki łagodniejsze co w praktyce przekłada się na dłuższą żywotność urządzenia.

1 z 4 rozwiązań do wyboru

Dla firm planujących zakup urządzenia i chcących rozwijać się w nowych obszarach biznesowych, jest to niespotykana, jak dotąd, okazja: atrakcyjna cena, niskie koszty eksploatacyjne oraz możliwość nabycia dodatkowego urządzenia w promocyjnej cenie sprawiają, że jest to obecnie najlepsza oferta na rynku! Oferta ważna jest do wyczerpania limitowanej puli urządzeń.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja digital marketingu They.pl poinformowała o kontynuacji współpracy z Orange Polska, obejmującej kompleksowe działania z zakresu content marketingu w 2020 roku.
Monitor Samsung U28R550 – zaawansowana ochrona oczu
Samsung wprowadza do sprzedaży nowy monitor UHD do zastosowań profesjonalnych. Model U28R550 charakteryzuje się m.in. ekranem o przekątnej 28 cali, rozdzielczością UHD oraz zaawansowaną technologią ograniczającą emisję niebieskiego światła potwierdzoną certyfikatem TÜV Rheinland. Monitor został zaprojektowany dla osób, które spędzają długie godziny przy...
Agencja Up&More rozpoczyna współpracę z Dominium S.A., firmą zajmującą czołowe miejsce na rynku pizzerii. W połowie lutego startuje promocja aplikacji mobilnej Klienta dostępna dla systemów Android oraz iOS.
INEA rozstrzygnęła przetarg mediowy, wybierając agencję mediową Zenith (Publicis Groupe).
Bitdefender, twórca oprogramowania antywirusowego podjął współpracę z marką Konica Minolta. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie produkcją sprzętu do druku w środowisku biurowym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764