logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP Latex on the move już w najbliższy piątek

  PR 10.05.2018, przeczytano 1185 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 11-12 maja 2018 roku w siedzibie firmy Integart odbędzie się I część finału HP Latex On the Move. Na uroczystość przybędzie wielu Gości specjalnych oraz Klienci, którzy dokonali zakupu drukarki lateksowej HP w promocji HP Latex On the Move, podczas targów REMA Days 2018.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-latex-on-the-move-juz-w-najblizszy-piatek,36448,artykul.html

- Idea kampanii powstała w styczniu. Szukaliśmy innowacyjnego i zaskakującego pomysłu dla naszych Klientów z branży reklamy i dekoracji, którzy w lutym odwiedzili nas na targach. Zależało nam na zaproponowaniu Klientom czegoś wyjątkowego i przełamującego standardy, akcji promocyjnych. INTEGART nieustannie poszukuje biznesowej wartości dodanej dla Klientów, którzy stają się użytkownikami technologii HP Latex. Tworzenie kompleksowych rozwiązań aplikacyjnych oraz kreowanie nowych modeli biznesowych jest wpisane w strategię firmy. Stawiamy na dynamiczny rozwój Klientów i rozwinięcie lub umacnianie ich pozycji rynkowej!

Kiedy już wiedzieliśmy, że Toyota Dobrygowski będzie naszym Partnerem w tym projekcie, znaleźliśmy hasło, które na stałe wpisuje się w podjęte działania i założenia tego programu - HP Latex on the move, który lada moment zaistnieje na rynku promując nasze rozwiązania i technologię druku HP Latex.

Powiedzieliśmy naszym przyszłym Klientom: Jeśli jesteś odważny i nie obawiasz się powalczyć na rynku oraz wyjść do swoich Klientów podejmij wyzwanie. Otwórz się na technologię HP Latex. Zmień swoje przyzwyczajenia i skorzystaj z pakietu korzyści na wyciągnięcie ręki. Kupując urządzenie drukujące HP Latex III generacji otrzymasz pakiet korzyści i niewiarygodną możliwość na dynamiczny rozwój Twojej firmy. - mówi Beata Wrona, Kierownik Marketingu.

Pierwszy dzień eventu wypełnią profesjonalne szkolenia, przygotowujące do dalszej pracy naszych Klientów. W ramach „Akademii reklamy” zaprezentowane zostaną najbardziej innowacyjne materiały do druku i zastosowań aplikacyjnych. Zadaniem tego szkolenia jest nie tylko zaprezentowanie wachlarza możliwości, ale także inspirowanie wszystkich uczestników. Jak się okazuje w wielu firmach świadomość możliwości jakie drzemią w nowoczesnych materiałach do reklamy czy dekoracji, nadal jest niewystarczająca przez co wykorzystanie potencjału aplikacyjnego wielu rozwiązań nie jest optymalne.

Drugie szkolenie w tym dniu zostanie przeprowadzone przez Damiana Wilperta – profesjonalnego Trenera Biznesu. Praktyk z bogatym doświadczeniem posiadający liczne Certyfikaty, m.in.: Wystąpienia publiczne, autoprezentacja, profesjonalny handlowiec, zarządzanie ludźmi, zarządzanie sprzedażą i relacje z klientami, negocjacje handlowe, praktyczne zagadnienia public relations i marketingu, pozycjonowanie optymalizacja, coaching. Autor dwóch książek „Techniki sprzedaży i budowanie pozytywnego wizerunku” oraz „Pasja Wystąpień Publicznych”. Na warsztatach zostaną zaprezentowane najbardziej skuteczne techniki sprzedaży oraz metody budowania pozytywnego wizerunku.

W drugim dniu uczestnicy wezmą udział w prezentacji, którą poprowadzi TOYOTA Dobrygowski. Będzie to okazja do poznania dokładnych warunków użytkowania aut, zasad bezpiecznej jazdy oraz modelu samochodu, który uczestnicy otrzymają w ramach HP Latex on the move.

Przez całe dwa dni Gośćmi będą również nasi Partnerzy z banku BZ WBK, który zapewnia obsługę finansową zakupów realizowanych w Integart. W tym dniu Klienci odbiorą kluczyki do samochodów wyposażonych w pakiet narzędzi dodatkowych: Media Case oraz Media Box. 12 maja wyruszy w Polskę czternaście samochodów Toyota YARIS i jedna Toyota C-HR oznakowane zgodnie w przyjętą wizualizacją i koncepcją całego projektu.

Każda z firm, otrzymuje bardzo profesjonalnie oklejony pojazd z identyfikacją własnego logotypu. Partnerami mediowymi, którzy dostarczyli swoje najlepsze produkty do aplikacji na auta, w tej akcji, są firmy: Avery Dennison, 3M Poland oraz Arlon. Każdy z Parterów dostarczył dla naszych Klientów dodatkowe narzędzia - niespodzianki, które będą znajdować się w samochodach oznakowanych znakami Partnerów.

To wyjątkowe i jakże ważne wydarzenie dla Integart będziemy rejestrować podczas nagrań, Wkrótce będą mieli Państwo okazję obejrzeć nasz materiał video.

Serdeczne podziękowania i gratulacje za podjęte decyzje składamy wszystkim nowym Klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i dołączyli do grona użytkowników HP Latex. Wierzymy w sukces tego projektu i wszystkich Klientów będziemy wspierać w rozwoju i z ciekawością będziemy śledzić działania - pierwszej na rynku - floty HP Latex on the move.

Dziękujemy również Partnerom tego projektu: TOYOTA Dobrygowski, BZ WBK, Avery Dennison, 3M Poland oraz Arlon.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764