logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP Latex on Tour - startuje Open October!

  S 13.09.2016, przeczytano 1585 razy
ilustracja

Podczas targów Festiwal Druku & Marketingu firma Integart zaprezentowała premierową drukarkę HP Latex 570 oraz stół tnący ZUND G3. Samo wydarzenie oraz targi zapoczątkowały start nowej kampanii reklamowej pod hasłem – WYDAJNOŚĆ – TU i TERAZ ! Na jesień przygotowaliśmy kilka niespodzianek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-latex-on-tour---startuje-open-october%21,29900,artykul.html

Przed nami najlepszy miesiąc w roku!
Długo wyczekiwany październik, HP OPEN OCTOBER 2016!

Zeszłoroczna edycja OPEN MONTH’15 potwierdza potrzebę otwartych spotkań i warsztatów poświęconych workflows z zastosowaniem różnych technologii oraz niesłabnące zainteresowanie wiodącą na rynku technologią HP Latex. Niespełna kilka miesięcy temu mieliśmy okazję pokazać Państwu, w HP DEMO Lab w Błoniu, HP Latex 560 oraz nowy segment ultraszybkich drukarek HP PageWide XL. Już dziś zapowiadamy, że w październiku również zaskoczymy Państwa nowościami i serdecznie zapraszamy na spotkania z nami, naszymi Gośćmi oraz na udział w premierowych pokazach i warsztatatach z HP Latex 570 oraz HP Latex 1500.

Nasze portfolio dostawców technologii i mediów do reklamy przez lata ewoluowało. Integart konsekwentnie buduje swoją markę w oparciu o partnerstwo z Klientami oraz Kluczowymi dostawcami. Rekomenduje i oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, dopasowane do potrzeb Klientów, wsparcie techniczne i szkoleniowe. Integart to czołowy lider rynku w materiałach rolowych i w nowych, sprawdzonych technologiach dedykowanych dla LFP. Obecna oferta obejmuje szeroki zakres urządzeń: HP Latex 3. generacji (s. 300; s. 500; s. 1500 i 3000), HP Scitex FB 550/750, HP PageWide XL 4500-8000, Zund, Rollsroller, Seal czy Fotoba. Firma posiada własne Centrum Prezentacji, HP DEMO Lab w Błoniu oraz w Pradze. W postaci zaplecza szkoleniowego ma do dyspozycji swoich Klientów Centrum HP w Barcelonie z całym zespołem ekspertów. Organizuje dla przyszłych użytkowników urządzeń szkolenia i warsztaty demonstracyjne za granicą. Autoryzowany serwis wszystkich urządzeń oraz centrum dystrybucji materiałów eksploatacyjnych, centrum konfekcji mediów stawiają firmę w najwyższej czołówce rzetelnych i pewnych Partnerów w branży LFP.

Pod hasłem WYDAJNOŚĆ - TU i TERAZ! chcemy zaprezentować najnowszą ofertę produktową w segmencie maszyn oraz mediów, pokazać know-how nowoczesnej drukarni XXI wieku oraz wziąć „pod lupę” ROI. Chcemy wspólnie z Państwem podyskutować o zwrocie z inwestycji, o wydajności i o nowym wymiarze możliwości - jakie dają rozwiązania w obszarze materiałów i technologii - mówi Tomasz Melzacki, dyrektor Handlowy.

Współczesne media wyróżniają się doskonałymi cechami ważnymi w obróbce materiału. Wysoka jakość folii, podkładów, klejów gwarantują bezproblemowy proces produkcyjny zachowując swoje właściwości przez długi czas. Nowoczesne media posiadają unikalne cechy i właściwości kluczowe dla docelowych aplikacji, gwarantują wydajność i nowe możliwości.

O tym wszystkim chcemy opowiedzieć podczas najbliższego HP OPEN OCTOBER w kampanii WYDAJNOŚĆ – TU i TERAZ ! Partnerem mediowym w naszych pokazach będzie marka AVERY DENNISON.

Dodatkowo, w ramach kampanii i cyklu konferencji z siecią MULTIKINO, obok marki AVERY  zaprezentujemy najnowszą drukarkę HP i wiodące produkty firmy 3M i Neschen, które są potwierdzeniem bezpieczeństwa i gwarancji dla użytkowników końcowych, w trzech aspektach:

  • trwałych rozwiązań dla aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych
  • sprawdzonej technologii i kompatybilności
  • gwarancja jakości


Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w HP OPEN OCTOBER.
Gwarantujemy nową, ciekawą formułę spotkań, warsztaty, spotkania z Ekspertami - Avery Dennison, Neschen oraz Zund. My przyjedziemy do Was, a w kolejnych tygodniach zapraszamy do HP Demo Lab w Błoniu. Nie można tego przegapić! Wśród uczestników rozlosujemy wyjątkowe nagrody.

Już dziś zapraszamy do rejestracji na najbliższe wydarzenie HP Latex On Tour, które odbędzie się w ramach pierwszej części Open October! Odwiedzimy w sumie 8 miast w Polsce (więcej szczegółów publikujemy na stronie Rejestratora Online).Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764