logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP ogłasza premierę nowego modelu HP Latex 630

  S 21.09.2023, przeczytano 502 razy
ilustracja

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że chcesz, aby proces drukowania był jak najłatwiejszy i jak najprostszy. Gama najnowszych produktów HP Latex z serii 630 i 630W to doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Dzięki nim możesz osiągnąć rezultaty, które zachwycą Twoich klientów:


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-oglasza-premiere-nowego-modelu-hp-latex-630,401447,artykul.html

Wysoka jakość druku z białym atramentem:

Drukarki HP Latex z serii 630 umożliwiają drukowanie z użyciem białego atramentu, przy zachowaniu żywych kolorów, płynnych gradientów i czytelnego tekstu. To idealne rozwiązanie do projektów, które wymagają białego tła lub druku na ciemnych materiałach.

Szybkość i efektywność:

Seria L 630 osiąga imponującą prędkość drukowania co pozwala na zwiększenie produktywności i skrócenie czasu realizacji projektów. Dodatkowo, wydruki są suche i gotowe do wykańczania
i montażu od razu po opuszczeniu drukarki.

Precyzyjne nacinanie:

Premierowe urządzenia HP L630 oraz 630W wyposażone są w system Print&Cut, który działa w ramach jednego procesu. Dzięki dokładnemu rozpoznawaniu zadań i bezbłędnemu cięciu, Twoje projekty będą idealnie wykończone.

Prostota i wygoda:

Seria HP Latex 630 została zaprojektowana, aby ułatwić pracę. System ładowania nośników od frontu oszczędza miejsce w biurze, a ładowanie bez wrzeciona oraz automatyczna korekta przekrzywienia upraszczają procedurę i pozwalają zaoszczędzić cenny czas. Przechowywanie zadań w pamięci urządzenia ułatwia ponowny druk.

Monitorowanie i zarządzanie w chmurze:

Dzięki aplikacji w chmurze HP PrintOS możesz monitorować urządzenie z dowolnego miejsca, co zwiększa produktywność i umożliwia zdalne zarządzanie pracą drukarki.

Ochrona środowiska:

Technologia atramentów na bazie wody HP Latex jest bardziej przyjazna dla środowiska niż tradycyjne atramenty rozpuszczalnikowe. Posiadamy prestiżowe certyfikaty, takie jak UL ECOLOGO® i EPEAT®, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska. Ponadto, nasze wkłady są pakowane w kartonowe obudowy, używamy materiałów bez etykiet i oferujemy bezpłatny recykling przez program HP Planet Partners.

Z nami możesz nie tylko dostarczyć wysoką jakość druku, ale także wzmocnić swoją reputację jako firmy dbającej o środowisko i zapewnić klientom produkty i usługi, które spełniają najwyższe standardy jakości i zrównoważonego rozwoju.

Bądź nie do pokonania! Spotkaj się z nami i wspólnie potestujmy nową drukarkę w okolicznościach, które dostarczą nam jeszcze więcej emocji i wrażeń.

Zobacz nową HP latex 630 w akcji! Drukuj szybciej, poczuj emocje prędkości…

Serdecznie zapraszamy na spotkania, na których każdy uczestnik będzie miał okazję poznać wszystkie zalety nowych drukarek HP Latex z serii 630, a także zobaczyć HP Latex 630 White Ink podczas pracy wraz z innowacyjnym rozwiązaniem Print&Cut.

Zarejestruj się i zarezerwuj dla siebie termin.

 

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Harman Phoenix - nowy, kolorowy film fotograficzny
HARMAN technology Ltd, jeden z największych na świecie producentów analogowych klisz fotograficznych, papierów do ciemni i chemii fotograficznej, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek HARMAN Phoenix 200, zupełnie nowego, limitowanego filmu kolorowego ISO 200, 35 mm.
Piotr Morko awansuje w Newline Interactive
Piotr Morko jest związany z Newline Interactive – liderem wśród producentów monitorów interaktywnych – od lipca 2020 roku. Odpowiadał dotychczas za komunikację marketingową w Polsce i Europie Wschodniej. Awans na stanowisko Senior Marketing Manager wiąże się z rozszerzeniem obowiązków o zarządzanie projektami w całym regionie EMEA oraz...
Superbet i Lech: real time branding na stadionie
„Bartek Mrozek TOP” – taki komunikat wyświetlił się na centralnym ekranie LED na stadionie przy Bułgarskiej podczas meczu Lecha z Widzewem kilka sekund po wybronionym przez bramkarza gospodarzy rzucie karnym. O co chodzi? To nowe narzędzie marketingowe sponsora głównego zespołu z Poznania. Firma bukmacherska Superbet jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swoich...
Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764