logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP prezentuje nowe rozwiązania druku dla biznesu

  PR 07.11.2019, przeczytano 276 razy

Najnowsza oferta firmy HP, w ramach platformy chmurowej HP Workpath, obejmuje ponad 50 aplikacji umożliwiających łatwe i intuicyjne wykonywania codziennych zadań. HP poszerza także portfolio urządzeń A3.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-prezentuje-nowe-rozwiazania-druku-dla-biznesu,384628,artykul.html

Najważniejsze informacje:

  • HP Workpath pozwala na tworzenie aplikacji służących do zarządzania zadaniami dla urządzeń wielofunkcyjnych HP (MFP).
  • HP Command Center pozwala dostawcom usług na zdalne kontrolowanie urządzeń wielofunkcyjnych i wdrażanie aplikacji.
  • Rozszerzone portfolio drukarek A3 to wyjątkowa oferta kolorów i najlepszych  zabezpieczeń druku na świecie. [1]

Firma HP Inc. zaprezentowała z końcem października tego roku, najnowsze rozwiązania druku dla pracowników mobilnych, ułatwiające integrację dotychczasowych procesów, z tymi opartymi na technologiach cyfrowych.

HP Workpath i HP Command Center umożliwiają partnerom i klientom tworzenie oraz wdrażanie aplikacji, dzięki którym żmudne procesy biznesowe – takie jak składanie raportów czy archiwizacja dokumentów – stają się jeszcze prostsze i szybsze. Ponadto amerykański producent poszerza ofertę urządzeń drukujących w formacie A3 i wprowadza nowe funkcje bezpieczeństwa dla flot drukarek.

- Rozwiązania, które dziś wprowadzamy, zostały stworzone przede wszystkim z myślą o naszych klientach. Definiując na nowo rolę drukarki w przestrzeni biurowej, oferujemy współczesnym pracownikom inteligentniejsze i bardziej zintegrowane narzędzia, które pozwalają im bezpieczniej i efektywniej wykonywać zadania, w każdym miejscu i o dowolnej porze. - Tuan Tran, Incoming President, Imaging, Printing and Solutions, HP Inc.

Tworzenie aplikacji do drukarek dla szybszego i łatwiejszego wykonywania zadań

HP Workpath to nowa platforma chmurowa i ekosystem deweloperski, który pozwala na tworzenie aplikacji usprawniających procesy biznesowe przez dystrybutorów, deweloperów i klientów. Podobnie jak w przypadku smartfonów, partnerzy HP mogą w łatwy sposób opracowywać nowe aplikacje lub uzyskiwać dostęp do tych istniejących oraz instalować je bezpośrednio na urządzeniach wielofunkcyjnych.

Przykłady zadań, które obecnie użytkownik będzie mógł wykonać z poziomu urządzenia:

  • skanowanie paragonów i składanie raportów o wydatkach bezpośrednio z poziomu aplikacji Concur na drukarce,
  • skanowanie faktur bezpośrednio w aplikacji Sage Intacct na drukarce, dołączanie ich do zamówień oraz przesyłanie do zatwierdzenia,
  • skanowanie dokumentów za pomocą aplikacji i zapisywanie ich bezpośrednio we współdzielonym folderze Microsoft Teams lub Google Docs.

Obecny program obejmuje ponad 300 deweloperów HP Workpath oraz 50 aplikacji, w tym rozwiązania specjalistyczne dla takich branż, jak opieka zdrowotna, edukacja czy administracja rządowa. Na początku 2020 r. liczba aplikacji ma zwiększyć się do 70. Dzięki wprowadzonym produktom, Partnerzy HP biorący udział w programie Beta, już teraz zyskują nowe okazje biznesowe, jednocześnie zapewniając klientom więcej korzyści.

Wdrażanie urządzeń i aplikacji oraz zarządzanie nimi z poziomu jednej platformy chmurowej

Proces instalacji floty urządzeń oraz oprogramowania do ich zarządzania zajmuje dziś dużo czasu, ponieważ wymaga ręcznej konfiguracji. HP Command Center to platforma oparta na chmurze, która pozwala dostawcom usług zdalnie zarządzać urządzeniami wielofunkcyjnymi i wdrażać aplikacje HP Workpath. Jednocześnie rozwiązanie to, poprzez możliwość rekomendowania i subskrybowania aplikacji, pozwala partnerom na zdywersyfikowanie oferty oraz zwiększenie jej wartości.

ilustracjastrzałka

Rozszerzone portfolio urządzeń drukujących w formacie A3 – wysoka jakość druku i żywe kolory

Nowe serie urządzeń wielofunkcyjnych HP Color LaserJet Enterprise MFP M776 i HP Color LaserJet Enterprise M856 oferują doskonałą barwę materiałów marketingowych oraz profesjonalnych dokumentów. Ulepszony tryb druku zapewnia szerszą gamę kolorów oraz dodatkowy poziom wyrazistości i połysku, nie tylko na potrzeby broszur, ale również innych wydruków promocyjnych. Ponadto technologia HP Custom Color Manager precyzyjnie dobiera barwy do każdej kombinacji dokumentu i urządzenia – bez kosztownych systemów dopasowywania kolorów.

W portfolio producenta znalazła się również drukarka HP Color LaserJet Managed E85055, która oferuje niższy koszt druku na stronę oraz szereg funkcji zaprojektowanych z myślą o dostawcach usług kontraktowych.

Ulepszone zabezpieczenia dla intuicyjnego zarządzania flotą

Firma HP zapowiedziała także wprowadzenie ulepszonych zabezpieczeń, które mają ułatwić partnerom ochronę floty urządzeń. Security Manager 3.4, z obsługą protokołu Simple Certificate Enrollment Protocol (SCEP), zapewnia dostęp do szerszej gamy certyfikatów oraz upraszcza proces ich wydawania. Ponadto, integracja nowych zasad bezpieczeństwa – HP Essential Security Policy, z usługami HP Smart Device Services (SDS), pozwala klientom i partnerom zwiększyć stopień zabezpieczeń dla całej sieci IT.

Dostępność

  • Platforma HP Workpath  będzie dostępna dla partnerów HP Premier, deweloperów i klientów na całym świecie w listopadzie 2019 roku.
  • Platforma HP Command Center będzie dostępna dla partnerów HP Premier na całym świecie już w listopadzie 2019 roku.  
  • Poszerzona oferta urządzeń HP obsługujących format A3 będzie dostępna od 1 listopada 2019 roku.
  • Ulepszone zabezpieczenia HP są już dostępne dla partnerów. Wsparcie SCEP dla HP JetAdvantage Security Manager będzie dostępne w grudniu 2019 roku.

Źródło: HP

www.hp.pl

Dodatkowe informacje:

[1] Na podstawie przeprowadzonego przez HP przeglądu opublikowanych do 2018 r. zabezpieczeń w konkurencyjnych drukarkach tej samej klasy. Tylko HP oferuje kombinację zabezpieczeń, które umożliwiają wykrycie i automatyczne powstrzymanie ataku, a następnie automatyczne zweryfikowanie integralności oprogramowania podczas ponownego uruchomienia. Lista drukarek jest dostępna pod adresem hp.com/go/PrintersThatProtect. Więcej informacji: hp.com/go/printersecurityclaims.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Owens-Illinois (O-I) poinformował o instalacji pierwszego w Europie pieca wykorzystującego całkowicie innowacyjną technologię wytopu szkła. Piec skonstruowany w oparciu o technologię MAGMA (Modular Advanced Glass Manufacturing Asset) wraz z wysoce elastyczną linią produkcyjną zostanie umieszczony w zakładzie w Holzminden (Dolna Saksonia, Niemcy).
Eko biuro dla tworzących przyszłość projektu Robert Majkut Design
Studio Robert Majkut Design na zlecenie Alior Bank zaprojektowało biuro łączące w sobie design, technologię oraz dbałość o ekologię. Biuro RBL_ to jedna z najbardziej zaawansowanych przestrzeni do pracy. Począwszy od projektu, poprzez dobór partnerów, kończąc na realizacji  - wszystkie szczegóły zostały starannie dobrane tak, by spełniały oczekiwania Klienta.
Walk Creative rozpoczyna współpracę z Moët Hennessy Polska. Agencja odpowiada za opracowanie koncepcji kreatywnej oraz realizację kampanii „Polish Welcomes”dla Belvedere Vodka, pierwszej na świecie wódki super premium. Współpracę nawiązano w wyniku przeglądu ofert.
SAW: najlepsze dyplomy 2018/2019 z architektury wnętrz ASP w Warszawie
Już 18 listopada br. w siedzibie SARP na ul. Foksal 2 w Warszawie rozpocznie się wystawa najlepszych prac dyplomowych absolwentów warszawskiego Wydziału Architektury Wnętrz ASP 2018/2019. Wystawa jest wynikiem współpracy uczelni ze Stowarzyszeniem Architektów Wnętrz, które postanowiło nagrodzić najzdolniejszych studentów i zaprezentować ich prace szerokiemu gronu odbiorców.
Limitowane pudełka Burger King wyprzedane
Są ludzie, którzy wyrzucają pudełka. Nie mówmy o nich. Ponieważ z tym pudełkiem zamiast się rozstawać, lepiej się pokazać. Limitowana edycja opakowań Chicken Fries Burger King Encrusted with crystals from Swarovski, wyprzedała się w poniedziałek w ciągu trzech godzin w CL20 w Warszawie. Kolejna partia jeszcze przed weekendem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764