logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP przedstawia HP Laserjet Tank MFP 2600s

  PR 05.10.2022, przeczytano 406 razy
ilustracjastrzałka

Firma HP wprowadza na polski rynek drukarkę HP LaserJet Tank MFP 2600s, stworzoną specjalnie dla przedsiębiorców i właścicieli małych firm. Biorąc pod uwagę znaczny wzrost liczby MŚP w ostatnich latach, najnowsze, innowacyjne rozwiązania HP w LaserJet MFP 2600s jeszcze lepiej wspierają współczesnych właścicieli przedsiębiorstw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-przedstawia-hp-laserjet-tank-mfp-2600s,397476,artykul.html

- W ciągu ostatnich dwóch lat nastąpił ogromny wzrost liczby małych firm, a my w HP mamy wyjątkowe możliwości, aby sprostać zmieniającym się potrzebom właśnie tych klientów. Dlatego też stworzyliśmy drukarkę HP LaserJet Tank MFP 2600s, wyposażoną w rewolucyjny, nadający się do ponownego napełniania zbiornik LaserJet – mówi Xavier Garcia, Global Head of Print Hardware Systems w HP. - HP LaserJet Tank MFP 2600s to pierwsza na rynku oferta łącząca niesamowitą wydajność z intuicyjnym zarządzaniem drukiem. Ten dodatek do serii LaserJet, z wszechstronnymi funkcjami podkreśla nasze zaangażowanie w pomoc małym firmom w rozwoju, wszystko to dzięki wydajnym i łatwym w użyciu rozwiązaniom.

Dla tych, którzy potrzebują wysokonakładowego druku, urządzenie HP LaserJet Tank MFP 2600s wyposażono w funkcję automatycznego druku dwustronnego, automatyczny podajnik dokumentów na 40 arkuszy oraz bęben o długiej żywotności (na 50000 stron[1]) co zapewnia nieprzerwane, wysokiej jakości wydruki nawet przy codziennym użytkowaniu. Użytkownicy mogą również z łatwością łączyć się za pomocą najlepszej w swojej klasie[2] aplikacji HP Smart[3] która umożliwia pracownikom zdalne drukowanie z urządzenia mobilnego oraz dostęp do zaawansowanych opcji skanowania dzięki Smart Advance[4]. Ponadto, zaawansowane funkcje zabezpieczeń, obsługiwane przez HP Wolf Essential secure, zapewniają ochronę poufnych danych.

HP LaserJet Tank MFP 2600s w “pigułce”

JEDYNA DRUKARKA LASEROWA BEZ KLASYCZNEGO TONERA

  • Łatwe i intuicyjne rozwiązanie z zakresu uzupełniania tonera, wymagające zaledwie 15 sekund[5] zaangażowania ze strony użytkownika
  • Możliwość wydrukowania do 5000 stron[6] z fabrycznie napełnionym, oryginalnym tonerem HP oraz oszczędność na kosztach uzupełnienia tonera dzięki zestawowi HP Toner Reload Kit o bardzo wysokiej wydajności

STWORZONA Z MYŚLĄ O ZRÓWNOWAŻONYM ROZWOJU

  • Urządzenie HP posiada certyfikat Energy Star oraz Epeat Silver
  • HP Toner Reload Kit[7] pozwala zaoszczędzić do 90% odpadów[8]
  • Zoptymalizowana konstrukcja zbiornika, mniejsza nawet o 17%[9] pomimo automatycznego drukowania dwustronnego oraz bębna o długiej żywotności

NIEZWYKLE WYSOKA WYDAJNOŚĆ

  • Drukowanie dwustronne z dużą szybkością dzięki obsłudze automatycznego podajnika dokumentów na 40 arkuszy
  • Niezawodna łączność bezprzewodowa[10]
  • Pełne wsparcie HP Wolf Essential security
  • Najlepsza w swojej klasie[11] aplikacja HP Smart[12] z funkcjami skanowania Smart Advance[13]

Ceny i dostępność

  • Urządzenia HP LaserJet MFP 2600s będą dostępne w sprzedaży detalicznej od połowy października br. w cenach od 1699 PLN (brutto).

Źródło: HP Inc.

www.hp.pl

Dodatkowe informacje:

[1] Wydajność bębna wynosi około 50000 jednostronnych stron (papier o rozmiarze A4). Istnieje wiele czynników określających rzeczywistą żywotność bębna, takich jak temperatura, wilgotność, rodzaj papieru, rodzaj używanego tonera i inne zmienne. Bęben można wymienić za pośrednictwem autoryzowanego serwisu.
[2]W porównaniu z aplikacjami do drukowania OEM dla większości najlepiej sprzedających się, sieciowych drukarek atramentowych/laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych dla domu i biura, w cenie ≤450 USD. Udział w rynku według danych IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical CYQ4 2020. Twierdzenie na podstawie badań aplikacji do druku producentów drukarek oraz testów praktycznych Keypoint Intelligence z kwietnia 2021 r. na zlecenie HP. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: keypointintelligence.com/HPSmartApp
[3] Wymaga pobrania aplikacji HP Smart. Szczegółowe informacje na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania można znaleźć na stronie www.hp.com/go/mobileprinting. Niektóre funkcje/oprogramowanie są dostępne tylko w języku angielskim i różnią się między aplikacjami desktopowymi i mobilnymi. Może być wymagana subskrypcja; subskrypcja może nie być dostępna we wszystkich krajach. Zobacz szczegóły na stronie HPSmart.com. Wymagany dostęp do Internetu, który należy zakupić osobno. Konto HP wymagane do pełnej funkcjonalności. Lista obsługiwanych systemów operacyjnych dostępnych w sklepach z aplikacjami.
[4] Po upływie 12 miesięcy obowiązuje miesięczna opłata za możliwość dalszego korzystania z zaawansowanych funkcji dzięki usłudze HP Smart Advance. Usługa HP Smart Advance nie jest dostępna we wszystkich krajach.
[5] W przypadku stosowania zgodnie z instrukcją. Średni czas przeładowania na podstawie wewnętrznych testów HP.
[6] Rzeczywista wydajność różni się znacznie w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Średnia na podstawie normy ISO/IEC 19752 i druku ciągłego. Dodatkowe wydrukowane strony wymagają ponownego załadowania tonera. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.hp.com/go/learnaboutsupplies
[7] Toner Reload Kit nie jest dołączony do drukarki; należy go zakupić oddzielnie.
[8] Obliczenia HP na podstawie zużycia odpadów z materiałów eksploatacyjnych na rynku wtórnym w drukarkach HP LaserJet M208, M209, M211 i MFP M232, M233, M234, M236 przy użyciu kasety z czarnym oryginalnym tonerem HP LaserJet 134A/X, 135A/X, 136A/X i 137A/X.
[9] Na podstawie wewnętrznego porównania HP dotyczącego wolumenu HP LaserJet Tank MFP 2602dn/2604dw/2606dn i HP Neverstop Laser MFP 1200w/1202nw/HP NS Laser MFP 1005w.
[10] Funkcje bezprzewodowe są zgodne tylko z operacjami na częstotliwościach 2,4 GHz i 5,0 GHz. Dowiedz się więcej na stronie www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance®️. Obsługuje zarówno pasmo 5,0 GHz, jak i 2,4 GHz, wykorzystując do 12 nienakładających się kanałów, w porównaniu z tylko 3 nienakładającymi się kanałami dla 2,4 GHz. Obsługa pasma 5,0 GHz (do 150 mbps) vs. pasmo 2,4 GHz (do 72,2 mbps). Wymagany jest dostęp do Internetu, który należy zakupić oddzielnie.
[11] W porównaniu z aplikacjami do drukowania OEM dla większości najlepiej sprzedających się, sieciowych drukarek atramentowych/laserowych
i urządzeń wielofunkcyjnych dla domu i biura, w cenie ≤450 USD. Udział w rynku według danych IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical CYQ4 2020. Twierdzenie na podstawie badań aplikacji do druku producentów drukarek oraz testów praktycznych Keypoint Intelligence z kwietnia 2021 r. na zlecenie HP. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: keypointintelligence.com/HPSmartApp
[12] Wymaga pobrania aplikacji HP Smart. Szczegółowe informacje na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania można znaleźć na stronie www.hp.com/go/mobileprinting. Niektóre funkcje/oprogramowanie są dostępne tylko w języku angielskim i różnią się między aplikacjami desktopowymi i mobilnymi. Może być wymagana subskrypcja; subskrypcja może nie być dostępna we wszystkich krajach. Zobacz szczegóły na stronie HPSmart.com. Wymagany dostęp do Internetu, który należy zakupić osobno. Konto HP wymagane do pełnej funkcjonalności. Lista obsługiwanych systemów operacyjnych dostępnych w sklepach z aplikacjami.
[13] Po upływie 12 miesięcy obowiązuje miesięczna opłata za możliwość dalszego korzystania z zaawansowanych funkcji dzięki usłudze HP Smart Advance. Usługa HP Smart Advance nie jest dostępna we wszystkich krajach.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heads Advertising z kampanią dla Oleju Wielkopolskiego
Ruszyła ogólnopolska kampania Oleju Wielkopolskiego przygotowana przez agencję Heads Advertising, pod hasłem „Wielkopolski WIE”.
„499 sekund” – wystawa dźwiękowa Agnieszki Słodownik i Karoliny Wlazło-Malinowskiej w galerii Art Walk na placu Europejskim
Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na niecodzienną wystawę galerii Art Walk. „499 sekund” to narracja dźwiękowa, którą widzowie eksplorują, używając własnych smartfonów i słuchawek. Już 8 grudnia artystki opowiedzą o powstawaniu wystawy w ramach autorskiego oprowadzania po ekspozycji.
Cheetos zachęca do wspólnej rodzinnej zabawy w towarzystwie limitowanej edycji chrupek
„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos prezentuje dwie nowości o oryginalnym kształcie chrupek w postaci hashtagu. Limitowana edycja Cheetos to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują ciekawych smaków i okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby zainspirować i zaangażować do wspólnej...
ASB Poland ponownie stawia na Skylight
Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i...
Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764