logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP Stitch – krok do świata mody i tekstyliów! Integart zaprasza na targi tekstylne Fast Textile 2019

  S 31.10.2019, przeczytano 798 razy
ilustracja

W dniach 20 – 22 listopada br. zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2019, w których Integart będzie prezentował rozwiązania dedykowane do branży tekstylnej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-stitch-%E2%80%93-krok-do-swiata-mody-i-tekstyliow%21-integart-zaprasza-na-targi-tekstylne-fast-textile-2019,384545,artykul.html

W hali C, w Centrum Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie, na stoisku 116A, pod hasłem przewodnim „Nowy wymiar koloru”, zaprezentujemy Państwu innowacyjną technologię „nowoczesnej sublimacji” HP STITCH, kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania druku i zdobienia tkanin technologią termotransferu oraz możliwości wielkoformatowego druku cyfrowego HP Latex w branży tekstylnej.

Robimy zdecydowany krok do świata mody i tekstyliów! Na naszym stoisku pokażemy Państwu gotowe rozwiązania zarówno druku bezpośredniego i pośredniego na różnych rodzajach tekstyliów, zupełnie nietypowe, unikatowe i zaskakujące wręcz rozwiązania zdobienia tkanin, oznakowania i personalizacji, a także efektywne rozwiązania do post-finishingu. A wszystko po to, aby wskazać Państwu drogę do szybkiego rozwoju oraz dotarcia do nowych rynków zbytu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w pokazach drukarek HP STITCH S-series, stworzonych w oparciu o innowacyjne podejście do druku sublimacyjnego tkanin. Urządzenia HP STITCH to przede wszystkim większa wygoda użytkowania urządzenia oraz lepsze – w porównaniu z klasyczną technologią sublimacyjną - rezultaty druku. Nowa technologia HP STITCH to gwarant prostego i szybkiego uzyskania zgodności kolorystycznej – „nowego wymiaru koloru”. Drukarki wyposażono w innowacyjne głowice termiczne, które nie tylko skracają czas potrzebny eksploatacyjny i redukują straty w tuszach, ale pozwalają także uzyskać powtarzalne, jednolite kolory o najwyższej jakości. Poza drukiem bezpośrednim na tkaninach możliwe jest przenoszenie druku z użyciem papieru transferowego. To niewątpliwie dodatkowa zaleta, która sprawia, że urządzenia te są jeszcze bardziej uniwersalne.

Linia drukarek HP STITCH to trzy modele: HP Stitch - S300 oraz S500 - drukujące w maksymalnej szerokości 1.6m oraz S1000, który jest w stanie zadrukować tkaniny dwa razy szersze. Zapraszając do wzięcia udziału w pokazach druku na naszym stoisku, już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej w całości tej technologii www.nowasublimacja.pl.

Oprócz maszyn dedykowanych do branży tekstylnej, Fast Textile będzie okazją do prezentacji premierowego portfolio mediów dedykowanych do sublimacji oraz innych technik i technologii zdobienia tkanin. Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych ofert promocyjnych!

Udział w targach jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. Formularz rejestracyjny Organizatora targów dostępny jest TUTAJ.

Zachęcamy także do udziału w wykładach i prelekcjach podczas Forum Tekstylnego (strefa targowa, hala C), będącego wydarzeniem towarzyszącym targom, w którym Integart będzie brał udział. Nasi eksperci z zakresu technologii druku sublimacyjnego oraz termotransferu przedstawią „Zaskakujące rozwiązania technologii termotransferowej oraz sublimacji w procesie zdobienia i druku tkanin”. Zapraszamy w dniu 20 listopada(środa) w godzinach 13:00 - 15:00 oraz w dniu 22 listopada (piątek) w godzinach 10:00 -12:00.

Spotkajmy się w świecie mody i tekstyliów! Czekamy na Państwa w hali C, stoisko 116A. Do zobaczenia!

Źródło: Integart Sp. z o.o.

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Warsztaty Plakatu 2020 - zapisy
Warsztaty Plakatu to autorski program projektowania plakatów filmowych w duchu polskiej szkoły plakatu. To zajęcia, które pokazują jak wyraziste może być graficzne oddanie istoty filmu oraz jak dużymi walorami artystycznymi charakteryzuje się ta forma.
Galeria Jurajska z nową linią kreatywna
Największe centrum handlowe w Częstochowie odsłoniło właśnie swoją linię kreatywną na 2020 rok. Podkreśla w niej, że jest galerią nr 1 w mieście i w regionie. Co ciekawe, mówi to wprost.
Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Intensywna kampania wspierająca czekolady Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną komunikację digital,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764