logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP Stitch – krok do świata mody i tekstyliów! Integart zaprasza na targi tekstylne Fast Textile 2019

  S 31.10.2019, przeczytano 1255 razy
ilustracja

W dniach 20 – 22 listopada br. zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2019, w których Integart będzie prezentował rozwiązania dedykowane do branży tekstylnej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-stitch-%E2%80%93-krok-do-swiata-mody-i-tekstyliow%21-integart-zaprasza-na-targi-tekstylne-fast-textile-2019,384545,artykul.html

W hali C, w Centrum Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie, na stoisku 116A, pod hasłem przewodnim „Nowy wymiar koloru”, zaprezentujemy Państwu innowacyjną technologię „nowoczesnej sublimacji” HP STITCH, kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania druku i zdobienia tkanin technologią termotransferu oraz możliwości wielkoformatowego druku cyfrowego HP Latex w branży tekstylnej.

Robimy zdecydowany krok do świata mody i tekstyliów! Na naszym stoisku pokażemy Państwu gotowe rozwiązania zarówno druku bezpośredniego i pośredniego na różnych rodzajach tekstyliów, zupełnie nietypowe, unikatowe i zaskakujące wręcz rozwiązania zdobienia tkanin, oznakowania i personalizacji, a także efektywne rozwiązania do post-finishingu. A wszystko po to, aby wskazać Państwu drogę do szybkiego rozwoju oraz dotarcia do nowych rynków zbytu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w pokazach drukarek HP STITCH S-series, stworzonych w oparciu o innowacyjne podejście do druku sublimacyjnego tkanin. Urządzenia HP STITCH to przede wszystkim większa wygoda użytkowania urządzenia oraz lepsze – w porównaniu z klasyczną technologią sublimacyjną - rezultaty druku. Nowa technologia HP STITCH to gwarant prostego i szybkiego uzyskania zgodności kolorystycznej – „nowego wymiaru koloru”. Drukarki wyposażono w innowacyjne głowice termiczne, które nie tylko skracają czas potrzebny eksploatacyjny i redukują straty w tuszach, ale pozwalają także uzyskać powtarzalne, jednolite kolory o najwyższej jakości. Poza drukiem bezpośrednim na tkaninach możliwe jest przenoszenie druku z użyciem papieru transferowego. To niewątpliwie dodatkowa zaleta, która sprawia, że urządzenia te są jeszcze bardziej uniwersalne.

Linia drukarek HP STITCH to trzy modele: HP Stitch - S300 oraz S500 - drukujące w maksymalnej szerokości 1.6m oraz S1000, który jest w stanie zadrukować tkaniny dwa razy szersze. Zapraszając do wzięcia udziału w pokazach druku na naszym stoisku, już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej w całości tej technologii www.nowasublimacja.pl.

Oprócz maszyn dedykowanych do branży tekstylnej, Fast Textile będzie okazją do prezentacji premierowego portfolio mediów dedykowanych do sublimacji oraz innych technik i technologii zdobienia tkanin. Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych ofert promocyjnych!

Udział w targach jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. Formularz rejestracyjny Organizatora targów dostępny jest TUTAJ.

Zachęcamy także do udziału w wykładach i prelekcjach podczas Forum Tekstylnego (strefa targowa, hala C), będącego wydarzeniem towarzyszącym targom, w którym Integart będzie brał udział. Nasi eksperci z zakresu technologii druku sublimacyjnego oraz termotransferu przedstawią „Zaskakujące rozwiązania technologii termotransferowej oraz sublimacji w procesie zdobienia i druku tkanin”. Zapraszamy w dniu 20 listopada(środa) w godzinach 13:00 - 15:00 oraz w dniu 22 listopada (piątek) w godzinach 10:00 -12:00.

Spotkajmy się w świecie mody i tekstyliów! Czekamy na Państwa w hali C, stoisko 116A. Do zobaczenia!

Źródło: Integart Sp. z o.o.

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe logo i rebranding w branży kamieniarskiej - „Jaskiniowiec”
Znana z działalności na terenie województwa śląskiego i małopolskiego uznana marka w świecie obróbki kamienia naturalnego zyskuje na nowym wizerunku. W ramach prac nad nowym wyglądem i postrzeganiem marki (także tym wcześniej wypracowywanym na rynku), brand „Jaskiniowiec” zyskał nowe logo, hasła firmowe i wdrożono nową stronę internetową.
Home Invest świętuje i maluje Przyszłość na Woli
Grupa Kapitałowa Home Invest obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności deweloperskiej. Podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia i przedstawia plany na przyszłość. W czerwcu br. miało miejsce uroczyste odsłonięcie muralu – Przyszłość na Woli, który został namalowany na ścianie budynku flagowej inwestycji Apartamenty Okopowa 59A w Warszawie
Motocykl Suzuki Katana w reklamie Communication Unlimited
Suzuki Katana kreuje nowe marzenia, ale przede wszystkim ożywia wspomnienia z lat 80. W styl motocykla wpisuje się jego nowa reklama, którą przygotowała agencja Communication Unlimited.
Spółka Cube Group chce wprowadzić nową jakość w systemach automatyzacji wielu kanałów marketingu. Zaakceptowana kwota dofinansowania przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wynosi 1,87 miliona złotych. Łączna wartość projektu to 3 miliony złotych.
Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus: tablety graficzne Huion
Huion, jeden z producentów urządzeń graficznych, wprowadził dziś na rynek dwa tablety piórkowe o przekątnej 21,5 cala - Kamvas 22 oraz bogatszą wersję Kamvas 22 Plus. Te dwa tablety piórkowe stanowią kolejne potwierdzenie różnorodności oferty produktowej marki Huion, która pozwala użytkownikom na dobór najbardziej odpowiedniego urządzenia w zależności od potrzeb i budżetu,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764