logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP Stitch – krok do świata mody i tekstyliów! Integart zaprasza na targi tekstylne Fast Textile 2019

  S 31.10.2019, przeczytano 657 razy
ilustracja

W dniach 20 – 22 listopada br. zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2019, w których Integart będzie prezentował rozwiązania dedykowane do branży tekstylnej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-stitch-%E2%80%93-krok-do-swiata-mody-i-tekstyliow%21-integart-zaprasza-na-targi-tekstylne-fast-textile-2019,384545,artykul.html

W hali C, w Centrum Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie, na stoisku 116A, pod hasłem przewodnim „Nowy wymiar koloru”, zaprezentujemy Państwu innowacyjną technologię „nowoczesnej sublimacji” HP STITCH, kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania druku i zdobienia tkanin technologią termotransferu oraz możliwości wielkoformatowego druku cyfrowego HP Latex w branży tekstylnej.

Robimy zdecydowany krok do świata mody i tekstyliów! Na naszym stoisku pokażemy Państwu gotowe rozwiązania zarówno druku bezpośredniego i pośredniego na różnych rodzajach tekstyliów, zupełnie nietypowe, unikatowe i zaskakujące wręcz rozwiązania zdobienia tkanin, oznakowania i personalizacji, a także efektywne rozwiązania do post-finishingu. A wszystko po to, aby wskazać Państwu drogę do szybkiego rozwoju oraz dotarcia do nowych rynków zbytu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w pokazach drukarek HP STITCH S-series, stworzonych w oparciu o innowacyjne podejście do druku sublimacyjnego tkanin. Urządzenia HP STITCH to przede wszystkim większa wygoda użytkowania urządzenia oraz lepsze – w porównaniu z klasyczną technologią sublimacyjną - rezultaty druku. Nowa technologia HP STITCH to gwarant prostego i szybkiego uzyskania zgodności kolorystycznej – „nowego wymiaru koloru”. Drukarki wyposażono w innowacyjne głowice termiczne, które nie tylko skracają czas potrzebny eksploatacyjny i redukują straty w tuszach, ale pozwalają także uzyskać powtarzalne, jednolite kolory o najwyższej jakości. Poza drukiem bezpośrednim na tkaninach możliwe jest przenoszenie druku z użyciem papieru transferowego. To niewątpliwie dodatkowa zaleta, która sprawia, że urządzenia te są jeszcze bardziej uniwersalne.

Linia drukarek HP STITCH to trzy modele: HP Stitch - S300 oraz S500 - drukujące w maksymalnej szerokości 1.6m oraz S1000, który jest w stanie zadrukować tkaniny dwa razy szersze. Zapraszając do wzięcia udziału w pokazach druku na naszym stoisku, już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej w całości tej technologii www.nowasublimacja.pl.

Oprócz maszyn dedykowanych do branży tekstylnej, Fast Textile będzie okazją do prezentacji premierowego portfolio mediów dedykowanych do sublimacji oraz innych technik i technologii zdobienia tkanin. Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych ofert promocyjnych!

Udział w targach jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. Formularz rejestracyjny Organizatora targów dostępny jest TUTAJ.

Zachęcamy także do udziału w wykładach i prelekcjach podczas Forum Tekstylnego (strefa targowa, hala C), będącego wydarzeniem towarzyszącym targom, w którym Integart będzie brał udział. Nasi eksperci z zakresu technologii druku sublimacyjnego oraz termotransferu przedstawią „Zaskakujące rozwiązania technologii termotransferowej oraz sublimacji w procesie zdobienia i druku tkanin”. Zapraszamy w dniu 20 listopada(środa) w godzinach 13:00 - 15:00 oraz w dniu 22 listopada (piątek) w godzinach 10:00 -12:00.

Spotkajmy się w świecie mody i tekstyliów! Czekamy na Państwa w hali C, stoisko 116A. Do zobaczenia!

Źródło: Integart Sp. z o.o.

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fasttextile 2019: premiery i nowości na stoisku Api.pl
Podczas tegorocznej edycji targów API.PL zaprezentuje kompleksowe rozwiązania do druku dla branży tekstylnej. Najważniejszym wydarzeniem na stoisku firmy będą premierowe pokazy możliwości nowych ploterów sublimacyjnych marki Epson z serii SureColor SC-F.
Kultowe ikony Coca-Cola w świątecznej kampanii
Czy potrafimy sobie wyobrazić Święta Bożego Narodzenia bez Świętego Mikołaja, białych misiów polarnych czy kultowej ciężarówki Coca-Cola? O znanych i uwielbianych ikonach świąt przypomina nam Coca-Cola w swojej tegorocznej kampanii świątecznej. W ramach komunikacji marka przygotowała m.in. świąteczne etykiety, aż dwa dedykowane spoty reklamowe, reklamy OOH,...
Fasttextile 2019: premiera dwóch drukarek sublimacyjnych Epson
Na pierwszy dzień tegorocznych targów FastTextile zaplanowano premierę modeli Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500. Oficjalna prezentacja rozpocznie się o godzinie 11:30 na stoisku firmy API (C/118).
Cyfrowa rzeźba ożywia przestrzeń miejską w centrum Warszawy
Dzięki połączeniu sztuki i najnowszych technologii uruchomiono pierwszą w Polsce Symulakrę. Jest to forma rzeźby cyfrowej, którą w czasie rzeczywistym tworzą zmieniające się miasto i jego mieszkańcy. Dzieło jest eksponowane na ekranie LED w Placu Unii codziennie o pełnych godzinach: 19.00, 20.00 i 21.00 przez 5 minut. To innowacyjne przedsięwzięcie, gdzie każdy może...
T‑mobile rozpoczyna kampanię świąteczną
Choć w kalendarzu wciąż jeszcze listopad, powoli czuć już świąteczny nastrój. W sklepach pojawiają się pierwsze ozdoby, miasta przygotowują się do włączenia iluminacji świetlnych, zaczynamy kompletować prezenty dla najbliższych. Nowi i obecni klienci T‑Mobile również mogą poczuć magię świąt, bo właśnie startuje kampania świąteczna operatora w dwóch odsłonach. W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764