logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP Zbook Create G7 i Zbook Studio G7 – stacje dla wymagających twórców

  PR 27.10.2020, przeczytano 535 razy
ilustracjastrzałka
HP ZBook Create G7

Tworzyć może każdy i wszędzie, a dzięki mobilnym stacjom roboczym HP ZBook Create oraz HP ZBook Studio projektowanie i codzienna praca jeszcze nigdy nie były tak proste. HP ZBook Create G7 i ZBook Studio G7 to pierwsze mobilne stacje robocze, których komponenty wewnętrzne wykonano z plastiku pochodzącego z recyklingu[1]. Są wyposażone w układy graficzne NVIDIA GeForce i Quadro, oferują wyświetlacz DreamColor ze świetnym współczynnikiem proporcji ekranu do obudowy (87%) oraz baterię wytrzymującą cały dzień pracy.[2]


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-zbook-create-g7-i-zbook-studio-g7-%E2%80%93-stacje-dla-wymagajacych-tworcow,388968,artykul.html

W przeszłości twórcy musieli wybierać między ciężkimi stacjami roboczymi, a nieporęcznymi komputerami dla graczy, chcąc uzyskać moc potrzebną im zarówno do pracy, jak i rozrywki. HP przesuwa te granice, umożliwiając fotografom, twórcom internetowym, grafikom, architektom i filmowcom osiągnięcie takiej jakości pracy, która jeszcze do niedawna była uważana za niemożliwą. W ich kreatywnej pracy – potrzebują urządzeń, które pomogą im wyrazić siebie tak szybko, nim dany trend przestanie obowiązywać. Rozwiązania Z by HP są idealną pomocą także do zadań specjalnych, wymagających dużej ilości zasobów, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w projektowaniu, modelowaniu, czy kodowaniu przy tworzeniu aplikacji.

HP ZBook Studio G7 to najmocniejsza mobilna stacja robocza[3], a HP ZBook Create G7 to najsmuklejsza 15-calowa stacja mobilna pozwalająca na pracę i zabawę[4] z dowolnego miejsca. W ciągu ostatnich trzech lat odnotowano 47% wzrost liczby urządzeń o smukłych i lekkich obudowach, ale większość z nich nie zostało stworzonych do wymagającej, intensywnej pracy z profesjonalnymi aplikacjami, grafiką lub dokładnością kolorów. Najnowsze rozwiązania z serii Z by HP zaprojektowano i przemodelowano od podstaw, aby sprostać wymaganiom najbardziej kreatywnych aplikacji i wymagających zadań oraz zapewnić jak najlepszy komfort pracy.

Przenośna stacja robocza HP ZBook Studio G7

 • Wysoka wydajność. Niezrównana niezawodność. Karta graficzna NVIDIA Quadro, certyfikat Pro Software, procesory Intel (w tym Intel Core i9 10. generacji) i nawet 32 GB pamięci pozwalają swobodnie renderować, projektować, wykonywać symulacje i analizy.
 • Konstrukcja obejmuje niemal bezramkowy ekran i długi czas pracy akumulatora umieszczone w lekkiej, aluminiowej obudowie.
 • Windows 10 Pro dla stacji roboczych Workstations 64 – HP zaleca system Windows 10 Pro jako rozwiązanie dla firm.
 • Procesor Intel Core i7 10. generacji, zaprojektowany do obsługi złożonych, wielowątkowych aplikacji, takich jak Adobe Premiere Pro, wznosi wielozadaniowość na wyższy poziom.
 • Bezgłośna praca – mechanizm nożycowy o skoku 1,3mm zapewnia większą czułość klawiszy. Ponadto bezgłośne gumowe kopułki i uchwyty przeciwstukowe pozwalają zapewnić lepsze skupienie w czasie pisania.

Komputer przenośny HP ZBook Create G7

 • Najmniejszy komputer przenośny HP z wyświetlaczem 15-calowym przeznaczony do pracy twórczej i do grania.
 • Renderowanie w czasie rzeczywistym. Połączenie karty graficznej NVIDIA GeForce z mocą komputerów
 • z serii Z zapewnia niespotykaną dotąd wydajność.
 • Po raz pierwszy moc i wydajność komputerów z serii Z zostały połączone z kartami graficznymi NVIDIA GeForce. Nawet 32 GB pamięci, procesory Intel i nawet 4 TB pamięci NVME pozwalają na projektowanie, edytowanie, renderowanie, granie i strumieniowanie z dowolnego miejsca.
 • System chłodzenia VP Vaporforce gwarantuje maksymalną wydajność: Komora parowa – odparowuje ciecz, ułatwiając odprowadzanie ciepła z procesora centralnego i graficznego i rozpraszając je w całej swej objętości, czego efektem jest bardziej optymalne chłodzenie; Wentylacja – wentylatory o cienkich jak brzytwa łopatkach z polimerów ciekłokrystalicznych i trójstronna wentylacja sprawiają, że jest to nasze najwydajniejsze rozwiązanie HP w zakresie chłodzenia; Innowacyjne rozwiązania BIOS – wykrywają i doprowadzają zasilanie do odpowiednich podzespołów, w zależności od używanej aplikacji, zapewniając bardziej efektywny pobór i rozdział mocy.
 • Wierność odwzorowania kolorów spełniająca najwyższe standardy – to przede wszystkim głębsza czerń
 • i jaśniejsza biel. Precyzja barw w całym zakresie widma. Miliard wyświetlanych kolorów, 100% pokrycia przestrzeni kolorów DCI-P3 i obsługa standardu HDR sprawiają, że technologia DreamColor gwarantuje wierność kolorów, nie skracając nadmiernie czasu pracy baterii.
 • System dźwięku Bang & Olufsen – głośniki zaprojektowane przez firme Bang & Olufsen 150 hz otaczają użytkownika bogactwem dźwięków, dzięki czemu muzyka brzmi tak, jak wymarzyli sobie inżynierowie dźwięku.
 • Stałe podłączenie do zasilania w nowoczesnym trybie gotowości – całkowicie zmodernizowany tryb gotowości umożliwia rozpoczęcie pracy, gdy tylko pojawi się natchnienie. W tym nowoczesnym trybie komputer jest nieustannie podłączony do zasilania i gotowy do pracy zawsze (bez trybu uśpienia i wyłączenia).

W miniony weekend wystartowała kampania promująca nowe ZBooki od HP, zaadresowana do segmentu CreativePros. Partnerami wspierającymi kampanię są: Cocon, MAT, PCFactory.

ilustracjastrzałka

ZBook Studio G7

Ceny i dostępność

HP ZBook Studio G7 i HP ZBook Create G7 są dostępne w Polsce od października br.

 • HP ZBook Create G7 w cenie od 12 000 PLN (z VAT)
 • HP ZBook Studio G7 w cenie od 10 000 PLN (z VAT)

Źródło: HP Inc.

www.hp.pl

Dodatkowe informacje:

1. Na podstawie wewnętrznej analizy HP dotyczącej mobilnych stacji roboczych z certyfikatem ISV z kwietnia 2020 r. Element obudowy głośnika wykonany z 5% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.
2. Żywotność baterii systemu Windows 10 MM14 będzie się wahać w zależności od różnych czynników, w tym modelu produktu, konfiguracji, uruchomionych aplikacji, funkcji, sposobu użytkowania, funkcji łączności bezprzewodowej i ustawień zarządzania energią. Maksymalna pojemność akumulatora naturalnie spada wraz z upływem czasu i zużyciem. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.bapco.com.
3. Na podstawie wewnętrznej analizy HP mocy obliczeniowej na centymetr sześcienny na podstawie maksymalnej karty graficznej w urządzeniu konkurenta, maksymalnego procesora i mocy dostarczanej z procesora i karty graficznej na mobilnych stacjach roboczych innych niż gry z co najmniej 3 certyfikatami ISV, konfigurowalną grafiką i dedykowaną stacją roboczą marki, dane z kwietnia 2020 r.
4. Na podstawie całkowitej objętości laptopów dotykowych 15,6"z NVIDIA GeForce RTX2060, 2070 lub 2080 i certyfikatem NVIDIA Studio, dane z kwietnia 2020 r.
5. Szacowane ceny rynkowe. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bank Pekao S.A. startuje z serią biznesowych podcastów pod tytułem „Pekaonomia”. Do świata finansów i bankowości zaprasza Paweł Jurek, rzecznik prasowy banku.
Logo Mbanku: to samo, ale lepiej dopasowane do cyfrowego świata
Niektóre elementy kolorowego logotypu mBanku właśnie się zmieniły – w sposób niezauważalny dla większości odbiorców. Profesjonaliści zwrócą jednak uwagę na nową czcionkę, nieznacznie zmienione proporcje kolorowych pasków oraz zaktualizowaną paletę barw. Zmiany jeszcze lepiej dopasują znak banku do cyfrowych ekranów. Elementy...
W weekend rozpocznie się montaż neonu, który po renowacji sfinansowanej przez PZU, ponownie zabłyśnie na dachu kamienicy na Placu Kościuszki we Wrocławiu. Reklama „Ubezpiecz mieszkanie w PZU” to jeden z najbardziej znanych wrocławskich neonów, który od lat tworzy historyczny krajobraz tego miasta.
Klip promujący polską literaturę na świecie - New Books from Poland 2020
Instytut Książki zaprezentował film promocyjny „New Books from Poland 2020” będący światową wizytówką tegorocznego wyboru najciekawszych i najbardziej inspirujących książek polskich autorów przedstawionego w angielskojęzycznym katalogu o tym samym tytule.Instytut Książki zaprezentował film promocyjny „New Books from Poland 2020” będący...
Sens pracy w kampanii PZU
Bohaterami kampanii, tak jak w ubiegłym roku, są pracownicy największego polskiego ubezpieczyciela, którzy przez pryzmat swoich doświadczeń zastanawiają się, czym jest dla nich sens w pracy. Kampania opiera się na wypowiedziach pracowników z różnych obszarów biznesowych. Wspólne dla wszystkich jest to, że praca w PZU daje każdemu z nich poczucie sensu i satysfakcji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764