logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hubert Czajowski New Business Managerem w Pa

  PR 31.03.2020, przeczytano 226 razy
ilustracja

Do zespołu PA dołączył Hubert Czajowski. Na stanowisku New Business Managera będzie odpowiadać za reprezentowanie agencji, kontakt z potencjalnymi klientami oraz przygotowywanie ofert.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hubert-czajowski-new-business-managerem-w-pa,386340,artykul.html

W kompetencjach Huberta Czajowskiego leżeć będzie aktywne pozyskiwanie nowych projektów nie tylko w PA, ale i brandów należących do agencji – Novem i Click Community. Zajmie się on także opracowywaniem i koordynowaniem strategii sprzedażowej i marketingowej oraz rozwojem nowych projektów, jak i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań. Czajowski pozostaje także w pierwszej linii kontaktów z klientami w trakcie realizacji projektów oraz ich wewnętrznej komunikacji.

Hubert Czajowski posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał w głównie branży handlowej i przemysłowej. W tamtym czasie pełnił różne funkcje. Począwszy od nawiązywania i budowania relacji biznesowych, po zarządzanie projektami, a na współpracy zespołowej kończąc.

Źródło: PA

www.promoagency.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Aldi zaprasza „Galopem na Insta!”
Ruszył oficjalny profil ALDI na Instagramie. To kolejny kanał w Social Mediach, w którym sieć aktywnie komunikuje się ze swoimi klientami. „Galopem na Insta” to hasło zachęcające do odwiedzenia profilu ALDI, gdzie użytkownicy znajdą bieżące informacje o produktach i promocjach, a także inspiracje zakupowe. Unikatową cechą komunikacji marki ma być warstwa wizualna...
Platige Image zaprasza na livestream z Damianem Nenowem
W ramach przeglądu krótkometrażowych filmów animowanych Platige Originals: Long Story Shorts, Platige Image zaprasza na spotkanie z Damianem Nenowem, reżyserem, członkiem Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy czwartek, 4. czerwca o godzinie 18:00 na kanale YouTube Platige.
Nec uruchamia dedykowany portal webinarowy
NEC Display Solutions Europe uruchomił swój dedykowany portal webinarowy. To narzędzie edukacyjne oferuje ogromną ilość merytorycznych treści zarówno na żywo, jak i pobieranych na żądanie - obejmujących tematy produktowe, rynkowe oraz zagadnienia technologiczne. Portal ma za zadanie zapewnić transfer wiedzy i wgląd w rozwiązania, które będą najlepsze dla...
Radosław Gołąb odpowiedzialny za rozwój produktów digital AMS
1 czerwca 2020 r. do zespołu AMS, lidera rynku OOH w Polsce, dołączył Radosław Gołąb. Objął stanowisko Dyrektora ds. rozwoju produktów digital.
Aneta Kuć dołączyła do agencji One Horizon
Aneta Kuć to nowy Junior Media Planner w One Horizon, agencji specjalizującej się w marketingu efektywnościowym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764