logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hubert Czajowski New Business Managerem w Pa

  PR 31.03.2020, przeczytano 550 razy
ilustracja

Do zespołu PA dołączył Hubert Czajowski. Na stanowisku New Business Managera będzie odpowiadać za reprezentowanie agencji, kontakt z potencjalnymi klientami oraz przygotowywanie ofert.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hubert-czajowski-new-business-managerem-w-pa,386340,artykul.html

W kompetencjach Huberta Czajowskiego leżeć będzie aktywne pozyskiwanie nowych projektów nie tylko w PA, ale i brandów należących do agencji – Novem i Click Community. Zajmie się on także opracowywaniem i koordynowaniem strategii sprzedażowej i marketingowej oraz rozwojem nowych projektów, jak i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań. Czajowski pozostaje także w pierwszej linii kontaktów z klientami w trakcie realizacji projektów oraz ich wewnętrznej komunikacji.

Hubert Czajowski posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał w głównie branży handlowej i przemysłowej. W tamtym czasie pełnił różne funkcje. Począwszy od nawiązywania i budowania relacji biznesowych, po zarządzanie projektami, a na współpracy zespołowej kończąc.

Źródło: PA

www.promoagency.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

O włączenie targowych firm podlegających pod PKD 82.30 i 73.11 do pomocy w ramach tarczy 10.0, przyznanie im rządowego wsparcia na obiecane przez ministerstwo m-ce maj-sierpień 2021, wliczenie do rozliczenia tarczy PFR 2.0 czasu do sierpnia 2021 włącznie czy przedstawienie im wytycznych dotyczących bezpiecznej organizacji imprez targowych – zwraca się do premiera Komitet Obrony...
Nowość od marki Wawel – Miniczekolada Danusia o smaku kokosowym
Klasyczna Danusia z Wawelu teraz dostępna w nowej, pysznej odsłonie! Do kultowego produktu o smaku orzechowo-czekoladowym dołączyła Danusia Kokosowa.
Agencja Monday Comms z kampanią dla Dell Technologies
Artur, w którego wciela się aktor Łukasz Simlat, jako pracownik korporacji przeżywa codzienne dylematy osób pracujących zdalnie. W postaci Artura każdy z nas może znaleźć siebie. Dlatego w poszukiwaniu rozwiązań pozornie błahych trudności, bohater zachęca do znalezienia w sobie wewnętrznego szefa i stania się lepszą wersją siebie na miarę dzisiejszych...
Epson rozpoczyna epokę otwartych innowacji
Firma opracowuje nowatorską technologię produkcji tworzyw sztucznych z biomasy i sproszkowanych metali z recyklingu.
Mediahub wspiera projekt XPS Revolt
MediaHub Poland odpowiada za obsługę mediową projektu „XPS Revolt” przygotowanego przez agencję reklamową Pakaya dla marek Dell i Intel EVO.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764