logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hubert Świtalski zostaje Sales Business Directorem w Doubleverify

  PR 01.03.2022, przeczytano 346 razy
ilustracja

Hubert Świtalski, do niedawna Regional Manager CEE w Meetrics GmbH, awansował na stanowisko Sales Business Director w DoubleVerify Inc. Będzie odpowiadać za sprzedaż produktów DoubleVerify (DV) w Polsce i regionie CEE.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hubert-switalski-zostaje-sales-business-directorem-w-doubleverify,394951,artykul.html

Zmiana jest konsekwencją wrześniowego przejęcia Meetrics GmbH z siedzibą w regionie EMEA przez DoubleVerify i wynikającej z tego integracji personelu i biur Meetrics, co wzmacnia europejską pozycję DV i jej zorientowany na ludzi model usług.

- Misją DoubleVerify jest uczynienie reklamy cyfrowej jeszcze silniejszą i bezpieczniejszą, zapewniając globalnym markom przejrzystość i zaufanie do ich działań online. Przejęcie Meetrics w pełni wspiera tę inicjatywę i wzmacnia operacyjną obecność DV w regionie EMEA i na całym świecie. Dodajemy do tego doświadczone zespoły sprzedażowe, produktowe i techniczne, a także długotrwałe relacje z klientami, które jeszcze bardziej przyspieszą rozwój naszego międzynarodowego biznesu – mówi Hubert Świtalski, nowo mianowany Sales Business Director w DoubleVerify.

DoubleVerify, notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: DV), jest jedną z platform oprogramowania specjalizujących się w pomiarach i analizach mediów cyfrowych, w tym jakości i wydajności reklam internetowych. DoubleVerify obsługuje reklamodawców na całym świecie. Przejęcie w 2021 r. firmy Meetrics zajmującej się weryfikacją reklam, z siedzibą w regionie EMEA, miało na celu dalsze usprawnienie globalnych działań DoubleVerify, pozyskanie utalentowanego, doświadczonego międzynarodowego zespołu i stałych relacji z klientami.

- DoubleVerify jest liderem w branży, z pierwszymi na rynku rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa marki, fraudów, viewability i performance od 2008 roku. Firma oferuje swoim klientom najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które z radością udostępnimy klientom Meetrics w Polsce, regionie CEE i nie tylko – komentuje Hubert Świtalski – DoubleVerify to kolejny ważny etap w mojej karierze. Przekazanie mi odpowiedzialności za sprzedaż produktów DoubleVerify w Polsce i pozostałych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej jest dla mnie sygnałem, że dotychczasowe działania moje i zespołu tutaj w Polsce, zostały ocenione bardzo pozytywnie. Cieszę się, że stajemy się częścią większej, globalnej, całości, bo możliwość dostarczania marketerom najlepszych globalnych rozwiązań jest dla mnie szczególnie ważna właśnie teraz, gdy wzrasta zapotrzebowanie na technologię zapewniającą autentyczną jakość produktu reklamowego.

W kwietniu 2021 r. Hubert Świtalski awansował na stanowisko Regional Manager CEE, od tej pory odpowiadając także, poza Polską, za rozwój biznesu na szybko rosnących rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Hubert Świtalski ma 13-letnie doświadczenie w branży. Do Meetrics przechodził bezpośrednio z Polsat Media, gdzie w strukturach Biura Reklamy zarządzał zespołem AdTube. Karierę rozpoczynał w 2009 roku w BCG jako PR Specialist; przed przejściem do Polsat Media pracował m.in. w Agorze (jako Agency Group Head) i Ströer Media (jako Agency Sales Deputy Director).

Źródło: DoubleVerify

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sony nawiązuje współpracę z Navori Labs w celu udoskonalenia oferty rozwiązań do Digital Signage
W celu wzbogacenia swojej unikatowej oferty rozwiązań do Digital Signage firma Sony ogłosiła nawiązanie współpracy z Navori Labs. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do tego typu systemów.
Canon Europe: dwa ważne transfery do zespołu kierowniczego druku produkcyjnego
Canon Europe poinformował o dwóch ważnych transferach do europejskiego działu sprzedaży i marketingu w obszarze druku produkcyjnego. Alicia Cifré Trassierra objęła stanowisko Vice President, Production Print Direct Sales, a Jennifer Kolloczek – European Planning, Marketing & Innovation Senior Director. Obie ekspertki rozpoczęły pracę w nowych rolach od 1...
Clear Communication Group wzmacnia zespół zarządzający
Clear Communication Group stawia na jeszcze większą profesjonalizację w zakresie konsultingu i doradztwa komunikacyjnego. Realizację tego celu wspierać będzie nowa struktura organizacji. Martyna Sikorska, związana z CCG od 2015 roku, objęła nowo utworzone stanowisko dyrektor zarządzającej. Wraz z partnerami zarządzającymi Anną Nalewajk oraz Markiem Gieorgicą odpowiada za...
Sylwia Kobus wzmacnia struktury Whites jako Group Account Manager
Do Grupy Digitalowej Whites dołączyła Sylwia Kobus, wzmacniając dział Client Service jako Group Account Manager. Wcześniej Sylwia była związana z agencjami: Walk Digital, LiquidThreed w Grupie Publicis i Havas.
Joanna Ignaczak dołącza do zespołu Communications Publicis Groupe
Joanna Ignaczak, dotychczas Senior PR Manager w Agencji MSL, dołączyła do zespołu Communications Publicis Groupe, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektorki ds. komunikacji wewnętrznej i employer brandingowej całej Grupy.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764