logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hunkeler Innovationdays 2015: Premiery w zakresie produkcji cyfrowej

  PR 19.01.2015, przeczytano 885 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 23-26 lutego w szwajcarskiej Lucernie odbędzie się 11. edycja branżowych targów Hunkeler Innovationdays. To cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem wydarzenie organizuje firma Hunkeler – producent zaawansowanych systemów do wstępnego i końcowego przetwarzania papieru – oraz jej liczni partnerzy: dostawcy oprogramowania, maszyn drukujących, urządzeń introligatorskich oraz materiałów eksploatacyjnych i podłoży drukowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hunkeler-innovationdays-2015%3A-premiery-w-zakresie-produkcji-cyfrowej,23687,artykul.html

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele polskich drukarń oraz przedsiębiorstw specjalizujących się w usługach korespondencji masowej. Z myślą o nich przez wszystkie dni targów w Lucernie będą obecni przedstawiciele firmy Docufield – wyłącznego dystrybutora marki Hunkeler w naszym kraju.

Jak wynika z zapowiedzi głównego organizatora tej imprezy – firmy Hunkeler – tegoroczna edycja Innovationdays przyciągnie ponad 5 tysięcy gości z różnych stron świata. Będą oni mieli okazję obejrzeć w pracy kilkanaście linii technologicznych, dedykowanych różnym segmentom produkcji poligraficznej i pozwalających na drukowanie oraz specjalistyczną obróbkę gazet, książek, broszur czy druków transpromo. W wydarzeniu weźmie udział ponad 80 producentów cyfrowych, zwojowych maszyn drukujących oraz introligatorskich, jak też koniecznego do ich działania asortymentu. Stałym elementem każdej z linii będą zaawansowane rozwiązania firmy Hunkeler, zwiększające automatyzację działań w zakresie wstępnego i końcowego przetwarzania papieru zadrukowywanego w technologii wąskowstęgowej.

Mówi Michał Okurowski, dyrektor marketingu w firmie Docufield: „Wydarzenie to cieszy się coraz większą popularnością także wśród polskich przedsiębiorstw. Spodziewamy się w Lucernie wszystkich liczących się w naszym kraju firm, specjalizujących się w masowym outsourcingu wydruków, liczymy też na odwiedziny osób z drukarń akcydensowych, a przede wszystkim dziełowych. Oferta firmy Hunkeler, dedykowana dla ostatniej z wymienionych grup, jest stale rozszerzana – podczas targów będzie można zobaczyć m.in. zautomatyzowaną linię do cyfrowej produkcji książek Modular Book Solution, która – jak się spodziewamy – już wkrótce znajdzie pierwszych użytkowników także w naszym kraju”.

Część z prezentowanych podczas Hunkeler Innovationdays 2015 rozwiązań będzie miała w Lucernie swoją światową premierę. Zwiedzający targi obejrzą „w akcji” m.in. nowej generacji moduły do nawijania i odwijania wstęgi, pracujące z prędkością ponad 300 m/min. i oferujące błyskawiczną zmianę zwojów; linię do produkcji książek z automatyczną zmianą formatu, dokonywaną podczas jej pracy; rozwiązania w zakresie dynamicznego wykańczania wydruków: perforacji, wykrawania registrów, zbierania, cięcia i układania w stos; nowe, łatwe w obsłudze systemy kontroli produkcji oraz oprogramowanie nią sterujące, np. moduły PerfEditor i LaserEditor.

Targom towarzyszyć będą specjalistyczne wydarzenia o charakterze konferencyjnym, organizowane przez DOXNET (The Document X-perts Network), Interquest oraz EBDA (European Business Document Association).

Hunkeler Innovationdays to miejsce spotkań użytkowników, producentów i specjalistów z różnych obszarów produkcji cyfrowej. Mamy nadzieję, że ich tegoroczna edycja okaże się równie ciekawa jak poprzednie. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w niej także przedstawicieli firm z Polski” – mówi Michał Okurowski.

Źródło: Docufield,

www.docufield.com

Dodatkowe informacje:

Zainteresowani przyjazdem na targi proszeni są o kontakt z firmą Docufield (tel. 501 086 932, e-mail: mokurowski(at)docufield.com) bądź do rejestrowania się na stronie organizatora – firmy Hunkeler http://www.innovationdays.com. Udział w nich jest bezpłatny.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma Sun Chemical poinformowała o wprowadzonej z dniem 1 marca br. podwyżce cen na liczne wyroby ze swojej oferty, dedykowane produkcji opakowań i drukowi arkuszowemu (farby, lakiery i kleje) i oferowane na rynkach Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki (region EMEA).
Polska drukarnia w rankingu „Financial Times 1000”
Holding Piga.pl po raz drugi z rzędu znalazł się w rankingu prestiżowego dziennika „Financial Times 1000”.  Zestawienie zawiera listę 1000 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie i bierze pod uwagę najwyższy procentowy wzrost przychodów. - Konsekwentnie rozbudowujemy naszą ofertę, dostarczając klientom nie tylko druk offsetowy, ale także...
„Polecamy”– maszyna Accuriojet KM-1 Konica Minolta w firmie Colours Factory
Drukarnia Colours Factory z Piły niemal od początku swojej działalności stawia na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają jej z sukcesami obsługiwać klientów biznesowych.  Oferuje im najwyższej jakości  - jak zapewnia kierownictwo tej firmy - profesjonalny druk. W ostatnim czasie do parku sprzętowego tego przedsiębiorstwa dołączyła maszyna Konica Minolta...
Konica Minolta zaprezentuje najnowsze innowacje i weźmie udział w licznych sesjach internetowych na targach cyfrowych "virtual.drupa" w dniach 20-23 kwietnia 2021 r., organizowanych przez Messe Düsseldorf. W ciągu czterech dni lider technologiczny zaprezentuje globalnej społeczności drukarskiej swoje produkty, przepływy pracy i spostrzeżenia rynkowe w obszarach druku...
Kolejna inwestycja w Heidelberga w drukarni Faber Print
Podczas dokładnego testowania maszyny w drukarni Faber Print osiągała ona wydajność 50-krotnie wyższą niż rozwiązania konkurencyjne adresujące ten sam segment maszyn
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764