logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

I Internetowe Targi Reklama i Poligrafia e-targi.net

  PR 22.10.2009, przeczytano 655 razy

Pierwsza edycja Internetowych Targów branży reklamowej i poligrafii odbędzie się w dniach od 16 do 29 listopada 2009 roku na www.e-targi.net.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/i-internetowe-targi-reklama-i-poligrafia-e-targi.net-,9648,artykul.html

e-targi Reklama to prezentacja rozwiązań z zakresu BTL, nośników reklamowych i artykułów promocyjnych. To również ekspozycja oferty producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń do produkcji reklam, ploterów oraz branży komunikacji wizualnej.

Na e-targi POLIGRAFIA można będzie poznać aktualne oferty i promocje, nowe rozwiązania i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących i obróbki po druku.

Wszystko to przez 14 dni 24 godziny na dobę.

e-targi.net trwać będą dłużej niż tradycyjne imprezy i w tym czasie odwiedzi je znacznie większa (ok 4,5 - 8 tys dziennie) , ale też inna niż podczas tradycyjnych targów grupa klientów. e-targi.net będą dostępne bezpłatnie dla każdego użytkownika w Internecie.

Źródło: e-targi.net


avatar użytkownika
?

Tekst opublikował użytkownik: e-targinet

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trwa ogólnopolska Wielka Recykloteria Pro Nature firmy Henkel
Firma Henkel rozpoczęła szeroko zakrojoną kampanię promocyjną produktów z linii Pro Nature, których opakowania pochodzą nawet w 100% z recyklingu. Od 1 października do 31 listopada będzie można wziąć udział w ogólnopolskiej Wielkiej Recykloterii z atrakcyjnymi nagrodami.
OKI Europe oferuje pakiet Business Agility Pack, który pomaga firmom dostosować się do zmiennych warunków rynkowych
Pakiet Business Agility Pack o wartości 2200 PLN*, stanowiący część kampanii „Adapt Today” firmy OKI Europe, pomoże firmom w szybkim produkowaniu, drukowaniu i umieszczeniu komunikacji wizualnej na żądanie
Rynek karmiony pandemią, rekordowe wydatki na Big Data
Mimo trwającej pandemii, w tym roku firmy na całym świecie przeznaczą rekordową kwotę ponad 41 mld USD na cyfrowe informacje, wynika z analizy Cloud Technologies. Warszawska spółka Big Data opublikowała trzecią edycję raportu Global Data Market Size 2017-2021, który jako jedyny na rynku analizuje wielkość globalnej sprzedaży danych.
Douglas otwiera nowy koncept perfumerii w Sopocie
Nowa perfumeria Douglas znajduje się w najbardziej prestiżowej części miasta przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie. Nowy design i wyjątkowy asortyment podkreśla butikowy charakter filii, która w ten sposób znakomicie wpisuje się w charakter otoczenia.  Na fanów luksusowych kosmetyków, w innowacyjnie urządzonej, eleganckiej przestrzeni o...
Komunikacja sklepów internetowych
Ponad ¾ sklepów internetowych promuje swoją ofertę w mediach społecznościowych. Tymczasem, dla kupujących kanałami poznawania zakupowych ofert są kolejno: e-mail, SMS, wyszukiwarka Google, porównywarki cenowe, a dopiero potem media społecznościowe - z wynikiem 38 proc. Nowy raport “Komunikacja sklepów internetowych” od SMSAPI i Shoper przygląda...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764