logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

I Love Radio: Radiostacje Agory świętują Dzień Radia

  PR 12.04.2019, przeczytano 188 razy

11 kwietnia rozgłośnie w całym kraju świętują Polski Dzień Radia. W 2019 r. do akcji kolejny raz włączyły się stacje Grupy Radiowej Agory – Radio TOK FM, Złote Przeboje, Pogoda i Rock Radio.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/i-love-radio%3A-radiostacje-agory-swietuja-dzien-radia,382070,artykul.html

Tegoroczną akcję "I Love Radio" organizuje wspólnie pięciu nadawców: Grupa Eurozet, Grupa Radiowa Agory, Grupa RMF, Grupa ZPR Media oraz Polskie Radio.

11 kwietnia na antenach rozgłośni tych nadawców pojawią się specjalne konkursy i programy związane z radiem, zapraszani będą też nietypowi goście. Dodatkowo przygotowany został Radiowy Charytatywny Blok Reklamowy. Między godziną 8:00 a 8:30 wszystkie stacje wyemitowały jeden specjalny blok, z którego całkowity przychód zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie. Łącznie reklamy ukazały się w 170 stacjach ogólnopolskich, ponadregionalnych i lokalnych, a dzięki wsparciu 6 reklamodawców udało się uzbierać 120 tys. zł.

Oprócz atrakcji dla słuchaczy w tym roku zorganizowany też zostanie, po raz drugi, cykl eventów RadioWIEC w warszawskich domach mediowych.

Polski Dzień Radia został ustanowiony na pamiątkę przyjęcia w 1923 r. przez Stowarzyszenie Radiotechników Polskich dokumentu, w którym zawarto opinie do wytycznych do ustawy radiotelegraficznej. W efekcie powstała ustawa, na mocy której dwa lata później nadano pierwszą polską audycję radiową. Dzięki inicjatywie "I Love Radio", działającej na rzecz promocji radia, od 2017 r. tego dnia polski rynek radiowy jednoczy się i działa wspólnie, ponad podziałami.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Powołano nowy zarząd PMPG Polskie Media
Rada Nadzorcza PMPG Polskie Media S.A. na posiedzeniu 23 kwietnia 2019 roku powołała do zarządu spółki troje kluczowych menedżerów spółki o długoletnim stażu: Ewę Rykaczewską, Piotra Piaszczyka i Roberta Pstrokońskiego.  Objęcie funkcji przez nowych członków zarządu nastąpi 1 maja 2019r.  Jednocześnie Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację...
Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764