logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

I Love Radio: Radiostacje Agory świętują Dzień Radia

  PR 12.04.2019, przeczytano 233 razy

11 kwietnia rozgłośnie w całym kraju świętują Polski Dzień Radia. W 2019 r. do akcji kolejny raz włączyły się stacje Grupy Radiowej Agory – Radio TOK FM, Złote Przeboje, Pogoda i Rock Radio.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/i-love-radio%3A-radiostacje-agory-swietuja-dzien-radia,382070,artykul.html

Tegoroczną akcję "I Love Radio" organizuje wspólnie pięciu nadawców: Grupa Eurozet, Grupa Radiowa Agory, Grupa RMF, Grupa ZPR Media oraz Polskie Radio.

11 kwietnia na antenach rozgłośni tych nadawców pojawią się specjalne konkursy i programy związane z radiem, zapraszani będą też nietypowi goście. Dodatkowo przygotowany został Radiowy Charytatywny Blok Reklamowy. Między godziną 8:00 a 8:30 wszystkie stacje wyemitowały jeden specjalny blok, z którego całkowity przychód zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie. Łącznie reklamy ukazały się w 170 stacjach ogólnopolskich, ponadregionalnych i lokalnych, a dzięki wsparciu 6 reklamodawców udało się uzbierać 120 tys. zł.

Oprócz atrakcji dla słuchaczy w tym roku zorganizowany też zostanie, po raz drugi, cykl eventów RadioWIEC w warszawskich domach mediowych.

Polski Dzień Radia został ustanowiony na pamiątkę przyjęcia w 1923 r. przez Stowarzyszenie Radiotechników Polskich dokumentu, w którym zawarto opinie do wytycznych do ustawy radiotelegraficznej. W efekcie powstała ustawa, na mocy której dwa lata później nadano pierwszą polską audycję radiową. Dzięki inicjatywie "I Love Radio", działającej na rzecz promocji radia, od 2017 r. tego dnia polski rynek radiowy jednoczy się i działa wspólnie, ponad podziałami.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Internet 5. generacji dzięki komunikacji kwantowej?
Powstają pierwsze systemy komunikacji kwantowej, które posłużą do skonstruowania komputerów nowej generacji. Upowszechnienie komunikacji i urządzeń kwantowych przyczyni się do powstania bezpiecznego internetu, przyspieszy proces analizy dużych zbiorów danych zgromadzonych w ramach big data, pozwoli opracować niezawodne szyfry oraz udoskonalić technologię uczenia maszynowego.​...
Radio Pogoda w wygodnej aplikacji mobilnej
Wszyscy, którzy kochają piosenki sprzed lat i wyjątkowe audycje Radia Pogoda, mogą ich teraz słuchać w nowej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki aplikacji stacja oferuje dostęp do swojego programu na żywo wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu, a dodatkowo zachęca słuchaczy do udziału z zabawach antenowych i kontaktu z redakcją.
W czwartek, 18 lipca, kanał Kino Polska Muzyka osiągnął 0,26% udziału w oglądalności widowni komercyjnej, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce wśród kanałów muzycznych nadawanych kablowo lub satelitarnie.
Awans w Biurze Reklamy Multikino Media - Łukasz Gawęcki zostaje senior sales managerem
Łukasz Gawęcki awansował na stanowisko senior sales manager w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.
Marcin Wesołek pokieruje działem Sport Gazety Wyborczej
Od 1 września br. kierownikiem działu Sport "Gazety Wyborczej" będzie Marcin Wesołek, obecny redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Poznań". Zastąpi Radosława Leniarskiego, który pozostanie w zespole dziennika.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764