logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IAA Polska zaprasza na kolejną odsłonę cyklu IAA Power Hour

  PR 21.09.2022, przeczytano 301 razy

Tym razem będzie to transmisja live panelu otwierającego Insummit - Festiwal Insightów i Innowacji (dawny Kongres Badaczy), a tematem będą marketingowe badania przyszłości oraz relacje marketerzy - agencje badawcze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iaa-polska-zaprasza-na-kolejna-odslone-cyklu-iaa-power-hour,397285,artykul.html

Panel zatytułowany "Fokus na człowieka i cała naprzód! C-suite o insights-into-action jako DNA progresywnych organizacji" poprowadzi Agnieszka Sora, Regional Consulting Lead NCE GfK, Prezeska Zarządu IAA Polska, a jej rozmówcami będą:

  • Izabela Albrychiewicz, CEO GroupM Poland & Cluster Lead CEE,
  • Anna Barabasz-Sawińska, Marketing Director CEE Beverages & Head of Marketing Services GRUPA MASPEX,
  • Magdalena Kotlarczyk, Country Director Google Polska,
  • Arkadiusz Gwizdek, Dyrektor Marketingu marki ŠKODA w Polsce,
  • Rafał Jakubowski, Dyrektor Marketingu Detalicznego mBank S.A.

Link do bezpłatnej rejestracji TUTAJ.

Źródło: IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy

www.iaa.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nabór w konkursie Śląska Rzecz
Do końca marca br., trwa nabór projektów promujących lokalny tj. śląski design w ramach 18. edycji konkursu Śląska Rzecz. Do udziału mogą zgłosić się firmy, projektanci, a także instytucje publiczne z województwa śląskiego i opolskiego. 
Odpowiednie biuro może podnieść produktywność, poprawić komfort i zwiększyć potencjał firmy. JLL, doradca na rynku nieruchomości w Polsce, w globalnej kampanii Business Fit, podkreśla zmianę roli przestrzeni do pracy oraz konieczność jej dostosowania do aktualnych i przyszłych potrzeb.
Piotr Fronczewski i Marcin Dorociński w mini serialu „Jesteśmy na Ty”
Duet polskich aktorów w serii krótkich filmów w reżyserii Tadeusza Śliwy. Projekt jest nową odsłoną platformy komunikacyjnej marki Tyskie – „Jesteśmy na TY”.
Portal Joomp nie zatrzymuje się z promocją strony. W ostatnim czasie strona Joomp, została wzbogacona o zakładkę Joomp Cafe. W tej zakładce można między innymi śledzić nowinki z branży artykułów promocyjnych i druku oraz zmian, które pojawiają się w tym sektorze. Kolejną ciekawym działem są ogłoszenia. W tym miejscu agencje reklamowe publikują ogłoszenia...
Nowa odsłona kampanii Black
Initiative promuje nowy wariant smakowy Black Spritz
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764