logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IAB Europe wydaje przewodnik po Digital Audio

  PR 27.11.2020, przeczytano 243 razy
ilustracja

23 listopada miała miejsce premiera nowej publikacji IAB Europe „Buyer’s Guide to Digital Audio” , która ma na celu pomoc marketerom w planowaniu zakupu mediów audio i zarządzaniu możliwościami jakie daje świat reklamy cyfrowej audio.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iab-europe-wydaje-przewodnik-po-digital-audio,389356,artykul.html

Przewodnik po digital audio został opracowany przez ekspertów z Grupy Zadaniowej ds. Kanałów i Formatów IAB Europe. Zawiera uregulowane definicje i opis europejskiego rynku digital audio, przegląd ewolucji reklamy audio i jego ekosystemu w Europie, a także kluczowe zagadnienia i najlepsze praktyki w zakresie cyfrowej reklamy audio. Materiał dostarcza nabywcom tradycyjnych formatów audio i nabywcom reklamy cyfrowej niezbędną wiedzę potrzebną do realizacji skutecznych kampanii online.

Jest to pierwsza taka publikacja, systematyzująca zagadnienie digital audio na poziomie europejskim. Powstała w kolaboracji z przedstawicielami Spotify, Magnite, Oracle Data Cloud, Triton Media and Xaxis.

  • Poradnik został udostępniony TUTAJ

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa edycja Katalogu PIAP 2021 już na rynku. Publikacja PIAP to praktyczny przewodnik i skuteczne narządzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5000 egzemplarzy, dostępny jest również w wersji...
W ramach działań Rady Sektorowej ds. Komptencji Sektora Komunikacji Marketingowej przygotowaliśmy piątą już edycję przeglądu informacji istotnych z punktu widzenia sektora, opracowanego na bazie monitoringu mediów, raportów branżowych i innych publikacji.
E-commerce & MarTech Partner SalesTube oraz agencja contentowa Labcon (Group One) przygotowały wspólny Raport Social Media z opisem najważniejszych trendów minionych miesięcy i prognozami na 2021 rok. Opracowanie zawiera ponad 50 stron komentarzy ekspertów, statystyki z kampanii na najbardziej liczących się platformach oraz omówienie wyzwań, które obecnie stoją przed...
Przewodnik po fraudach reklamowych IAB Europe
Nowa publikacja przygotowana przez ekspertów IAB Europe ma na celu podniesienie jakości i efektywności działań w ekosystemie reklamy cyfrowej. Guide to Ad Fraud to kompleksowe opracowanie rodziajów oszustw reklamowych oraz zbiór informacji, jak się przed nimi skutecznie bronić.
Premiera e-booka „Youtube #Gamechanger sportu
E-book „YouTube – #GameChanger sportu. Success Story Kanału Sportowego… i nie tylko!” ujrzał światło dzienne. Publikacja powstała z inicjatywy dwóch agencji – marketingu sportowego Arskom Sport Brokers oraz digital marketingu Harbingers. E-book pokazuje, jaką ewolucję przeszły branże marketingu i mediów sportowych od momentu, gdy przeniosły swoje działania do social...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764