logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IAB Polska członkiem IAB Tech Lab

  PR 23.03.2018, przeczytano 185 razy

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska został członkiem IAB Technology Laboratory – niezależnego, międzynarodowego konsorcjum badawczo-rozwojowego, którego zadaniem jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wspieranie firm we wdrażaniu globalnych standardów branżowych. Członkostwo wzmacnia kompetencje IAB Polska jako organizacji reprezentującej branżę interaktywną, daje jednocześnie ekspertom Związku szerokie możliwości współtworzenia światowych standardów i bezpośredniego dostępu do unikalnego know-how.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iab-polska-czlonkiem-iab-tech-lab,35905,artykul.html

IAB Polska dołączył w połowie marca br. do IAB Tech Lab – elitarnego grona wydawców, firm technologicznych, agencji, marketerów i innych podmiotów stanowiących trzon branży marketingu interaktywnego na świecie. Tworzenie w ramach organizacji globalnych standardów, zaawansowanych rozwiązań i narzędzi technologicznych oraz pomoc firmom we wdrażaniu ich służy rozwojowi całego sektora on line. Celem IAB Tech Lab jest jednocześnie zmniejszanie ryzyk związanych z łańcuchem dostaw usług reklamowych i marketingowych.

- Członkostwo w IAB Tech Lab daje dostęp do gigantycznego know-how oraz wiele unikalnych możliwości aktywnego i jakże ambitnego udziału w pracach tej międzynarodowej organizacji, tym samym współtworzenia nowatorskich projektów i standardów – komentuje Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu IAB Polska

Przedstawiciele firm członkowskich IAB Polska już wyrazili gotowość aktywnego włączenia się w prace grup roboczych IAB Tech Lab.

IAB Tech Lab istnieje od 2014 roku, ma siedzibę w Nowym Jorku z biurem w San Francisco. Jest zarządzana przez niezależną Radę Dyrektorów. Założycielami IAB Tech Lab są AppNexus, Google, Hearst Magazines Digital Media, PubMatic, Tremor Video, Yahoo i Yahoo! JAPONIA.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

30. urodziny marki DKNY: kampania z udziałem Halsey i The Martinez Brothers
Jesień 2019 r. to pora 30. urodzin marki DKNY i jej podejścia do stylu. Zamiast spoglądać w przeszłość nowa kampania marki skupia się na tu i teraz, wykorzystując intensywne, wyraźne portrety rodzimych nowojorczyków Halsey i The Martinez Brothers. Fotografie wykonała Amy Troost, a stylistą był Carlos Nazario.
Historie, które uskrzydlają w kampanii promującej dawstwo szpiku
Po sukcesie kampanii edukacyjnej „Vs Życie” portal NOIZZ i Fundacja DKMS kontynuują współpracę, której celem jest popularyzowanie idei dawstwa szpiku. Nowa odsłona kampanii #niesamowiteuczucie oparta jest na historiach Dawców szpiku, którzy dali szansę na życie chorym, potrzebującym przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych. W ramach akcji „To #niesamowiteuczucie...
Nowa rola CMO wymaga wsparcia technologicznego z obszaru zbierania i analizowania danych o kliencie końcowym.
Android 10: Nowy wygląd, nowe logo
W ciągu ostatniej dekady otwarta platforma Android umożliwiła rozwijającej się społeczności producentów i deweloperów, dotarcie ze swoimi urządzeniami i aplikacjami do użytkowników na całym świecie. Nasz system dostępny jest między innymi na telefonach, tabletach, zegarkach, telewizorach i w samochodach - łącznie na ponad 2,5 miliarda różnych urządzeń. Chcemy mieć...
Samsung: matryca światłoczuła 108 Mp do smartfonów
Firma Samsung Electronics zaprezentowała 108-megapikselową (Mp) matrycę światłoczułą Samsung ISOCELL Bright HMX, która jako pierwsza w branży przekracza granicę 100 milionów pikseli. To najnowsze rozwiązanie sprawia, że Samsung może poszerzyć ofertę matryc światłoczułych o wielkości piksela wynoszącej 0,8 μm z niedawno przedstawionej wersji o ultrawysokiej rozdzielczości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764