logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IAB Polska wybrała agencję Lightscape

  PR 17.05.2024, przeczytano 334 razy

Agencja Lightscape rozpoczęła współpracę z IAB Polska. To największa organizacja z branży marketingu cyfrowego w kraju, zrzeszająca niemal 250 firm. Wśród członków znajdują się, m.in.: portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne, marki technologiczne i reklamodawcy, w tym takie firmy jak: Google, Allegro, Samsung, Orange, ING czy Danone. Agencja Lightscape odpowiada za prowadzenie kompleksowych działań z zakresu Digital PR i media relations.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iab-polska-wybrala-agencje-lightscape,404263,artykul.html

Współpraca ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska obejmuje realizację kampanii z obszaru Digital PR, budowanie relacji z mediami, szczególnie z obszaru marketingu i biznesu, a także promocje kluczowych obszarów aktywności organizacji, m.in. konferencji IAB HowTo, Forum IAB czy IAB MIXX Awards. Ponadto, IAB Polska w 2024 roku obchodzi 25-lecie swojej działalność, a Lightscape wspiera również komunikację tego wydarzania. Do zadań zespołu będzie należało również wsparcie obszaru edukacyjnego, czyli międzynarodowego standardu kwalifikacji digital marketingowych DIMAQ.

Obecny rok jest wyjątkowy dla naszej organizacji. Z okazji jubileuszu 25-lecia intensyfikujemy działania i inicjujemy wiele nowych projektów adresowanych do branży digital marketingu i nie tylko. Za cel obraliśmy sobie pokazanie roli jaką od lat Związek pełni na rzecz rozwoju rynku interaktywnego w Polsce w przeróżnych aspektach. Stąd też narodziła się potrzeba podjęcia współpracy z agencją PR, której nieobcy jest obszar działania IAB Polska, a także cały ekosystem cyfrowy. Agencja Lightscape, niejednokrotnie udowodniła swój profesjonalizm, a także zaangażowanie w promocję m.in. Digital PR w marketingu cyfrowym, dlatego też była dla nas naturalnym wyborem – komentuje Robert Wielgo, CMO IAB Polska.

Za obsługę IAB Polska odpowiada zespół specjalizujący się w prowadzeniu Klientów z branży marketingowej, którym kieruje Pamela Tomicka, Marketing & PR Managerka agencji Lightscape.

Działaniom organizacji IAB Polska jako agencja przyglądamy się od wielu lat. Od ponad trzech należymy do grona niemal 250 firm członkowskich, aktywnie reprezentując w jej strukturach branżę Digital PR i marketingu internetowego. Dzięki temu mieliśmy okazję poznać działalność organizacji oraz jej potrzeby i od lutego podjęliśmy się zadania pełnego wsparcia w obszarze komunikacji i promocji organizacji, która z powodzeniem działa na rynku od 25 lat – komentuje Paulina Kunicka, Project Management Director, Lightscape.

 IAB Polska jej częścią globalnej struktury działającej obecnie w 45 krajach, na 5 kontynentach i zrzeszającej blisko 4 000 firm. Ponadto polska organizacja jest trzecim pod względem wielkości IAB w Europie. Jest samodzielną, niezależną organizacją, ale utrzymującą bliskie kontakty z członkami IAB w Europie, USA oraz w innych częściach świata.

Źródło: Lightscape

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kuba Błaszczykowski w spocie o misji Rossmanna
– Jak wyglądało moje życie? Zawsze w biegu. A mówili mi: trzymaj formę, nie zwalniaj. Każdy ma moment, w którym się musi zatrzymać. Chociaż na chwilę… – mówi w najnowszym spocie o misji Rossmanna Kuba Błaszczykowski, b. piłkarz Wisły Kraków i Borusii Dortmund, reprezentant Polski i ćwierćfinalista mistrzostw Europy w 2016...
Konto dla dziecka w kampanii Santander Bank Polska
Bank rozpoczął nową kampanię reklamową z udziałem swojego ambasadora Piotra Adamczyka, która promuje konta dla nastolatków. Kampania pod hasłem „Santander Bank Polska pomaga dzieciom ogarniać pieniądze” zachęca do korzystania z wygodnych i bezpiecznych usług finansowych.
Hologram promuje bankowość dla młodych Banku Pekao S.A.
Na parterze hali głównej Dworca Centralnego w Warszawie pojawiła się wielkoformatowa reklama Banku Pekao w formie hologramu. Za pomocą tego innowacyjnego nośnika bank chce dotrzeć do młodych ludzi i zainteresować ich swoją ofertą Konta Przekorzystnego oraz aplikacją mobilną PeoPay.
Po co Ci rynna? Kampania reklamowa Galeco
„Po co Ci rynna” — czy lider w produkcji systemów rynnowych może promować się tak kontrowersyjnym hasłem? Może! Bo dzięki niemu przewrotnie przypomina, jak ważnym elementem dachu są rynny, także wtedy, gdy chcemy stworzyć minimalistyczną, jednolitą bryłę budynku.
Fundacja Avalon podsumowuje Miesiąc Walki z Dyskryminacją
Czy wiesz, że osoby z niepełnosprawnościami ukazywane są w mediach na ogół jako ludzie bierni i doświadczający wielu negatywnych rzeczy w życiu — choroby, cierpienia, braku pomocy bądź też jako superbohaterowie, którzy każdego dnia przełamują bariery i dokonują niemożliwego - życia z niepełnosprawnością? Czy wiesz, że jedynie co dziesiąta osoba potwierdza, że media...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764