logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands

  PR 18.02.2020, przeczytano 531 razy
ilustracjastrzałka

Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ida-design-awards-ogloszone---podwojna-radosc-w-hi%21brands,385754,artykul.html

Nagrodzony srebrem projekt Bee Fee powstał z połączenia miłości do miodu i troski o pszczoły, którym coraz trudniej znaleźć wartościowy pokarm w zurbanizowanym, pozbawionym naturalnych łąk otoczeniu. Dzięki ceramicznej doniczce stanowiącej element opakowania każdy może realnie pomóc pracowitym owadom. Trzeba tylko zasadzić w niej kwitnące rośliny i ustawić na parapecie albo balkonie. Bee Fee to projekt, który sprawia, że miód smakuje nie tylko słodko, ale też fair.

ilustracjastrzałka

System identyfikacji wizualnej stworzony dla Krakowa i wykorzystywany obecnie w komunikacji miasta został wyróżniony w IDA Design Awards ze względu na sprawność i elegancję z jaką wykorzystuje lokalną symbolikę i charakter do budowy nowoczesnej platformy dla komunikacji miejskich instytucji. Projekt został wcześniej doceniony również w międzynarodowych konkursach Red Dot Award 2017, Transform Awards 2018 oraz rodzimym Kreatura 2017.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

IDA (The International Design Awards) to międzynarodowy konkurs multidyscyplinarny, odbywający się w Los Angeles cyklicznie od 2007 roku. Każdego roku nagradzane są projekty twórców zajmujących się architekturą, projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym, modą oraz projektowaniem graficznym. Ich prace ocenia Jury wybierane spośród wyróżniających się przedstawicieli branż kreatywnych poddawanych ocenie konkursowej.

Źródło: Hi!Brands

www.hibrands.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na aranżację wystawy stałej Muzeum Książąt Lubomirskich
Zakład Narodowy im. Ossolińskich oraz Fundacja Art Transparent zapraszają do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji aranżacji wystawy stałej przyszłego Muzeum Książąt Lubomirskich. Prace konkursowe można składać do 20 kwietnia 2020 r. Pula nagród wynosi 60 tysięcy złotych. 
Konkurs na identyfikację wizualną Klastra IT
Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie ogłasza konkurs na zaprojektowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej dla Klastra IT. 
Przedmiotem konkursu jest projekt plakatu XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „ULICZNICY” w Gliwicach. Do wygrania jest 3 tys. zł i nagrody rzeczowe.
Polska widziana przez tysiące obiektywów
Świat się zmienia na naszych oczach, codziennie budzimy się w nowej rzeczywistości, a gdzie to nas zaprowadzi? Tego nikt nie wie. Na przestrzeni lat, fotografowie dokumentowali otoczenie, tworząc nie tylko pamiątkę ale i obraz przeszłości.
Konkurs: Przestrzeń publiczna w czasach zarazy
Instytut Dizajnu w Kielcach zaprasza do wzięcia udziału w otwartym konkursie „Przestrzeń publiczna w czasach zarazy”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764