logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands

  PR 18.02.2020, przeczytano 756 razy
ilustracjastrzałka

Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ida-design-awards-ogloszone---podwojna-radosc-w-hi%21brands,385754,artykul.html

Nagrodzony srebrem projekt Bee Fee powstał z połączenia miłości do miodu i troski o pszczoły, którym coraz trudniej znaleźć wartościowy pokarm w zurbanizowanym, pozbawionym naturalnych łąk otoczeniu. Dzięki ceramicznej doniczce stanowiącej element opakowania każdy może realnie pomóc pracowitym owadom. Trzeba tylko zasadzić w niej kwitnące rośliny i ustawić na parapecie albo balkonie. Bee Fee to projekt, który sprawia, że miód smakuje nie tylko słodko, ale też fair.

ilustracjastrzałka

System identyfikacji wizualnej stworzony dla Krakowa i wykorzystywany obecnie w komunikacji miasta został wyróżniony w IDA Design Awards ze względu na sprawność i elegancję z jaką wykorzystuje lokalną symbolikę i charakter do budowy nowoczesnej platformy dla komunikacji miejskich instytucji. Projekt został wcześniej doceniony również w międzynarodowych konkursach Red Dot Award 2017, Transform Awards 2018 oraz rodzimym Kreatura 2017.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

IDA (The International Design Awards) to międzynarodowy konkurs multidyscyplinarny, odbywający się w Los Angeles cyklicznie od 2007 roku. Każdego roku nagradzane są projekty twórców zajmujących się architekturą, projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym, modą oraz projektowaniem graficznym. Ich prace ocenia Jury wybierane spośród wyróżniających się przedstawicieli branż kreatywnych poddawanych ocenie konkursowej.

Źródło: Hi!Brands

www.hibrands.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Etykieta Stock Prestige Grand Prix wyróżniona na AWA Sleeve Label Awards 2020
Masterpress SA zdobył kolejne trofeum w międzynarodowym konkursie branżowym. Jury szóstej edycji konkursu AWA Sleeve Label Awards przyznało naszej firmie specjalne wyróżnienie „Certificate of Merit” za etykietę termokurczliwą przygotowaną dla limitowanej edycji wódki Stock Prestige Grand Prix.
Nagrody w konkursie KTR 2020: przegląd wyników
Wśród laureatów KTR 2020 przyznano 179 nagród, w tym 32 złote, 49 srebrnych i 98 brązowych. W rankingu rocznym na I miejscu znalazły się: agencja 180heartbeats + JUNG V. MATT, studio projektowe OSOM Studios, dom produkcyjny Papaya Films, studio postprodukcyjne Platige Image oraz OLX jako Reklamodawca Roku.
Prace laureatów „Timecode Akcja Animacja” wyświatlane na 20 tys. ekranów
Co dzieję się online, nie zostanie tylko w online. Kreatywności nie da się zamknąć w domu, dlatego FCBBridge2Fun, TAA i Screen Network wspierają młodych twórców animacji, dając im możliwość pokazania szerokiej publiczności prac stworzonych w ramach konkursu Timecode Akcja Animacja.
Strategia marketingowa firmy MEWA okazała się przekonująca dwukrotnie – jury konkursu Effie Awards i konkursu BoB-Awards przyznały firmie brązową statuetkę za aktualną kampanię marketingową.
W czwartek, 3 grudnia br. o godz. 20:00 podczas finału konkursu organizowanego przez „Gazetę Wyborczą" poznamy kolejnego laureata Nagrody im. Krzysztofa Millera za najlepszy materiał fotograficzny roku oraz w kategorii „Wolność, solidarność, tolerancja". Podczas uroczystości pokazane zostaną najlepsze zdjęcia, a prezentacji towarzyszyć będą rozmowy z finalistami konkursu....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764