logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa: Dekoracyjne folie okienne do druku

  PR 22.06.2016, przeczytano 553 razy

Efektowna dekoracja witryn sklepowych, świadome wykorzystanie transparentnych powierzchni w centrach handlowych, czy unikalna identyfikacja korporacyjna na mediach w 100% ekologicznych (bez PVC) - to tylko część zastosowań nowych folii okiennych Igepa serii Flat-ON.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa%3A-dekoracyjne-folie-okienne-do-druku,29038,artykul.html

CLEAR PET FLAT-ON 150 mic

Wysokiej jakości przezroczysta folia poliestrowa z silikonowym klejem krystalicznym do szybkiej i prostej aplikacji bez pęcherzy powietrza. Materiał o wysokiej odporności na temperaturę, gwarantujący repozycjonowalność oraz fantastyczne właściwości zadruku. Specjalne powleczenie zostało dopracowane pod kątem druku atramentami solventowymi, eco-solventowymi, UV oraz Latex, Konstrukcja kleju umożliwia pozycjonowanie grafik i wielokrotne ponowne wyklejenie, a po okresie 3-6 miesięcy, klej zmienia swoją charakterystykę na trwały.

WIPEABLE PP FLAT-ON 140 mic

Biała folia polipropylenowa z klejem usuwalnym typu Micro-Tac. Umożliwia tworzenie wewnętrznych grafik okiennych stabilnych wymiarowo, z możliwością wielokrotnego repozycjonowania. Przeznaczona do aplikacji „na mokro” i „na sucho”. Zapewnia czyste i łatwe usunięcie po okresie ekspozycji bez pozostawienia śladów na podłożu. Specjalne powleczenie zostało dopracowane pod kątem druku atramentami solventowymi, eco-solventowymi, UV oraz Latex. Materiał rekomendujemy również do stabilnych wymiarowo naklejek promocyjnych, idealne podłoże do ploterów Rolad serii VS, gdzie precyzyjny druk łączony jest z cięciem po obrysie.

Źródło: Igepa Polska

www.igepa-viscom.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gdynia Design Days: Jutro premiera przewodnika
Gdynia Design Days 2020 to wyjątkowa edycja festiwalu na wyjątkowe czasy. GDD jako pierwsze wydarzenie poświęcone projektowaniu odbywa się w całości online. Tegorocznej edycji towarzyszy interaktywny przewodnik po wystawach, które odpowiadają na hasło przewodnie festiwalu - Uwaga. Już jutro premiera przewodnika GDD w formie elektronicznej. Zapraszamy na...
Drukarnia Chroma z nową komunikacją od Abanana
Pierwszego lipca wystartowała nowa platforma komunikacyjna drukarni internetowej Chroma. Za strategię, kreację, produkcję spotu tv oraz kampanię digitalową odpowiada krakowska agencja Abanana.
Walne Zebranie Członków PSPR zdecydowało o rezygnacji z dalszego udziału w Radzie Etyki Public Relations. Organizacja podejmowała od 2019 r. rozmowy ze Związkiem Firm Public Relations (drugim z założycieli Rady), w zakresie niezbędnej reformy tego branżowego ciała oraz zbudowania nowego regulaminu, nakładającego na nie dodatkowe obowiązki. PSPR uznawało, że nowe...
Zenek Martyniuk gwiazdą najnowszej kampanii Mediamarkt
„Król disco polo” będzie popularyzował nowe technologie i zachęcał do korzystania z bogatej oferty produktów i usług MediaMarkt. Kampanię „Lato z Zenkiem w MediaMarkt” otworzył film teaserowy, który pojawił się pod koniec czerwca br. w mediach społecznościowych.
Polskie Stowarzyszenie Public Relations rozpoczyna cykl publikacji o branży PR w poszczególnych regionach kraju. W inauguracyjnym, obszernym raporcie uwaga skupiona jest na Pomorzu. Dzięki wydawnictwu "Polski PR - woj. pomorskie" przybliżone zostały tamtejsze firmy świadczące usługi PR, ich opinie o rynku, jego przyszłości, o lokalnej specyfice. PSPR wskazuje także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764