logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa Polska na targach Remadays 2014

  PR 20.01.2014, przeczytano 815 razy
ilustracja

Już 5 lutego startuje jubileuszowa 10. edycja RemaDays Warsaw – największych targów branży reklamowej w Europie Środkowej. Firma Igepa Polska będzie w tym roku po raz pierwszy uczestniczyć w tym wydarzeniu w charakterze wystawcy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa-polska-na-targach-remadays-2014,20650,artykul.html

Na stoisku firmy zaprezentowany zostanie pełen przekrój oferty produktowej, w tym materiały do druku wielkoformatowego, folie samoprzylepne oraz płyty z tworzyw sztucznych. Na szczególną uwagę zasługuje prezentacja szerokiej gamy folii ploterowych marki Avery Dennison, które od końca ubiegłego roku dostępne są w stałej ofercie magazynowej Igepa.  Z tej okazji, we współpracy z Avery Dennison, przygotowana została specjalna promocja targowa, w której odwiedzający stoisko firmy otrzymają możliwość nabycia w promocyjnych cenach najbardziej popularnych pozycji z asortymentu folii.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Igepa Polska na tegorocznych targach RemaDays Warsaw w dniach 5-7 lutego, stoisko 4C14.

Źródło: Igepa

www.igepa.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mobile Vikings rośnie dzięki poleceniom, a nie reklamie
Wielcy Operatorzy inwestują budżety w reklamy z celebrytami.  Tymczasem Mobile Vikings - społecznościowy operator komórkowy - rośnie dzięki aktywności użytkowników. Jak to możliwe? Aż 8 na 10 Vikingów wskakuje na pokład z polecenia znajomego. Ich motywacją jest rekomendowanie tego, co dobre. Umożliwia to program poleceń. Działa od początku istnienia...
Heinz stworzył wyspę Fortnite
Heinz stworzył grę,  której celem jest rzucenie światła na pogarszający się stan zdrowia gleby na świecie.
Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764