logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa Polska pozostaje w Kraków Kokotów Logistics Park

  PR 07.02.2024, przeczytano 497 razy
ilustracja
fot. Mikołaj Kaktus

Obecna na rynku od ponad 25 lat spółka Igepa Polska podjęła decyzję o przedłużeniu umowy najmu w kompleksie Kraków Kokotów Logistics Park. Najemca, dystrybutor papieru i materiałów do druku, korzysta z 2300 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej. Podczas renegocjacji warunków spółkę Igepa Polska reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa-polska-pozostaje-w-krakow-kokotow-logistics-park,403014,artykul.html

Spółka Igepa Polska współtworzy Igepa Group – europejskiego dystrybutora papieru, materiałów i systemów opakowaniowych oraz dostawcy mediów i urządzeń dla reklamy wizualnej. Spółka posiada w stałej ofercie ponad 6000 produktów, a logistykę ułatwia korzystanie przez nią z kilku magazynów położonych w różnych częściach kraju. Jedna z tych powierzchni logistycznych znajduje się w Kraków Kokotów Logistics Park. Zróżnicowany asortyment doceniają kontrahenci spółki – firmy z branży poligraficznej, opakowaniowej, reklamowej i zaopatrzenia biur. Nad sprawną realizacją zamówień i profesjonalną obsługą klientów czuwa ponad 160 pracowników.

Klient oczekiwał od nas pełnego wsparcia w zakresie przeglądu rynku magazynowego. Po zapoznaniu się z dostępnymi ofertami spółka Igepa Polska zdecydowała o pozostaniu w krakowskim obiekcie Kraków Kokotów Logistics Park i zleciła nam renegocjację warunków komercyjnych – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska.

Cieszymy się, że mogliśmy kolejny raz współpracować z Igepa Polska przy projekcie magazynowym, tym razem oferując naszą pomoc w Krakowie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość współpracy z tak dynamiczną organizacją, wspierając Igepę w jej dalszym rozwoju – dodaje Jakub Dudkiewicz, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska.

Kraków Kokotów Logistics Park to nowoczesne centrum logistyczne zlokalizowane na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Położenie obiektu sprzyja sprawnej dystrybucji – w pobliżu znajduje się droga ekspresowa S7 i autostrada A4. Ta druga droga szybkiego ruchu ma szczególne znaczenie dla firm współpracujących z partnerami na wschodzie i zachodzie Polski. Atutem Kraków Kokotów Logistics Park jest też przestrzeń logistyczna klasy A oraz certyfikat BREEAM istotny dla firm świadomych ekologicznie.

Źródło: Newmark Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

N Smith & Co użytkownikiem maszyny Agfa Onset X3 HS
Agfa poinformowała o zainstalowaniu w firmie N Smith & Co, specjalizującej się w produkcji z zastosowaniem podłoży kartonowych, pierwszej na rynku brytyjskim, w pełni zautomatyzowanej wersji maszyny drukującej Onset H3 HS.
RemaDays 2024: rozwiązania Sun Chemical na stoisku firmy Atler
Atler to polski przedstawiciel wielu globalnych marek z segmentu cyfrowego druku wielkoformatowego. Jego oferta obejmuje m.in. atramenty Sun Chemical, dedykowane produkcji w różnych technologiach: solwentowej, UV czy sublimacyjnej. Rozwiązania te były wspólnie promowane przez obie firmy podczas odbywających się niedawno targów RemaDays Warsaw 2024. Stoisko firmy Atler było jednym z...
Ellco Etikett instaluje maszynę Mark Andy Digital Series HD
Ellco Etikett – znacząca i niezależna drukarnia etykietowa z Norwegii - zainstalowała w swoim zakładzie w Gjelleråsen (k. Oslo) nową maszynę drukującą Mark Andy Digital Series HD. To hybrydowe rozwiązanie, uwzględniające techniki fleksograficzną i inkjetową, zastąpiło tu dwa urządzenia tonerowe, zapewniając – jak podkreśla kierownictwo firmy –...
Remadays 2024: automatyzacja w roli głównej na stoisku Duplo
Automatyzacja stała się motywem przewodnim prezentacji Duplo podczas targów RemaDays Warsaw 2024. Okazało się bowiem, że klienci poszukują obecnie tego typu rozwiązań. Z kolei firma Duplo ma w tej kwestii bardzo wiele do zaoferowania. Od lat dostarcza bowiem maszyny automatyzujące działy introligatorskie drukarń. Jej sprzęt wspiera również produkcję w firmach...
Stora Enso Packaging Automation wzbogaca portfolio o polskie rozwiązania
Stora Enso poinformowała o rozbudowie swojego portfolio w obszarze automatyzacji pakowania – Packaging Automation. W tym celu nawiązała współpracę z firmą Radpak – polskim producentem koncentrującym się na rozwiązaniach automatyzujących procesy pakowania na rynku pierwotnym i wtórnym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764