logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa Polska zaprasza na Remadays

  PR 30.01.2019, przeczytano 469 razy
ilustracjastrzałka

Na RemaDays 13 - 15 lutego Igepa Polska na dwóch stoiskach: N9 (stoisko główne) i S2 (stoisko serwisu ploterów) zaprezentuje swoje tegoroczne nowości i bestsellery. Pokaże cały przekrój swojej kompleksowej oferty: plotery i urządzenia, płyty z tworzyw sztucznych, materiały elastyczne, atramenty do druku wielkoformatowego, support techniczny ploterów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa-polska-zaprasza-na-remadays,381022,artykul.html

Plotery i urządzenia

W zakresie ploterów Igepa przedstawia:

Océ Colorado UVGEL

- wielkoformatowa drukarka od Canona wykorzystująca innowacyjną technologię UVgel, zapewniającą niezrównaną wydajność obsługi druku z roli. Urządzenie oferuje wyjątkową jakość druku na szerokiej gamie mediów. Niespotykana produktywność, nowy poziom automatyzacji, niskie koszty operacyjne, szerokie spektrum podłoży – to tylko niektóre z atutów Océ Colorado.

Flora UVLED flatbed XTRA 2512UV

– ploter z głowicami Konica Minolta, prędkość druku do 100m2/h. Możliwość drukowania materiału do grubości 100 mm. Szerokość zadruku: 2540 x 1220 mm.
Flora UVLED hybrydowa - XTRA 2000H – hybryda drukująca prawie na wszystkim, też na szkle. Umożliwia druk na rolce i na płasko bez kompromisów.

Na stoiskach Igepy nie może oczywiście zabraknąć ploterów ROLAND. Zaprezentowane zostaną bestsellery tej marki: plotery solwentowe - Roland SolJet EJ-640, Roland Versa Express RF-640 oraz drukarka UV - Roland VERSA UVLEF-300.

Płyty z tworzyw

W odniesieniu do tworzyw Igepa zaprezentuje m.in. sukcesywnie rozbudowywaną ofertę kompozytowych płyt Bildex oraz nowość z Palramu: płyty Palboard.
Aluminiowe płyty kompozytowe (ACP) europejskiego producenta BILDEX to ponad 25 kolorów w standardowej ofercie i 7 dodatkowych palet kolorystycznych (Kameleon, Drewno, Perła, Szczotkowane, Wysoki połysk, Iskrzące, Lustro). Łącznie oferta Bildex obejmuje ponad 70 wykończeń powierzchni. Dużym atutem są krótkie terminy realizacji na zamówienia specjalne.

PALBOARD – wielowarstwowa płyta PVC z Palramu, połączenie wytrzymałej powierzchni z właściwościami spienionego rdzenia PVC. PALBOARD ma ultra gładką powierzchnię, która zapewnia doskonałą absorpcję atramentu w druku cyfrowym czy sitodruku. Jest łatwy w obróbce, może być frezowany i gięty tak, jak aluminiowe płyty kompozytowe.

Materiały elastyczne

  • Spośród mediów rolowych zachęcamy do sprawdzenia jakości druku na foliach Easy Print i fototapetach Avery Dennison. Będziemy na nich drukować w czasie targów.
  • EASY PRINT, EASY GUARD – szeroka oferta ekonomicznych folii do druku w wersji białej i transparentnej, z klejem trwałym i usuwalnym.
  • Dedykowany laminat Easy Guard. Specjalne ceny targowe.
  • Fototapety AVERY DENNISON z klejem, gładkie i strukturalne o fakturach: Stone, Stucco, Canvas. Dostępne z magazynu, sprzedawane na metry bieżące.

Stoisko serwisu ploterów

Osobne stoisko Igepa Polska dedykuje serwisowi urządzeń oraz atramentom ESPRINT -solwentowym, hard solwent, UV. Właśnie pod szyldem IGEPA ESPRINT na stoisku nr S2 uczestnicy targów mogą spotkać się z certyfikowanymi serwisantami i uzyskać komplet informacji na temat wsparcia technicznego, oferty części zamiennych i atramentów.

Zapraszamy!
IGEPA POLSKA, hala F, stoiska nr N9 i S2.

Źródło: Igepa Polska


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Roadshow - Wrappingowa dawka emocji!” - edycja IV
Integart wraz z Rafałem Żmudą oraz marką 3M zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji RoadShow – Wrappingowa dawka emocji. W dniach 10-13 czerwca br. wiedza, doświadczenie i zamiłowanie do car wrappingu dotrze do Poznania, Wrocławia i Katowic.
Odkryj kuchnię na nowo – kampania marki Amica
Nowoczesne sprzęty AGD pełne są programów i gadżeciarskich rozwiązań, które nie zawsze ułatwiają życie. Marka Amica wdraża więc linię sprzętów kuchennych do zabudowy, która odpowiada na rzeczywiste potrzeby i  jest zaprojektowana w oparciu o obserwacje, badania i testy sprzętu w domach użytkowników. O odkrywaniu kuchni na nowo i czerpaniu z niej tego, co najlepsze,...
Rusza kampania „Porozmawiajmy Mamo”
Celem projektu „Porozmawiajmy Mamo” jest przekazanie mamom pomocnych narzędzi do rozmowy z córką, nie tylko w kontekście nadchodzących zmian fizjologicznych, ale co ważniejsze - zmian związanych z psychiką i emocjami młodej, dojrzewającej kobiety.
Dwie Godziny dla Rodziny” w kampanii Immergas
Immergas bierze udział w akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”. Jest to, związana z Międzynarodowym Dniem Rodziny, kampania społeczna na rzecz budowania dobrych relacji rodzinnych. Dzięki udziałowi w wydarzeniu, pracownicy firmy skończą pracę dwie godziny wcześniej, po to by poświęcić ten czas swoim bliskim. Firma pokazuje w ten sposób, że work-life balance to nie tylko hasło...
Pierwsza kurtyna ledowa w Polsce działa już w Placu Unii
Pierwsza w Polce, spektakularna kurtyna ledowa Super Screen została uruchomiona w Placu Unii. To najnowsza generacja nośnika reklamowego, która zmieniła szklaną elewację Placu Unii w interaktywny ekran. Monitor ma 165 m2 powierzchni i rozdzielczość aż 10 pixeli.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764