logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa Polska zaprasza na Remadays

  PR 30.01.2019, przeczytano 355 razy
ilustracjastrzałka

Na RemaDays 13 - 15 lutego Igepa Polska na dwóch stoiskach: N9 (stoisko główne) i S2 (stoisko serwisu ploterów) zaprezentuje swoje tegoroczne nowości i bestsellery. Pokaże cały przekrój swojej kompleksowej oferty: plotery i urządzenia, płyty z tworzyw sztucznych, materiały elastyczne, atramenty do druku wielkoformatowego, support techniczny ploterów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa-polska-zaprasza-na-remadays,381022,artykul.html

Plotery i urządzenia

W zakresie ploterów Igepa przedstawia:

Océ Colorado UVGEL

- wielkoformatowa drukarka od Canona wykorzystująca innowacyjną technologię UVgel, zapewniającą niezrównaną wydajność obsługi druku z roli. Urządzenie oferuje wyjątkową jakość druku na szerokiej gamie mediów. Niespotykana produktywność, nowy poziom automatyzacji, niskie koszty operacyjne, szerokie spektrum podłoży – to tylko niektóre z atutów Océ Colorado.

Flora UVLED flatbed XTRA 2512UV

– ploter z głowicami Konica Minolta, prędkość druku do 100m2/h. Możliwość drukowania materiału do grubości 100 mm. Szerokość zadruku: 2540 x 1220 mm.
Flora UVLED hybrydowa - XTRA 2000H – hybryda drukująca prawie na wszystkim, też na szkle. Umożliwia druk na rolce i na płasko bez kompromisów.

Na stoiskach Igepy nie może oczywiście zabraknąć ploterów ROLAND. Zaprezentowane zostaną bestsellery tej marki: plotery solwentowe - Roland SolJet EJ-640, Roland Versa Express RF-640 oraz drukarka UV - Roland VERSA UVLEF-300.

Płyty z tworzyw

W odniesieniu do tworzyw Igepa zaprezentuje m.in. sukcesywnie rozbudowywaną ofertę kompozytowych płyt Bildex oraz nowość z Palramu: płyty Palboard.
Aluminiowe płyty kompozytowe (ACP) europejskiego producenta BILDEX to ponad 25 kolorów w standardowej ofercie i 7 dodatkowych palet kolorystycznych (Kameleon, Drewno, Perła, Szczotkowane, Wysoki połysk, Iskrzące, Lustro). Łącznie oferta Bildex obejmuje ponad 70 wykończeń powierzchni. Dużym atutem są krótkie terminy realizacji na zamówienia specjalne.

PALBOARD – wielowarstwowa płyta PVC z Palramu, połączenie wytrzymałej powierzchni z właściwościami spienionego rdzenia PVC. PALBOARD ma ultra gładką powierzchnię, która zapewnia doskonałą absorpcję atramentu w druku cyfrowym czy sitodruku. Jest łatwy w obróbce, może być frezowany i gięty tak, jak aluminiowe płyty kompozytowe.

Materiały elastyczne

  • Spośród mediów rolowych zachęcamy do sprawdzenia jakości druku na foliach Easy Print i fototapetach Avery Dennison. Będziemy na nich drukować w czasie targów.
  • EASY PRINT, EASY GUARD – szeroka oferta ekonomicznych folii do druku w wersji białej i transparentnej, z klejem trwałym i usuwalnym.
  • Dedykowany laminat Easy Guard. Specjalne ceny targowe.
  • Fototapety AVERY DENNISON z klejem, gładkie i strukturalne o fakturach: Stone, Stucco, Canvas. Dostępne z magazynu, sprzedawane na metry bieżące.

Stoisko serwisu ploterów

Osobne stoisko Igepa Polska dedykuje serwisowi urządzeń oraz atramentom ESPRINT -solwentowym, hard solwent, UV. Właśnie pod szyldem IGEPA ESPRINT na stoisku nr S2 uczestnicy targów mogą spotkać się z certyfikowanymi serwisantami i uzyskać komplet informacji na temat wsparcia technicznego, oferty części zamiennych i atramentów.

Zapraszamy!
IGEPA POLSKA, hala F, stoiska nr N9 i S2.

Źródło: Igepa Polska


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

#SportPrzeciwHomofobii: Kampania społeczna KPH
Gwiazda piłki nożnej, mistrzyni świata w żeglarstwie, mistrz świata w brazylijskim Jiu-jitsu, mistrz Polski w Muay Thai, pływaczka paraolimpijska, wicemistrz Europy w Jiu-jitsu i trener MMA... Cała siódemka, jako pierwsi sportowcy i sportsmenki w Polsce wzięli udział w kampanii #SportPrzeciwHomofobii wyrażając swój sprzeciw wobec homofobii w środowisku sportowym.
Nie daj się wymienić na robota: Kampania szkoły programowania Codecool
Już za dziesięć lat 90 proc. obecnych kompetencji zawodowych ulegnie dezaktualizacji – wynika zbadania  „Future of Skills. Employment in 2030”.  Rynek pracy, a także otaczająca nas rzeczywistość z pewnością będą wyglądać zupełnie inaczej, a to za sprawą dynamicznie postępującej robotyzacji. Czy maszyny zabiorą nam pracę? Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić...
Premiera nowego logo Infoshare
Zakończył się pierwszy etap prac nad nową linią wizualną Infoshare, konferencji o nowych technologiach organizowanej w Gdańsku. Marka pokazała nowe logo. Zmiany są ściśle związane z obraniem nowego kierunku komunikacji marki. Infoshare w pełnej nowej odsłonie zobaczymy 8 maja podczas otwarcia 13. edycji wydarzenia w gdańskim Amber Expo.
Z połową lutego właściciel marki MOWI – Mowi Poland S.A. (wcześniej Marine Harvest), największy na świecie producent i przetwórca łososia atlantyckiego, rozpoczyna współpracę z 24/7Communication. Agencja jest odpowiedzialna za strategię i implementację działań PR skierowanych do konsumentów i sektora HORECA.
Komunikacja Plus strategicznym partnerem ABSL
Komunikacja Plus została Partnerem Strategicznym ABSL, organizacji zrzeszającej kluczowe podmioty z branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Ścisła współpraca obejmować będzie obszar komunikacji wizerunkowej i employer brandingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764