logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa rośnie - Umowy na nowe powierzchnie magazynowe

  PR 28.08.2019, przeczytano 454 razy
ilustracjastrzałka

W wakacje Igepa Polska nie poddaje się letniemu rozleniwieniu. Spółka podpisała właśnie umowę na wynajem dodatkowej powierzchni magazynowej w Poznaniu, w nowym parku logistycznym Panattoni. Wcześniej, w drugiej połowie lipca, Igepa Polska zawarła umowę na zwiększenie powierzchni podwarszawskiego magazynu w Mosznej (w parku logistycznym MLP).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa-rosnie---umowy-na-nowe-powierzchnie-magazynowe,383746,artykul.html

Magazyn Spółki w Poznaniu zwiększy się dwukrotnie. Obecnie jego powierzchnia to 1.833 m2. Od 1 lipca 2020 roku magazyn Igepa w Poznaniu będzie pracować na powierzchni 3.570 m2, a więc o 1.737 m2 większej.

Z kolei w Mosznej magazyn Spółki powiększy się o 60%. Obecnie to 3.000 m2, a od 1 marca 2020 roku będzie to 4.800 m2, czyli o 1.800 m2 więcej. Rozszerzeniu ulegnie też przestrzeń biurowa.

- Obie zakontraktowane powierzchnie magazynowe, zarówno w Poznaniu, jak i w Mosznej to nowoczesne magazyny klasy A+, wysokiego składowania, z zaawansowanymi, energooszczędnymi rozwiązaniami technologicznymi – zaznacza Robert Dąbrowski, Dyrektor Działu Logistyki Igepa Polska.

Jednocześnie Spółka przedłużyła umowy najmu powierzchni magazynowo-biurowych w Łodzi i Wrocławiu.

Magazyn w Krakowie, bez zmian, funkcjonuje w dotychczasowej lokalizacji w parku logistycznym 7R.

Po wdrożeniu zmian, łączna powierzchnia magazynów w Igepa Polska zwiększy się o 27% do powierzchni 17.800 m2. Poczynione inwestycje zapewnią dalszy, szybki rozwój Firmy i znaczne zwiększenie komfortu Klientów. Wzrośnie potencjał w zakresie liczby standardów magazynowych oraz poszerzenia oferty o nowe pozycje.

Źródło: Igepa Polska Sp. z o.o.


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Okoliczności związane z pandemią wpływają na całą gospodarkę, zmuszając do zmian w sposobie działania nie tylko przedsiębiorstw, ale i funkcjonowania całego społeczeństwa. Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, mamy przyjemność zaprosić Państwa na specjalne spotkanie online „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”.
Przyszłość etykiety według Mark Andy
Technologia identyfikacji produktów za pomocą fal radiowych (RFID) staje się coraz bardziej obecna w naszej codziennej rzeczywistości. Sklep, pralnia, hotel, magazyn, przemysł z RFID to już od wielu lat fakty. Ale lodówka, która prześle nam informacje o brakujących w niej produktach do smartfona to dla wielu wciąż futurologia. Czy jednak na pewno? Jeszcze 10 lat...
Grafmasz produkuje maszyny do kaszerowania i okładek twardych
Polski producent i importer maszyn introligatorskich rozpoczął produkcję urządzeń do oprawy twardej. Maszyny zostały opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia we wdrażaniu w polskich drukarniach i introligatorniach podobnych rozwiązań od zagranicznych dostawców. Posiadane doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie szeregu usprawnień do oferowanych maszyn, które...
ROQ&PRINT sitodruk w najlepszym rytmie – debiut marki ROQ na polskim rynku
ROQ to globalna marka i światowy lider w produkcji urządzeń do druku na tekstyliach. Od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania do produkcji sitodrukowej oraz druku cyfrowego. W roku 1984 r. firma stworzyła pierwszą automatyczną obrotową maszynę do sitodruku. Od początku istnienia kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, prymatu jakości,...
Łączona instalacja HP Indigo 30000 i Scodix Ultra 202
Taka konfiguracja to pionierskie rozwiązanie, na które nie zdecydował się jeszcze nikt w Polsce, a nawet w tej części Europy. Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie, które wybrały do swojego parku maszynowego maszyny cyfrowe HP Indigo 30000 oraz Scodix Ultra 202, są pierwszą firmą opakowaniową w regionie, która zaimplementowała taką cyfrową linię produkcyjną.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764