logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa zaprasza na Festiwal Druku

  PR 06.09.2017, przeczytano 460 razy
ilustracjastrzałka

Na tegoroczne targi Festiwal Druku, Warszawa 13-14 września, Igepa Polska przygotowała kilka nowości oraz specjalne oferty i promocje targowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa-zaprasza-na-festiwal-druku,33641,artykul.html

Ciekawą nowością są samoprzylepne folie do druku EASY Print oraz dedykowany do nich laminat EASY Guard. Są to ekonomiczne w użyciu rozwiązania zapewniające jednocześnie właściwą jakość. EASY Print to kalandrowana folia PCV z klejem akrylowy trwałym lub trwałym szarym. Jest dedykowana dla reklamy krótkookresowej. Sprawdza się zarówno w grafikach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. EASY Print Bubble Free to z kolei zapobiegająca powstawaniu bąbelków podczas aplikacji folia, wyposażona w akrylowy trwały klej kanalikowy.

Nowym urządzeniem prezentowanym przez firmę Igepa będzie aplikator stołowy VRoller. Usprawnia on i skraca proces laminacji, a także aplikacji zalaminowanych wydruków. Zapewnia wygodną, bezproblemową aplikację, zmniejsza nakład pracy, oszczędza czas. Zapewnia gładki, dokładny efekt laminacji. Stwarza możliwość aplikacji na zarówno materiałach płaskich (płyty PCV, kompozytowe itp.), jak i elastycznych.

Na stoisku Igepa Polska nie może oczywiście zabraknąć ploterów ROLAND. Zaprezentowane zostaną zarówno nowości, jak i bestsellery tej marki: plotery solwentowe - Roland SolJet EJ-640, Roland Versa Express RF-640 i Roland TrueVIS VG-640 oraz drukarka UV - Roland VERSA UV LEF-300.

Dodatkowo Igepa pokaże plotery drukujące FLORA, o szerokości zadruku 3,20 m, wyposażone w głowice Konica Minolta (model Flora LJ 320K) lub Spectra Polaris (model Flora 320P). Duża szybkość i jakość druku, solidna konstrukcja, dokładny system podawania i prowadzenia materiału, nowatorski system podgrzewania i suszenia mediów – to tylko niektóre atuty tych urządzeń.

Na targach będzie możliwość sprawdzenia, jak drukują oferowane przez Igepa Polska atramenty ekosolwentowe ESPRINT. To wysokiej jakości atramenty zamienne do ploterów Roland i Mutoh, made in Germany. Charakteryzuje je szeroki gamut kolorystyczny, duża wydajność, doskonała adhezja do różnych podłoży, przyjazność dla głowic drukujących.

Stoisko Igepa Polska: G1.

Źródło: Igepa Polska

www.igepa-viscom.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Artemis – 21 marca 2019
W pierwszy dzień wiosny, dystrybutor szerokoformatowych drukarek Artemis – firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola – zaprezentuje podczas Dni Otwartych, dwa urządzenia o szerokości roboczej 320 cm.
Bartłomiej Topa nowym ambasadorem marki Mitsubishi
Polski oddział Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionym aktorem - Bartłomiejem Topa, który będzie pełnił rolę ambasadora marki. Znany z dużego oraz małego ekranu oraz sceny teatralnej i cieszący się ogromnym uznaniem widzów i krytyków Bartłomiej Topa będzie promował najnowsze wcielenie znanego SUV-a Mitsubishi Outlander. Kluczyki do nowego auta przekazał aktorowi...
Blikomania: milion na nagrody za codzienne płatności Blikiem
Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia br., może codziennie wygrać 100 lub 1000 zł. Dodatkowo będzie mógł wygrać nagrodę główną czyli 100 000 zł.
Imagine z nowym New Business Directorem
IMAGINE poszerza zespół – do agencji dołącza Mariusz Parol, który będzie odpowiadał za przygotowanie strategii sprzedaży i rozwinięcie działu new business.
STS i KSW przedłużają kontrakt
STS oraz Federacja KSW podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy. Porozumienie zawarto na najbliższy rok – obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku. Dotychczasowa współpraca bukmachera z Federacją trwa od lutego 2018 roku.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764