logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa zaprasza na Festiwal Druku

  PR 06.09.2017, przeczytano 429 razy
ilustracjastrzałka

Na tegoroczne targi Festiwal Druku, Warszawa 13-14 września, Igepa Polska przygotowała kilka nowości oraz specjalne oferty i promocje targowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa-zaprasza-na-festiwal-druku,33641,artykul.html

Ciekawą nowością są samoprzylepne folie do druku EASY Print oraz dedykowany do nich laminat EASY Guard. Są to ekonomiczne w użyciu rozwiązania zapewniające jednocześnie właściwą jakość. EASY Print to kalandrowana folia PCV z klejem akrylowy trwałym lub trwałym szarym. Jest dedykowana dla reklamy krótkookresowej. Sprawdza się zarówno w grafikach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. EASY Print Bubble Free to z kolei zapobiegająca powstawaniu bąbelków podczas aplikacji folia, wyposażona w akrylowy trwały klej kanalikowy.

Nowym urządzeniem prezentowanym przez firmę Igepa będzie aplikator stołowy VRoller. Usprawnia on i skraca proces laminacji, a także aplikacji zalaminowanych wydruków. Zapewnia wygodną, bezproblemową aplikację, zmniejsza nakład pracy, oszczędza czas. Zapewnia gładki, dokładny efekt laminacji. Stwarza możliwość aplikacji na zarówno materiałach płaskich (płyty PCV, kompozytowe itp.), jak i elastycznych.

Na stoisku Igepa Polska nie może oczywiście zabraknąć ploterów ROLAND. Zaprezentowane zostaną zarówno nowości, jak i bestsellery tej marki: plotery solwentowe - Roland SolJet EJ-640, Roland Versa Express RF-640 i Roland TrueVIS VG-640 oraz drukarka UV - Roland VERSA UV LEF-300.

Dodatkowo Igepa pokaże plotery drukujące FLORA, o szerokości zadruku 3,20 m, wyposażone w głowice Konica Minolta (model Flora LJ 320K) lub Spectra Polaris (model Flora 320P). Duża szybkość i jakość druku, solidna konstrukcja, dokładny system podawania i prowadzenia materiału, nowatorski system podgrzewania i suszenia mediów – to tylko niektóre atuty tych urządzeń.

Na targach będzie możliwość sprawdzenia, jak drukują oferowane przez Igepa Polska atramenty ekosolwentowe ESPRINT. To wysokiej jakości atramenty zamienne do ploterów Roland i Mutoh, made in Germany. Charakteryzuje je szeroki gamut kolorystyczny, duża wydajność, doskonała adhezja do różnych podłoży, przyjazność dla głowic drukujących.

Stoisko Igepa Polska: G1.

Źródło: Igepa Polska

www.igepa-viscom.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Remadays Warsaw 2019: Loteria i nagrody dla zwiedzających
Podobnie jak w latach ubiegłych także podczas targów RemaDays Warsaw  2019 organizowana jest loteria dla zwiedzających.
Mutoh Valuejet 1324 X tym razem w Agencji Reklamowej Gale
Drukarka wielkoformatowa Mutoh ValueJet 1324X jest urządzeniem wysoce wszechstronnym, a przez to jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne jej wdrożenie miało miejsce w Agencji Reklamowej GALE.
Radosław Smorga businness directorem w 180heartbeats + Jung v Matt
Radosław Smorga dołączył do agencji 180heartbeats + Jung v Matt, w której objął nowo utworzone stanowisko business directora.
Trendbook z możliwością interakcji od Peppermint
Agencja strategiczno-kreatywna Peppermint powered by Quad przygotowała Trend Mixer - interaktywne zestawienie trendów wizualnych i marketingowych na 2019 rok. Trend Mixer dostępny jest online oraz w formie drukowanej.
Nowa komunikacja Słodka Chwila Dr. Oetkera
Od 14go stycznia b.r. ruszyła nowa komunikacja dobrze znanych deserów jednoporcjowych Słodka Chwila Dr. Oetkera. Nowa  reklama w lekki, naturalny, radosny i pełen pozytywnej energii sposób buduje wizerunek Słodkiej Chwili jako marki przyjaznej, towarzyszącej konsumentom w prawdziwych codziennych sytuacjach, marki bliskiej i dbającej o innych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone