logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa zaprezentuje bestsellery Rolanda na Festiwalu Druku

  PR 28.08.2015, przeczytano 754 razy
ilustracjastrzałka

Na tegorocznym Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań Igepa Polska zaprezentuje w akcji bestsellery Rolanda: plotery drukujące XF-640, Versa Camm VS-640i, ploter sublimacyjny Texart RT-640 oraz UV LED - LEF-20 umożliwiający spersonalizowany druk na gadżetach. Z wszystkimi tymi urządzeniami można także w każdej chwili zapoznać się w nowo otwartym Centrum Inspiracji Igepa w Łodzi. Uzupełnieniem oferty maszyn są laminatory renomowanej marki Drytac oraz seria laminatorów Igepa MasterSEAL.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa-zaprezentuje-bestsellery-rolanda-na-festiwalu-druku,25813,artykul.html

Na Festiwal Druku Igepa przygotowała również premierę – nowe atramenty solventowe, made in Germany, produkowane specjalnie dla Igepa. Dodatkowo zwiedzający mogą zapoznać się z pełną ofertą materiałów Igepa niezbędnych w produkcji reklamowej: podłożami do druku wielkoformatowego, płytami z tworzyw sztucznych oraz kompletną ofertą folii Avery Dennison. Można osobiście przekonać się jakie efekty w druku daje połączenie ploterów Roland z nowymi atramentami i podłożami z oferty Igepy.

Wszystkie prezentowane materiały są w stałej ofercie Igepa Polska, dostępne z nowego Magazynu Centralnego Igepa Viscom w Łodzi. Magazyn Centralny Viscom to 6 tys. m2 nowoczesnej i optymalnie wykorzystanej powierzchni magazynowej o bardzo wysokim standardzie.

Specjalistyczne systemy przechowywania towarów, wysokiej klasy urządzenia do konfekcji tworzyw i rolek, zaawansowane systemy zarządzania pracą magazynu – te czynniki wpływają na płynną obsługę zamówień.

Igepa serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska firmy Igepa Polska na tegorocznym Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, Warszawa EXPO XXI, w dniach 9-10 września. Stoisko F15.


Źródło: OOH magazine

www.festiwaldruku.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764