logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ignacy Bochiński jurorem Stevie Awards

  PR 09.07.2021, przeczytano 553 razy
ilustracjastrzałka

Ignacy Bochiński, partner w KERRIS Group, został jurorem Stevie Awards w prestiżowym programie The International Business Awards w aż 4 kategoriach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ignacy-bochinski-jurorem-stevie-awards,392218,artykul.html

Bochiński zajmie się oceną case studies z kategorii: Marketing Awards, New Product Awards, Websites/Mobile Sites/Apps oraz Public Relations. Ma przed sobą ponad 190 zgłoszeń z całego świata m.in. z Hong Kongu, Europy i Stanów Zjednoczonych.

Komisja jurorska doceniła wiedzę i ekspertyzę Bochińskiego z zakresu ocenianych kategorii oraz zrozumienie międzynarodowych rynków, a także wcześniejsze uczestnictwo w takich wydarzeniach jak: Tech Week New York, Tech Crunch San Francisco, Web Summit. Bochiński był wcześniej jurorem i mentorem w Polskiej edycji międzynarodowego konkursu L’oreal Brandstorm. Z KERRIS Group związany jest od początków istnienia agencji.

Nagrody biznesowe Stevie Awards powstały w 2002 roku, by uhonorować osiągnięcia organizacji i profesjonalistów biznesowych na całym świecie. Jurorami Stevie Award jest co roku 200 menedżerowów, przedsiębiorców, innowatorów i edukatorów biznesu. Istnieje osiem programów Stevie Awards, z których każdy ma swój własny cel, listę kategorii i harmonogram. Nagrody The International Business Awards są otwarte dla organizacji na całym świecie z kategoriami obejmującymi osiągnięcia ze wszystkich aspektów życia zawodowego.

Źródło: KERRIS Group

www.kerrisgroup.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Znamy nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu POS Stars
Podczas targów Festiwal Marketingu, 14 i 15 września miała miejsce 14. edycja konkursu na najlepsze display’e reklamowe.
Zwiastun Dying Light 2 Stay Human autorstwa Platige Image z nagrodą Silver Drum w kategorii Animacja
W piątek, 23 września 2022 r., odbyła się ceremonia Grand Award, podczas której jury wyróżniło najlepszych twórców i projekty. Wśród nagrodzonych w 28. edycji międzynarodowego festiwalu reklamowego Golden Drum znalazło się studio Platige Image, które otrzymało SILVER DRUM w kategorii Motion Craft - Animacja za trailer do gry Dying Light 2:...
Tomek Kosiński jurorem Kreatura 2022
W tegorocznej edycji konkursu do grona jury dołączył Tomek Kosiński, nasz Creative Director.
Ogłoszono nominacje w KTR - największym i najbardziej rzetelnym konkursie kreatywności w Polsce. 20 nominacji powędrowało do VMLY&R. Zwycięzców poznamy już 7 października.
Druga edycja PR Wings za nami
15 września, na uroczystej gali podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations, poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu PR Wings, organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Niezależne jury składające się z 40 najwyższej klasy ekspertów, wskazało zwycięskie projekty w 14 kategoriach. Podczas wydarzenia wręczono...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764