logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Iiyama: promocja Black or White

  PR 06.09.2019, przeczytano 445 razy
ilustracja

Ponieważ początek roku szkolnego często wiąże się z wydatkami, firma iiyama postanowiła przygotować prezent, dla tych, którzy szukają nowego monitora. Wybrane modele oferowane są teraz z rabatem nawet do 200 zł


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iiyama%3A-promocja-black-or-white,383850,artykul.html

Czarne czy białe – kupuj taniej

W promocji Black or White dostępne jest pięć modeli monitorów w białej lub czarnej obudowie. Z całą pewnością każdy dobierze model, który będzie mu kolorystycznie pasował do otoczenia. Czemu tylko czarne i białe? Inne barwy są dalekie od ergonomii i w praktyce rzadko się sprawdzają jeżeli monitor ma służyć do pracy.

Z promocji można skorzystać z internetowym sklepie iiyamy.

Promocja trwa do końca września. Kupując wybrany monitor należy wpisać odpowiedni dla danego modelu kod rabatowy. Wszystkie kody podane są TUTAJ

Modele biorące udział w promocji:

ProLite XUB2294HSU-B1/W1

Niewielki monitor o przekątnej 22 cali, z cienką ramką dookoła ekranu. Wyposażony w matrycę VA o rozdzielczości 1920x1080 pikseli i odświeżaniu 75 Hz. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny lub biały. Standardowa cena 599 zł. Z kodem BLACKWHITE50 – 549 zł

ProLite XUB2492HSU-B1/W1

Stylowy monitor o przekątnej 24 cali, z cienką ramką dookoła ekranu. Sprawdzi się zarówno w zastosowaniach biurowych, grach jak i digital signage. Wyposażony w matrycę IPS o rozdzielczości 1920x1080 pikseli i odświeżaniu 75 Hz. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny lub biały. Standardowa cena 769 zł. Z kodem BLACKWHITE100 – 669 zł

G-MASTER GB2730HSU-B1

Duży monitor z serii Black Hawk przeznaczonej dla graczy. Ma jasną matrycę (300 cd/m2) o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 1920x1080 pikseli wykonaną w technologii TN, z czasem reakcji 1 ms. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu graczowi. Zwłaszcza, że odświeżanie to 75 Hz, a monitor jest wyposażony w technologię Freesync, oraz funkcję BlackTuner. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny. Standardowa cena 889 zł. Z kodem BLACKWHITE100 – 789 zł

ProLite B2791HSU-W1

Duży monitor, który choć nie należy do serii dla graczy, doskonale sprawdzi się w takich zastosowaniach.  Cienka ramka otacza jasną (300 cd/m2) matrycę o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 1920x1080 pikseli wykonaną w technologii TN z czasem reakcji 1 ms. Idealnej dla graczy. Matryca odświeżana jest z częstotliwością 75 Hz, a monitor jest wyposażony w technologię Freesync. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: biały. Standardowa cena 899 zł. Z kodem BLACKWHITE100 – 799 zł

ProLite XUB2792QSU-B1/W1

Duży monitor o przekątnej 27 cali, z cienką ramką dookoła ekranu. Sprawdzi się zarówno w zastosowaniach biurowych, grach jak i digital signage. Wszędzie tam gdzie potrzebna jest wyższa niż standardowa rozdzielczość ekranu. Monitor wyposażony jest w matrycę IPS o rozdzielczości 2560x1440 pikseli i odświeżaniu 75 Hz. Zastosowana technologia Freesync sprawia, ze docenią go szczególnie gracze. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem DVI, oraz 2 złączami USB 3.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny lub biały. Standardowa cena 1379 zł. Z kodem BLACKWHITE200 – 1179 zł

Gwarancja

Na wszystkie swoje monitory iiyama udziela 36 miesięcznej gwarancji, czyli o cały rok dłużej niż obliguje do tego prawo. To świadczy o tym, ze firma jest pewna jakości swoich wyrobów. Dodatkowo przy zakupie monitora u autoryzowanego partnera obowiązuje gwarancja zero martwych pikseli przez 30 dni.

Źródło: iiyama

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marketing sensoryczny od Nekk
Agencja pharmamarketingowa NEKK odpowiada za wdrożenie dwóch nowych produktów w portfolio uznanej, aptecznej marki – APTEO. Strategia wdrożenia zakładała skorzystanie z bogactwa marketingu sensorycznego. Do promocji preparatów walczących z zapaleniem śluzówki nosa wykorzystano przekaz pozytywny oraz marketing zmysłów – kwiaty i zapachy...
Pandemia wywarła ogromny wpływ na globalne łańcuchy dostaw. Doprowadziło to między innymi do poważnych zmian w funkcjonowaniu sektora logistycznego, a same firmy przekonały się, jak ważne jest wsparcie technologii dla usprawnienia i efektywnego zarządzania przepływem towarów. W odpowiedzi na nowe wyzwania biznesowe Lexmark przedstawił rozwiązania technologiczne,...
Słoneczna kampania marki Iwostin
Zespół Opus B przygotował kampanię digital, promującą kosmetyki Iwostin Solecrin.
PZU pamięta o bohaterach Powstania Warszawskiego
1 sierpnia na budynku centrali PZU u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w Warszawie rozbłyśnie powstańcza kotwica. W ten sposób ubezpieczyciel złoży hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego. Iluminacja będzie widoczna każdej nocy do 8 sierpnia. Jako mecenas Muzeum Powstania Warszawskiego PZU włączył się także w inne wydarzenia upamiętniające 77. rocznicę...
Książęce IPA zdobywa mury
Monumentalny mural Książęce IPA można już oglądać przy ul. Jaworzyńskiej 8 w Warszawie. To projekt zwycięzcy konkursu skierowanego do konsumentów piwa Książęce na kolaż przedstawiający piwny świat - z Książęcym IPA w roli głównej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764