logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Iiyama: promocja Black or White

  PR 06.09.2019, przeczytano 361 razy
ilustracja

Ponieważ początek roku szkolnego często wiąże się z wydatkami, firma iiyama postanowiła przygotować prezent, dla tych, którzy szukają nowego monitora. Wybrane modele oferowane są teraz z rabatem nawet do 200 zł


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iiyama%3A-promocja-black-or-white,383850,artykul.html

Czarne czy białe – kupuj taniej

W promocji Black or White dostępne jest pięć modeli monitorów w białej lub czarnej obudowie. Z całą pewnością każdy dobierze model, który będzie mu kolorystycznie pasował do otoczenia. Czemu tylko czarne i białe? Inne barwy są dalekie od ergonomii i w praktyce rzadko się sprawdzają jeżeli monitor ma służyć do pracy.

Z promocji można skorzystać z internetowym sklepie iiyamy.

Promocja trwa do końca września. Kupując wybrany monitor należy wpisać odpowiedni dla danego modelu kod rabatowy. Wszystkie kody podane są TUTAJ

Modele biorące udział w promocji:

ProLite XUB2294HSU-B1/W1

Niewielki monitor o przekątnej 22 cali, z cienką ramką dookoła ekranu. Wyposażony w matrycę VA o rozdzielczości 1920x1080 pikseli i odświeżaniu 75 Hz. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny lub biały. Standardowa cena 599 zł. Z kodem BLACKWHITE50 – 549 zł

ProLite XUB2492HSU-B1/W1

Stylowy monitor o przekątnej 24 cali, z cienką ramką dookoła ekranu. Sprawdzi się zarówno w zastosowaniach biurowych, grach jak i digital signage. Wyposażony w matrycę IPS o rozdzielczości 1920x1080 pikseli i odświeżaniu 75 Hz. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny lub biały. Standardowa cena 769 zł. Z kodem BLACKWHITE100 – 669 zł

G-MASTER GB2730HSU-B1

Duży monitor z serii Black Hawk przeznaczonej dla graczy. Ma jasną matrycę (300 cd/m2) o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 1920x1080 pikseli wykonaną w technologii TN, z czasem reakcji 1 ms. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu graczowi. Zwłaszcza, że odświeżanie to 75 Hz, a monitor jest wyposażony w technologię Freesync, oraz funkcję BlackTuner. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny. Standardowa cena 889 zł. Z kodem BLACKWHITE100 – 789 zł

ProLite B2791HSU-W1

Duży monitor, który choć nie należy do serii dla graczy, doskonale sprawdzi się w takich zastosowaniach.  Cienka ramka otacza jasną (300 cd/m2) matrycę o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 1920x1080 pikseli wykonaną w technologii TN z czasem reakcji 1 ms. Idealnej dla graczy. Matryca odświeżana jest z częstotliwością 75 Hz, a monitor jest wyposażony w technologię Freesync. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: biały. Standardowa cena 899 zł. Z kodem BLACKWHITE100 – 799 zł

ProLite XUB2792QSU-B1/W1

Duży monitor o przekątnej 27 cali, z cienką ramką dookoła ekranu. Sprawdzi się zarówno w zastosowaniach biurowych, grach jak i digital signage. Wszędzie tam gdzie potrzebna jest wyższa niż standardowa rozdzielczość ekranu. Monitor wyposażony jest w matrycę IPS o rozdzielczości 2560x1440 pikseli i odświeżaniu 75 Hz. Zastosowana technologia Freesync sprawia, ze docenią go szczególnie gracze. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem DVI, oraz 2 złączami USB 3.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny lub biały. Standardowa cena 1379 zł. Z kodem BLACKWHITE200 – 1179 zł

Gwarancja

Na wszystkie swoje monitory iiyama udziela 36 miesięcznej gwarancji, czyli o cały rok dłużej niż obliguje do tego prawo. To świadczy o tym, ze firma jest pewna jakości swoich wyrobów. Dodatkowo przy zakupie monitora u autoryzowanego partnera obowiązuje gwarancja zero martwych pikseli przez 30 dni.

Źródło: iiyama

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja mediowa Starcom Polska (Publicis Groupe Polska) uruchomiła własny podcast zatytułowany „Rozmowy Strategiczne”, który ma się stać dla Klientów agencji i całej brażny marketingowej, następnym po serwisie www.cmoinsider.pl źródłem wiedzy i inspiracji na temat najbardziej aktualnych tendencji w biznesie i komunikacji marketingowej.
Portfolio agencji poszerzyło się o Klienta z branży zdalnej edukacji. ContentHouse jest odpowiedzialny za realizację działań contentmarketingowych dla platformy nauki języka angielskiego Tutlo.
#Mamkontrolę – kampania społeczna, która otwarcie mówi o spożywaniu alkoholu
Problem nadmiernego i szkodliwego spożywania alkoholu dotyczy większej liczby osób niż pozornie się wydaje. Niepowodzenia w pracy, urodziny kolegi, nerwowy dzień – wszystko może być pretekstem.
Druk 3D zmienia oblicze branży rozrywkowej
Niemal każde studio filmowe posiada już drukarkę 3D. Rekwizytorzy, filmowcy i projektanci kostiumów wykorzystują tę technologię na różnych poziomach. Drukowanie w 3D pozwoliło stworzyć repliki kości dinozaurów na potrzeby filmu „Jurassic World”. Film „Czarna Pantera” dostał Oscara za kostiumy stworzone właśnie na drukarkach 3D. Polskie...
Agencja Keypr dla Fundacji Sue Ryder
Fundacja Sue Ryder wybrała Agencję Public Relations keyPR do obsługi całościowych działań komunikacyjnych. Współpraca rozpoczęła się w lipcu 2020 i potrwa 12 miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764