logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Iker Casillas zaprasza do Uniwersum XTB

  PR 18.09.2023, przeczytano 257 razy
ilustracja

XTB ogłosił start kampanii marketingowej na 12 rynkach. Nowe spoty przenoszą widzów do Uniwersum XTB, czyli miejsca, gdzie każdy inwestor znajdzie dla siebie odpowiedni produkt.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iker-casillas-zaprasza-do-uniwersum-xtb,401401,artykul.html

Głównymi bohaterami spotów są inwestorzy, których przedstawia Iker Casillas globalny ambasador marki i przewodnik po Uniwersum XTB. Stopniowo dowiadujemy się więcej o ich wyborach inwestycyjnych i tym w jaki sposób zarządzają swoimi finansami poprzez aplikację XTB.

- Dla marki XTB to przełomowa kampania, ponieważ oznacza nowy sposób komunikowania naszej oferty produktowej, w której każdy inwestor znajdzie produkt odpowiedni dla siebie i może zarządzać swoimi finansami w aplikacji mobilnej - powiedziała Oliwia Szpigiel, Chief Marketing Officer XTB. Uniwersum XTB to nowoczesna platforma komunikacyjna, która pozwoli nam uspójnić wizerunek na wszystkich gloabalnych rynkach. Będziemy korzystać z tego konceptu także w kolejnych kampaniach, nad którymi już pracujemy - dodaje Oliwia Szpigiel.

W nowej kampanii XTB będzie reklamować swoją ofertę 0% prowizji* za zakup akcji i ETFów oraz aplikację mobilną w ramach działań w kanałach cyfrowych na 12 rynkach, w tym w Polsce. 2 października, spoty XTB z Ikerem Casillasem zadebiutują również w telewizji w Hiszpanii, Portugalii i Włoszech.  

W reklamach ponownie wystąpił Iker Casillas, były zawodnik Realu Madryt oraz globalny ambasador marki XTB. Po przedłużeniu kontraktu w kwietniu tego roku, legendarny bramkarz będzie nadal promował produkty inwestycyjne i aplikację mobilną na kluczowych rynkach działalności XTB.

- Cieszę się, że po raz kolejny wziąłem udział w globalnej kampanii XTB, a nasza współpraca będzie kontynuowana również w przyszłym roku - powiedział Iker Casillas, globalny ambasador XTB.

Spoty reklamowe wykorzystane w kampanii zostały nakręcone w Warszawie. Za przygotowanie kreacji odpowiada agencja Freundschaft, spot zrealizował dom produkcyjny Dobro.

Źródło: XTB

www.xtb.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764