logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ikonos Aqua: Papier fotograficzny do atramentów wodnych i pigmentowych

  PR 25.07.2017, przeczytano 939 razy
ilustracjastrzałka

Media Ikonos z siedzibą w Opolu, coraz pewniej stawia kroki w dziedzinie mediów do druku atramentami wodnymi i pigmentowymi. Lekko ponad miesiąc temu firma wprowadziła na rynek po raz pierwszy w swojej historii folię z powleczeniem dedykowanym atramentom wodnym i pigmentowym, a już teraz informuje o wprowadzeniu do obrotu kolejnego materiału z serii Aqua.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ikonos-aqua%3A-papier-fotograficzny-do-atramentow-wodnych-i-pigmentowych,33236,artykul.html

Tym razem będzie to wysokiej jakości papier fotograficzny, a nie kolejna folia samoprzylepna, zaś jego nazwa kodowa to PROFICOAT PHOTOPAPER PPM W 220 SM AQUA. Nowy materiał jest oparty na papierze bazowym produkowanym przez Felix Schoeller Group z Niemiec, a podobny produkt jest już od 10 lat dostępny w ofercie Ikonos, przy czym do tej pory dedykowany był jedynie do druku eco-solwentowego. Mowa tu oczywiście o Proficoat Photo PPM 220 GL.

Producent informuje również, że ma w planach wprowadzenie do produkcji kolejnych materiałów z serii AQUA, dzięki czemu chce zdobywać coraz to nowsze grono użytkowników. Dotychczasowe testy i prace nad nowym powleczeniem przyniosły producentowi dużo pozytywnych opinii.

Nowy materiał ma mieć premierę już w drugiej połowie sierpnia.

Źródło: Ikonos Media

www.ikonosmedia.eu


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gratisomat premierowo na Festiwalmarketingu.pl
Podczas tegorocznej edycji targów reklamy po raz pierwszy zaprezentuje się firma Gratisomat, oferująca interaktywne rozwiązania marketingowe. Na stoisku będzie można samodzielnie wypróbować nowoczesną i angażującą forma reklamy produktów i usług.
Pierwsza wersja Senuto – polskiej platformy wspierającej planowanie, analizę oraz optymalizację działań SEO – zostanie wyłączona 31 maja 2019 r. Eksperci spółki od wielu miesięcy pracowali nad jej przebudowaniem. Jak zatem będzie wyglądać Senuto w nowej odsłonie?
Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764