logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ikonos rozszerza produkcję o folie dekoracyjne

   23.03.2010, przeczytano 3629 razy
ilustracjastrzałka

Ikonos rozszerza ofertę o Profiflex Deco, folie do dekoracji witryn, okien i pomieszczeń biurowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ikonos-rozszerza-produkcje-o-folie-dekoracyjne,10415,artykul.html

Ikonos Profiflex Deco, polimerowa folia dekoracyjna PVC grubości 80 μ,występuje w wersjach Frosted (FPT 80+, imituje szkło mrożone) i Dusted(DPT 80+, odwzorowuje efekt piaskowania).

Profiflex Deco to produkt samoprzylepny o długości nawoju 25 metrów,dostępne w standardowych szerokościach 1,05, 1,27 metra, zaś nazamówienie klienta i w innych rozmiarach. Zastosowany klej towysokoodporna permanentna dyspersja poliakrylanu, a podkład tojednostronnie silikonowany papier typu „claycoated” o gramaturze 121g/m².

Źródło: Atrium


Ikonos rozszerza produkcję o folie dekoracyjne

Opolski producent materiałów do druku wielkoformatowego rozszerzaprodukcję o folie dekoracyjne. Ikonos Profiflex Deco to nowa gamamateriałów do dekoracji witryn, okien i pomieszczeń biurowych.

Ikonos Profiflex Deco to polimerowa folia dekoracyjna grubości 80 μwystępująca w dwóch odmianach. Wersja FROSTED (FPT 80+) imituje szkłomrożone, z kolei wersja DUSTED (DPT 80+) nadaje powierzchniom efektpiaskowania. Obie folie rekomendowane są na wszystkie przezroczyste,płaskie powierzchnie, takie jak okna, wystawy sklepowe, witrynymeblowe, szklane drzwi, itp.

Ikonos Deco - efekt piaskowania lub efekt mrożonego szkła

Samoprzylepne folie dekoracyjne serii Deco oferowane są w dwóchszerokościach: 1.05 i 1.27 metra oraz długości nawoju 25 metrów. Ikonosjako producent ma także możliwość przygotowania innych długości, wzależności od indywidualnych potrzeb klientów.

Ikonos Deco Frosted i Dusted to polimerowe, kalandrowane folie PVCoparte na 80-mikronowym filmie. Zastosowany klej to permanentnadyspersja poliakrylanu, charakteryzująca się wysoką odpornością nadziałanie promieni UV oraz wilgotności. Folia naniesiona jest na papierpodkładowy typu „claycoated”, jednostronnie silikonowany o gramaturze121 g/m².

Seria Ikonos Profiflex Deco przystosowana jest więc do długookresowychzastosowań dekoracyjnych. Folia może być naklejana na szkło lub innepłaskie, przezroczyste powierzchnie, w celu uzyskania efektu szkłamrożonego lub po to, by nadać powierzchniom efekt piaskowania.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dom mediowy Havas Media (Havas Media Group) zwyciężył w przetargu na obsługę mediową marek Hyundai i KIA, tym samym obronił budżet mediowy marek Hyundai i KIA.
Change Serviceplan i Serviceplan Health dla marki Valused
14 października rozpoczęła się nowa kampania reklamowa marki Valused firmy PPH Hasco-Lek S.A.. Za kreację, komunikację i realizację kampanii odpowiadają agencje Change Serviceplan i Serviceplan Health należące do niezależnej grupy komunikacyjnej Group One.
Przestrzenie Lechstartera otwarte dla mieszkańców Szczecina, Kielc i Rzeszowa
LECHSTARTER zmienia polskie miasta już od 4 lat! Tym razem to mieszkańcy Szczecina, Kielc i Rzeszowa, mogą cieszyć się oryginalnymi PRZESTRZENIAMI projektu Jakuba Szczęsnego wartymi 1 mln zł. Miasta, które zwyciężyły w tegorocznej edycji, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu lokalnej społeczności, wzbogaciły się o miejsca, w których będzie można integrować się...
Balon Almette wyrusza w świat
W Polsce marka „Almette” jest nie tylko liderem na rynku serów kremowych twarogowych, ale ulubioną marką polskiego konsumenta i „must-have” w asortymencie każdego detalisty. Hochland Polska sprzedaje rocznie ponad 11000 ton Almette, to ponad 73 miliony skopków, czyli niemal po dwa skopki na statystycznego Polaka! Dostępnych jest sporo różnych...
Wyświetlacze Sony Crystal LED w studiu programów informacyjnych stacji Fox w Turcji
Firma Sony poinformowała o nowym zastosowaniu swoich wielkowymiarowych wyświetlaczy Crystal LED (CLED). Zainstalowane je w studiu tureckiego oddziału sieci FOX, gdzie będą używane podczas emisji najpopularniejszych w tym kraju wiadomości telewizyjnych: FOX News.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764