logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ikonos rozszerza produkcję o folie dekoracyjne

   23.03.2010, przeczytano 3601 razy
ilustracjastrzałka

Ikonos rozszerza ofertę o Profiflex Deco, folie do dekoracji witryn, okien i pomieszczeń biurowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ikonos-rozszerza-produkcje-o-folie-dekoracyjne,10415,artykul.html

Ikonos Profiflex Deco, polimerowa folia dekoracyjna PVC grubości 80 μ,występuje w wersjach Frosted (FPT 80+, imituje szkło mrożone) i Dusted(DPT 80+, odwzorowuje efekt piaskowania).

Profiflex Deco to produkt samoprzylepny o długości nawoju 25 metrów,dostępne w standardowych szerokościach 1,05, 1,27 metra, zaś nazamówienie klienta i w innych rozmiarach. Zastosowany klej towysokoodporna permanentna dyspersja poliakrylanu, a podkład tojednostronnie silikonowany papier typu „claycoated” o gramaturze 121g/m².

Źródło: Atrium


Ikonos rozszerza produkcję o folie dekoracyjne

Opolski producent materiałów do druku wielkoformatowego rozszerzaprodukcję o folie dekoracyjne. Ikonos Profiflex Deco to nowa gamamateriałów do dekoracji witryn, okien i pomieszczeń biurowych.

Ikonos Profiflex Deco to polimerowa folia dekoracyjna grubości 80 μwystępująca w dwóch odmianach. Wersja FROSTED (FPT 80+) imituje szkłomrożone, z kolei wersja DUSTED (DPT 80+) nadaje powierzchniom efektpiaskowania. Obie folie rekomendowane są na wszystkie przezroczyste,płaskie powierzchnie, takie jak okna, wystawy sklepowe, witrynymeblowe, szklane drzwi, itp.

Ikonos Deco - efekt piaskowania lub efekt mrożonego szkła

Samoprzylepne folie dekoracyjne serii Deco oferowane są w dwóchszerokościach: 1.05 i 1.27 metra oraz długości nawoju 25 metrów. Ikonosjako producent ma także możliwość przygotowania innych długości, wzależności od indywidualnych potrzeb klientów.

Ikonos Deco Frosted i Dusted to polimerowe, kalandrowane folie PVCoparte na 80-mikronowym filmie. Zastosowany klej to permanentnadyspersja poliakrylanu, charakteryzująca się wysoką odpornością nadziałanie promieni UV oraz wilgotności. Folia naniesiona jest na papierpodkładowy typu „claycoated”, jednostronnie silikonowany o gramaturze121 g/m².

Seria Ikonos Profiflex Deco przystosowana jest więc do długookresowychzastosowań dekoracyjnych. Folia może być naklejana na szkło lub innepłaskie, przezroczyste powierzchnie, w celu uzyskania efektu szkłamrożonego lub po to, by nadać powierzchniom efekt piaskowania.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Finał kampanii „Włocławki pomysłów” marki Włocławek i Plej
W piątek, 5 lipca 2019 roku, na bulwarach nad Wisłą we Włocławku stanęła nowa, designerska, niebieska ławka. To realizacja projektu studentki Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, który zwyciężył w konkursie „Włocławki Pomysłów” zorganizowanym przez markę ketchupów Włocławek.
Benq SW270C Photovue – fotograficzny monitor IPS z HDR
BenQ Wprowadził na polski rynek kolejny monitor z rodziny PhotoVue przeznaczonej dla fotografów – 27 calowy SW270C. Wyposażony w Uniformity Technology monitor równomiernie na całym ekranie wyświetla doskonałe kolory, zapewniając 99% zgodność z paletą Adobe RGB i 97% z paletą DCI-P3. Gniazdo USB-C ułatwia połącznie notebooka z monitorem za pomocą jednego tylko kabla...
Podróbki zdominowały rynek materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Firma HP przedstawiła wnioski z sondażu przeprowadzonego na zlecenie amerykańskiego producenta przez agencję badawczą Harris Interactive. Zgodnie z wynikami analizy, ryzyko zakupu podrobionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek jest dziś wyższe, niż kiedykolwiek przedtem.
Loteria Orlen: kolejna odsłona kampanii
Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej PKN ORLEN. W ramach „Loterii ORLEN” na stacjach paliw dostępne są już nowe zestawy promocyjne, dzięki którym można wygrać wiele atrakcyjnych nagród, m.in. rodzinne samochody i wyjazdy na wyścigi Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy. Jedyny polski kierowca w Formule 1 jest twarzą realizowanej kampanii. Za jej...
Rozpoczęła się emisja nowej reklamy Banku Millennium, w której Radek Kotarski opowiada o zaletach aplikacji mobilnej, nawiązując do prędkości, z jaką poruszają się kitesurferzy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764