logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Iluminacje świąteczne z Polski od Kanady po Austarilę

  PR 06.12.2019, przeczytano 285 razy
ilustracjastrzałka

Od mroźnego kanadyjskiego Quebecu po australijskie gorące Perth – Multidekor po raz kolejny rozświetla mapę świata! Z fabryki w Piastowie ruszyły dziesiątki tirów po brzegi zapakowanych zimowymi, świetlnymi ozdobami, które by rozjaśnić przestrzenie Paryża, Moskwy czy Madrytu pokonają ponad 45 tysięcy kilometrów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iluminacje-swiateczne-z-polski-od-kanady-po-austarile,384993,artykul.html

Świetlne ozdoby to już nie tylko ledowe łańcuchy czy okazałe choinki, ale całościowe inscenizacje ze zwierzętami czy postaciami z bajek. Kunszt projektantów i fachowość produkcji umożliwia przygotowanie nawet najbardziej skomplikowanych ornamentów. Wśród różnorodnych realizacji są chociażby figury niedźwiedzi polarnych i reniferów, lodowe wyspy, bramy o fantazyjnych kształtach, fontanny czy kwiatowe ogrody. Rekordy popularności w social mediach biją zdjęcia przy pomysłowych fotopunktach – selfie można wykonać siadając na złotym księżycu, a czasem z jadącym na motorze Mikołajem.

– Odpowiadamy na światowe trendy – projektujemy zindywidualizowane elementy i całe zestawy, które mogą zaistnieć jedynie w konkretnym obiekcie. Rozświetlamy całe miasta, opierając się na ich historii, charakterystycznych punktach czy znanych postaciach – mówi Michał Kwasieborski, Head of Design z Multidekor i dodaje – Kreowanie wyjątkowej atmosfery miejsc wpływa na budowanie bardzo pozytywnych relacji z lokalną społecznością oraz turystami.

ilustracjastrzałka

Asortyment wykorzystywany do sezonowych iluminacji powstaje przez cały rok. W Paryżu dekoracje wyprodukowane w Piastowie zagoszczą w największej i najczęściej odwiedzanej galerii Westfield Les 4 Temps. To jedno z najbardziej prestiżowych centrów handlowych, położone w nowoczesnej dzielnicy La Défense w aglomeracji paryskiej. Nawiązujące do logo pasażu Columbus Mall świetliste meduzy pojawią się w Moskwie. Świetlne mikołaje na spadochronach zawisną w najnowszej galerii w stolicy Serbii, Belgradzie. Na urokliwym Piazza Portello w Mediolanie stanie bogato ozdobiona choinka.

Zapakowane po brzegi tiry najczęściej wyjeżdżają w tym roku w kierunku Niemiec i Francji. Jedne z najpiękniejszych dekoracji świetlnych będą cieszyć oczy mieszkańców Magdeburga. Nawiązująca do ciekawej historii miasta iluminacja rozświetlająca ulice, place i deptaki, podkreśla między innymi dokonania sławnych postaci z nim związanych – chociażby kompozytora Georga Philippa Telemanna. Z pewnością również turyści docenią możliwość odbycia spaceru przez ponad 1200-letnie miasto nad Łabą, które zobaczą w świetlnej, wielowątkowej opowieści.

Świąteczne dekoracje z Multidekor trafią też do Düsseldorfu, Kolonii, Laatzen i największej galerii handlowej w Monachium. Świetlne ornamenty ozdobią francuskie obiekty w Paryżu, Senart, Lyonie czy Cagnes-sur-Mer, Zagoszczą również u naszych sąsiadów w sieci centrów handlowych Akropolis na Litwie – w Wilnie, Kłajpedzie i Siauliai oraz zadebiutują w najnowszym obiekcie tej marki w Rydze.

ilustracjastrzałka

W tym roku Multidekor pojawi się także w Szwecji, Bułgarii, Rumunii, Czechach, Kazachstanie, Wielkiej Brytanii, Gruzji i na Białorusi. Od lat firma prężnie działa również w kraju, rozświetlając miasta, rynki i parki w mniejszych miejscowościach, galerie handlowe czy hotele. Ma na swoim koncie ponad tysiąc zrealizowanych projektów. Ale nie tylko Polska i Europa zostaną oświetlone produktami z Piastowa. W tym roku do transportu dekoracji wykorzystano również statki, które musiały dotrzeć aż do Kanady, pokonując prawie 8 000 km. Wszystko w celu dokonania spektakularnej, świetlnej metamorfozy galerii handlowej Quartier DIX30 w prowincji Quebec. Jest to pierwsza realizacja polskiego producenta w tej części Ameryki Północnej. Prawie dwa razy większą odległość muszą pokonać piastowskie dekoracje by rozświetlić australijskie Perth.

Multidekor to polska firma, istniejąca na rynku od ponad dwóch dekad. Ma na swoim koncie realizacje na całym świecie, jest m.in. autorem koncepcji i wykonawcą Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie, Parku Oliwskiego w Gdańsku czy najwyżej w Polsce położonej świetlnej wystawy na Gubałówce. Dzięki tworzeniu sezonowych iluminacji dostarcza możliwość wyjątkowego sposobu na spędzanie zimowego czasu z bliskimi czy przyjaciółmi.

Źródło: Multidekor

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Total z kampanią przygotowaną z agencją Olmeka
Firma Total Polska przygotowała promocję konsumencką, której celem jest podniesienie poziomu świadomości paliwa Total Excellium i benefitów jakie ono oferuje. Za przygotowanie działań marketingowych związanych z akcją prowadzoną pod hasłem ”Zatankuj i odbierz maskotkę!” – w tym m.in. kampanię outdoor, POS i Social Media – odpowiada agencja Olmeka Creation House.
„Archipelag Beztroski” - nowa kampania wizerunkowa Rainbow
Archipelag Rainbow czuwa, przewiduje, sprawdza, dba…
Większy dział Tech&Lab 180heartbeats + Jung v Matt
Paweł Malinowski i Adam Selwon dołączyli do zespołu kompetencyjnego TECH &LAB agencji 180heartbeats + Jung v Matt.
Epson wprowadza 12-kolorowe drukarki i proofery
Firma Epson wprowadziła na rynek swoje pierwsze 12-kolorowe drukarki wielkoformatowe oferujące najszerszą w historii przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone1. Gwarantując wymagane na potrzeby profesjonalnego proofingu niezawodne odwzorowanie kolorów i wymaganą w druku wysokonakładowym wydajność, drukarki SureColor SC-P7500 (24-calowa) i SC-P9500 (44-calowa) są...
VMLY&R Poland z kampanią dla marki Lay’s dla 33 krajów
„Wkręć się w filmy z Lay’s" (eng. „Sink into the movies with Lay’s”) to hasło nowej, regionalnej kampanii tej marki, przygotowanej przez agencję VMLY&R Poland. Działania swoim zasięgiem obejmą 33 kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Azji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764