logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Image Clip Koncert: Biało na czarnym w Agawa.pl

  PR 30.05.2014, przeczytano 1599 razy
ilustracjastrzałka

Jak uzyskać biały kolor na ciemnej koszulce? IMAGE CLIP KONCERT to papier transferowy przeznaczony do zadruku w drukarkach laserowych. Rekomendowany do transferu na ciemne i kolorowe tkaniny o różnym składzie: bawełna, poliester, mieszanki bawełny i poliestru.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/image-clip-koncert%3A-bialo-na-czarnym-w-agawa.pl,21796,artykul.html

Image Clip Koncert to nośnik za pomocą, którego na tkaniny możemy przenosić wyłącznie biały kolor . Nadruki wykonane papierem transferowym są alternatywą dla sitodruku, przy krótszych seriach nadruku. Nośnik nadaje się idealnie do przenoszenia grafiki wektorowej przy pełnym pokryciu, bez przejść tonalnych.

Transferując papierem Image Clip Koncert nie musimy się martwić o podtło, podczas aplikacji przenoszony jest wyłącznie toner, bez podtła. Kolejnym plusem tego rozwiązania jest brak konieczności wykorzystywania plotera tnącego za pomocą, którego wycinamy przygotowaną przez nas grafikę. W zestawie znajdują się dwa papiery, które należy ze sobą zgrzać. Papier występuje w formacie A4, a jego gramatura wynosi 120 g/m2.

Nadruk wykonany papierem Image Clip Koncert należy prać w niskiej temperaturze, z zastosowaniem delikatnych detergentów. Odzieży z nadrukiem nie powinno się także wirować na najwyższych obrotach i prasować po prawej stronie.

Źródło: AGAWA.PL

www.agawa.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: AgawaPL

(Agawa.PL)

AgawaPL o sobie:

AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Media Ready (Group One) przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii telewizyjnej i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
Filip Gapiński dołącza do zespołu agencji gamingowej Fantasyexpo na stanowisko Lead Creative Strategist.
Agencje mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, wygrywa przetarg mediowy i tym samym przedłuża współpracę z FoodWell – marką korporacyjną, powstałą z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.
Krakowska agencja 360, WEC Communication jest odpowiedzialna za promocję ADATA i XPG w Polsce. Od stycznia 2023 roku poszerzyła zakres obsługi dla tajwańskiego producenta z zakresu Public Relations.
Petal Ads (wcześniej HUAWEI Ads), wiodący w branży ekosystem reklamy mobilnej, został członkiem Mobile Marketing Association (MMA) w Europie. Tym samym dołącza do prestiżowego grona złożonego z ponad 800 organizacji – przedstawicieli środowiska Marketing Technology (MarTech), firm medialnych i marketingowych. Platforma potwierdza tym samym aspiracje do bycia kluczowym...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764