logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Image Clip Koncert: Biało na czarnym w Agawa.pl

  PR 30.05.2014, przeczytano 1533 razy
ilustracjastrzałka

Jak uzyskać biały kolor na ciemnej koszulce? IMAGE CLIP KONCERT to papier transferowy przeznaczony do zadruku w drukarkach laserowych. Rekomendowany do transferu na ciemne i kolorowe tkaniny o różnym składzie: bawełna, poliester, mieszanki bawełny i poliestru.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/image-clip-koncert%3A-bialo-na-czarnym-w-agawa.pl,21796,artykul.html

Image Clip Koncert to nośnik za pomocą, którego na tkaniny możemy przenosić wyłącznie biały kolor . Nadruki wykonane papierem transferowym są alternatywą dla sitodruku, przy krótszych seriach nadruku. Nośnik nadaje się idealnie do przenoszenia grafiki wektorowej przy pełnym pokryciu, bez przejść tonalnych.

Transferując papierem Image Clip Koncert nie musimy się martwić o podtło, podczas aplikacji przenoszony jest wyłącznie toner, bez podtła. Kolejnym plusem tego rozwiązania jest brak konieczności wykorzystywania plotera tnącego za pomocą, którego wycinamy przygotowaną przez nas grafikę. W zestawie znajdują się dwa papiery, które należy ze sobą zgrzać. Papier występuje w formacie A4, a jego gramatura wynosi 120 g/m2.

Nadruk wykonany papierem Image Clip Koncert należy prać w niskiej temperaturze, z zastosowaniem delikatnych detergentów. Odzieży z nadrukiem nie powinno się także wirować na najwyższych obrotach i prasować po prawej stronie.

Źródło: AGAWA.PL

www.agawa.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: AgawaPL

(Agawa.PL)

AgawaPL o sobie:

AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Conor Mcgregor promuje rozwiązania inwestycyjne XTB
XTB rozpoczęło właśnie nową kampanię promocyjną oferowanych przez siebie rozwiązań inwestycyjnych. W spotach reklamowych pojawił się nowy globalny ambasador marki XTB - Conor McGregor, mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, przedsiębiorca oraz globalna ikona biznesu i sportu.
Nowa kampania marketingowa marki Fritz-kola
W nowej kampanii marketingowej „good never sleeps” (tłum. dobro nigdy nie śpi), fritz-kola przyjmuje nowe podejście do komunikacji. Marka udowadnia, że zabawa i odpowiedzialność  mogą  iść  ze sobą w parze. Po 18 latach humorystycznej i prowokacyjnej komunikacji, firma z Hamburga, dostarczającą unikalną kraftową kolę oraz lemoniady i spritzery na bazie...
„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips
Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.
Wacom Cintiq Pro 27 – tablet ekranowy dla profesjonalistów
Wacom zaprezentował nowy tablet ekranowy o przekątnej 27” z dotykowym ekranem 4K, który odwzorowuje 99% przestrzeni AdobeRGB. Urządzenie oferowane jest w komplecie wraz z nową, ergonomiczną podstawą. Najwyższą jakość pracy ma zapewnić piórko nowej generacji Pro Pen 3.
Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022
API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764