logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Imagerunner Advance: Canon wspiera pracę w formie hybrydowej

  PR 03.09.2020, przeczytano 352 razy
ilustracja

Canon informuje o aktualizacji oferty sprzętu i oprogramowania, zaprojektowanych, aby pomagać przedsiębiorstwom dostosowywać się do stale ewoluującego środowiska pracy. Najnowsze zmiany dotyczące rozwiązań uniFLOW Online oraz imageRUNNER ADVANCE wspierają nowe efektywne metody pracy, niezależnie od specyfiki firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/imagerunner-advance%3A-canon-wspiera-prace-w-formie-hybrydowej-,388299,artykul.html

Wydajna praca, gdziekolwiek się znajdujesz

Canon zaktualizował uniFLOW Online, oparte o chmurę narzędzie do zarządzania środowiskiem druku, tak aby sprzyjało pracy z dokumentami, niezależnie od lokalizacji. Rozwiązanie jest doskonałe dla zespołów zajmujących się zaopatrzeniem, zasobami ludzkimi, księgowością oraz dla każdego innego działu, który pragnie zoptymalizować swoją pracę. Nowy uniFLOW Online 2020.2 pozwala pracownikom jeszcze łatwiej zarządzać dokumentami za pomocą chmury, udoskonalając dostępne na platformie procesy obsługi dokumentów. Ogranicza to administracyjne obciążenie pracowników i minimalizuje ryzyko błędów, wpływając tym samym na oszczędność czasu i zasobów przedsiębiorstwa.

Najnowsza wersja oprogramowania, dostępna z linią produktów imageRUNNER ADVANCE, oferuje teraz opcję Filing Assist (Asystenta Archiwizacji), która jest w stanie automatycznie identyfikować I katalogować skanowane dokumenty. Szczegóły dotyczące skanu, takie jak typ dokumentu czy informacje dotyczące firmy, są pozyskiwane na etapie skanowania dokumentu, który zostaje natychmiast nazwany i zapisany we właściwej lokalizacji w chmurze. Wykorzystując uczenie maszynowe (Machine Learning), oprogramowanie potrafi również rozpoznawać najczęściej wykorzystywane dokumenty biznesowe, aby wspomóc ich automatyczne i zarazem szybsze katalogowanie przy każdym kolejnym skanowaniu.

Nowe modele do obsługi A4 wspierają zmieniające się środowisko pracy

Bazując na udanym wdrożeniu urządzeń do obsługi formatu A3, sprzyjających cyfrowej transformacji, Canon poinformował również o zakończeniu prac nad udoskonaloną linią imageRUNNER ADVANCE DX i ogłosił premierę modeli przeznaczonych do formatu A4 – imageRUNNER ADVANCE DX C477, C257/C357 oraz 716/617/527*. To ważny etap w rozwoju oferty produktowej Canon – nowe urządzenia wykraczają daleko poza podstawowe funkcje druku i skanu, tworząc elastyczne centra cyfrowej transformacji każdej organizacji. Małe gabaryty modeli obsługujących papier A4 oferują wysoką funkcjonalność i elastyczność w realizacji procesów bez uszczerbku dla wydajności. Urządzenia doskonale sprawdzą się w niedużych firmowych działach, mniejszych biurach czy przestrzeniach coworkingowych. Gwarantują, że druk i rozwiązania cyfrowe będą dostępne w pełnym zakresie wszędzie tam, skąd swoje zadania wykonują pracownicy.

Unified Firmware Platform stale wspiera innowację

Cała linia imageRUNNER ADVANCE DX korzysta również z aktualizacji 3.11 Unified Firmware Platform, która implementuje najnowsze mechanizmy z zakresu bezpieczeństwa i łączności oraz zapewnia kompatybilność z usługą Universal Print Microsoftu. Unified Firmware Platform ma kluczowe znaczenie dla urządzeń imageRUNNER ADVANCE DX i gwarantuje regularne aktualizacje technologii Canon dla nowych i obecnych klientów, zgodnie z potrzebami rynku.

Taz Nakamasu, Executive Vice President, B2B Document Solutions, Canon Europe mówi: „Jeszcze zanim doświadczyliśmy niedawnych globalnych wydarzeń, przedsiębiorstwa znajdowały się pod presją przyspieszania swojej cyfrowej transformacji, aby pozostać konkurencyjnymi. Teraz, gdy nasza uwaga skupiona jest na adaptacji do nowych warunków i rozwijaniu elastyczności naszych organizacji, posiadanie wydajnych, spójnie połączonych narzędzi, niezależnie od miejsca, z którego pracuje zespół, stało się koniecznością.

Utrzymanie ciągłości codziennej pracy jest naszym priorytetem, dlatego też regularnie aktualizujemy nasze oprogramowanie uniFLOW Online oraz Unified Firmware Platform, dostarczając najnowszych innowacji z zakresu zarządzania i bezpieczeństwa informacji biznesowej oraz ograniczając zbędną infrastrukturę i czasochłonną administrację. W związku z tym ściśle współpracujemy z organizacjami takimi jak McAfee i Microsoft, aby zapewnić płynną integrację technologii, z których nasi klienci korzystają każdego dnia.

Nasze urządzenia leżą w samym sercu tej integracji. W istocie cała nasza oferta zaprojektowana jest, by wspierać podejście oparte o cyfryzację, niezależnie od etapu cyfrowej transformacji, na jakim się znajdują Klienci i specyfika ich pracy. Począwszy od małego urządzenia na domowym biurku, kończąc na sprzęcie wykorzystywanym w biurze. Od i-SENSYS do imageRUNNER ADVANCE DX, nasza innowacyjna technologia ułatwia i upraszcza komunikację wśród zespołu pracowników, wspierając niezakłócony przepływ informacji przez firmę.”

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

Dodatkowe informacje:

*linie imageRUNNER ADVANCE DX C477 oraz imageRUNNER ADVANCE DX C257/C357 dostępne są od 1 września 2020 r.
*imageRUNNER ADVANCE DX 717/617/527 dostępne będą od 1 października 2020 r.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ekologia zdominowała rynek opakowań
Na rynku pojawia się coraz więcej biodegradowalnych i kompostowalnych opakowań. Producenci w ten sposób chcą nadążyć za modą na ekologię. – Pomimo tego w ciągu najbliższych kilku lat plastik nie zniknie całkowicie z rynku opakowań. Wygoda jego użytkowania przewyższa na razie aspekty ekologiczne – mówi Beata Pyś-Skrońska, zastępca dyrektora w Polskiej Izbie...
Grafmasz poszerza ofertę stołów do oprawy twardej
W 2020 roku Grafmasz uruchomił produkcję kaszerówek oraz stołów do oprawy twardej. Pierwsze urządzenia zostały zaprezentowane podczas targów RemaDays w lutym br. i spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Pomimo niesprzyjających warunków podczas pandemii firma dostarczyła  kilkanaście  zestawów do polskich drukarń oraz...
Karton Cupforma Natura podstawą proekologicznych opakowań na płatki Fazer
W maju br. fiński koncern spożywczy Fazer wprowadził na rynek nowe wersje swoich przekąsek owsianych – Fazer Aito i Fazer Yosa, oferowanych w proekologicznych opakowaniach, bazujących na kartonie Stora Enso Cupforma Natura. Jak zapewnia jego producent, ilość plastiku niezbędnego do wykonania kubków na snacki została dzięki temu zredukowana o ponad 50%, a same opakowania stały...
Sun Chemical, wraz ze swoją spółką macierzystą DIC Corporation, podpisał strategiczne porozumienie z firmą DuPont, którego nadrzędnym celem jest rozszerzenie globalnej sprzedaży modułów odgazowujących do uzdatniania wody. Na jego podstawie DuPont uzyskał od DIC wyłączność na sprzedaż oferowanych przez drugie z wymienionych przedsiębiorstw modułów odgazowujących,...
Rapida 76 z modułem do cold stampingu w drukarnia Mellow
„Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764