logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Inea online TV dostępna dla abonentów usługi telewizyjnej

  PR 20.02.2014, przeczytano 1538 razy

Telewizja dostępna przez Internet, zdalne nagrywanie programów i przypomnienia o zbliżających się ciekawych audycjach w smartfornie to nowa jakość usługi telewizyjnej w INEA. Operator wystartował z ofertą INEA online TV, dając na początek dostęp online do 25 programów telewizyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/inea-online-tv-dostepna-dla-abonentow-uslugi-telewizyjnej,20944,artykul.html

INEA online TV jest dostępna w ramach posiadanej oferty telewizyjnej, bez dodatkowych opłat. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenia z systemem Android (wkrótce również Apple) lub korzystać z portalu www na stronie www.onlinetv.inea.pl. Wśród programów dostępnych online są cieszące się dużą popularnością lokalne produkcje WTK i LechTV, a także pozostałe programy o zróżnicowanej tematyce: Eurosport, Eurosport 2 HD, Sundance Channel HD, ale Kino+ HD, Kino Polska, MiniMini+, Nat Geo Wild HD, Discovery Channel, National Geopgraphic Channel, kuchnia+ HD, czy TLC.

Aby korzystać z usługi telewizji online, należy zalogować się do serwisu danymi do eBOA.inea.pl, korzystając z Internetu stacjonarnego operatora – za pośrednictwem kabla lub WiFi. Dla Abonentów posiadających dekoder ADB PVR, możliwe jest zlecenie nagrywania wybranej audycji poprzez portal lub aplikację mobilną. Do korzystania z tej funkcjonalności nie jest konieczne używanie Internetu INEA. Za pośrednictwem usługi można ustawiać przypomnienia o zbliżających się serialach, meczach lub innych audycjach lub ustawiać listy ulubionych programów. Przewodnik po programach obejmuje wszystkie programy z oferty INEA i jest dostępny dla użytkowników portalu www.onlinetv.inea.pl.

Wdrożeniem usługi zajęła się firma Insys.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje #Fakehunter – system do walki z infodemią
PAP i GovTech Polska uruchamiają aplikację #FakeHunter, czyli nowe narzędzie do walki w sieci z dezinformacją o koronawirusie.
Wielkanoc na Gazeta.pl z cyklem „Piekło, Czyściec, Niebo”
Motyw odrodzenia i pozytywnej przemiany to temat przewodni cyklu redakcyjnego „Piekło, Czyściec, Niebo” – jednej z wielkanocnych propozycji Gazeta.pl. W czasie świąt redakcja portalu przedstawi bohaterów, których życiowe historie dają nadzieję w trudnych czasach i inspirują do wprowadzania zmian we własnym życiu.
Świąteczne wydania
Na czas świąt wielkanocnych Radio TOK FM zaproponuje swoim odbiorcom specjalne wydania audycji "Mikrofon Radia TOK FM". W świąteczne niedzielę i poniedziałek od 10:00 do 12:00 i od 20:00 do 22:00 słuchacze razem z prowadzącymi będą współtworzyć program stacji.
Chatbot w serwisie Money.pl
Redakcja money.pl w odpowiedzi na zwiększony ruch i potrzeby użytkowników, wprowadziła na swojej stronie głównej chatbota. Przedsiębiorcy, samozatrudnieni i użytkownicy mogą używać przygotowanego menu z najważniejszymi informacjami, jak również sami zadawać pytania.
„Jedna Energia w nowym świecie
One Energy, portal rozwoju świadomości, rozpoczął cykl wywiadów LIVE pod hasłem „Jedna Energia w nowym świecie”. Rozmowy ze znanymi psychologami, psychoterapeutami, nauczycielami i trenerami rozwoju osobistego zogniskowane są wokół bieżącej sytuacji i nowego świata, który ujawnia się w dobie epidemii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764