logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Influencerzy w kampanii Netii

  PR 09.04.2018, przeczytano 594 razy
ilustracjastrzałka

Piętnastu influencerów, znanych z YouTube’a, bierze udział w kampanii promującej ofertę: „Internet z TV za 49,90 zł, niezmiennie” przez cały okres umowy. Przygotowane przez nich filmy obejrzało do tej pory ponad 2 miliony internautów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/influencerzy-w-kampanii-netii,36088,artykul.html

9 marca br. ruszyła nowa kampania reklamowa Netii, której celem jest promocja usługi „Netia dla Ciebie” oraz jej sztandarowego pakietu: tv + Internet za 49,90 zł #niezmiennie przez cały okres trwania umowy, a nawet po zakończeniu kontraktu.

W działania promocyjne Netia zaangażowała 15 popularnych influencerów: m.in. Theunboxall, Ponki, Kuba Klawiter, Topowa Dycha, Poszukiwacz, Kolega Ignacy, Magda Bereda, Bartek USA, Mamiko, oraz Kapitan Alien, którzy opublikowali już swoje nagrania na YT.

Kolejne materiały pojawią się na kanałach „AbstrachujeTV”, „Dla pieniędzy”, „5 sposobów na”, „Sprytne babki” oraz „Historia bez cenzury”.

- Zależy nam na dotarciu do osób, które mają zdecydowanie mniejszą styczność z reklamami emitowanymi w TV czy płatnych serwisach VOD, a wiedzę czerpią przede wszystkim z Internetu. Wybraliśmy influencerów, którzy zajmują się różnorodną tematyką – od technologii po historię - mówi Joanna Pędzińska, szefowa  komunikacji marketingowej B2C Netii. – Materiały współpracujących z nami twórców obejrzało już ponad 2 miliony osób  – dodaje.

W swojej kampanii Netia wykorzystuje również spoty w TV, na VoD i FB (30 i 8 sek.) oraz szereg działań z zakresu performance marketing. Wszystkie aktywności potrwają do końca kwietnia.

Źródło: Netia

www.netia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Feeders Agency z kampanią Old Spice na trzech rynkach
Agencja Feeders ruszyła z nową kampanią influencerską dla Old Spice na rynku polskim, czeskim i węgierskim. Pod hasłem “Żele Old Spice – świeżość, o której śnisz”, angażując popularnych influencerów, marka chce trafić z produktami pod prysznic do młodych mężczyzn.
UM wygrywa przetarg Vinted
Vinted, platforma C2C służąca do sprzedaży i zakupu odzieży i akcesoriów modowych z drugiej ręki, wybrała w przetargu mediowym ofertę UM (IPG Mediabrands).
Polygon Streaming - technologia HTC usprawni integrację modeli 3D
VIVERSE, platforma do przetwarzania przestrzennego firmy HTC, uruchamia nową samodzielną usługę dla swojej autorskiej technologii Polygon Streaming, udostępniając ją po raz pierwszy poza VIVERSE. Dzięki temu twórcy będą mogli elastycznie integrować interaktywne modele 3D na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach, laptopach/komputerach PC lub zestawach XR.
MullenLowe Warsaw z kolejną odsłoną kampanii Provident
Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała nową, odświeżoną odsłonę kampanii „Mam plan” firmy pożyczkowej Provident. Działania reklamowe wystartowały 14 lipca i obejmują szerokie spektrum mediów, w tym telewizję oraz intensywne działania w internecie.
Nowy standard sponsoringu Kompanii Piwowarskiej
Szacunek dla środowiska naturalnego, pozytywne i inkluzywne doświadczenia uczestników wydarzeń, promocja odpowiedzialnego spożywania alkoholu i zachowanie umiaru – takie mają być aktywacje współorganizowane i sponsorowane przez Kompanię Piwowarską. Firma skupia się na zapewnieniu wyjątkowych doświadczeń festiwalowych, które idą w parze z wartościami...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764