logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Infosystems SA i Kodak Polska rozszerzają współpracę

  PR 30.03.2011, przeczytano 2768 razy
ilustracjastrzałka

21 marca firmy Infosystems SA i Kodak Polska podpisały porozumienie rozszerzające ścisłą współpracę obu przedsiębiorstw, funkcjonującą od niemal dwóch lat. Zakłada ono, że Infosystems SA stała się oficjalnym partnerem handlowym Kodak Polska w zakresie rozwiązań software’owych tego producenta. Umowa daje jej prawo do sprzedaży oprogramowania Kodak oraz integrowania go z własnymi rozwiązaniami, wchodzącymi w skład systemu PrintManager.JDF.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/infosystems-sa-i-kodak-polska-rozszerzaja-wspolprace,12245,artykul.html

Współpraca firm Infosystems SA i Kodak Polska sięga 2009 roku. Wówczas to podpisały one list intencyjny, zakładający partnerstwo technologiczne i handlowe: wzajemne wspieranie się w działaniach rynkowych, wspólne akcje marketingowe oraz uczestnictwo w imprezach branżowych. Nowe porozumienie, parafowane 21 marca br. stanowi, że Infosystems SA stała się oficjalnym partnerem handlowym Kodak Polska w zakresie rozwiązań software’owych, stworzonych przez Kodak i wchodzących w skład pakietu Kodak Unified Workflow Solutions.

Mówi Swapan Chaudhuri, dyrektor zarządzający Kodak Polska: Świeżo podpisana umowa oznacza zintensyfikowanie działań podejmowanych od pewnego czasu wspólnie z firmą Infosystems SA. Synergię między naszymi rozwiązaniami, przede wszystkim systemami Kodak Prinergy InSite, Kodak Prinergy Powerpack i PrintManager.JDF, dostrzegamy od dawna. Widzą ją także nasi klienci, którzy albo już używają obu tych rozwiązań, albo też są zainteresowani ich jednoczesnym wdrożeniem. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy ją jeszcze bardziej wzmocnić. Tym samym witamy firmę Infosystems SA w gronie oficjalnych partnerów handlowych Kodak Polska.

Mariusz Sosnowski, prezes zarządu Infosystems SA, dodaje: Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej współpracy handlowej i technologicznej z tak uznanym dostawcą technologii cyfrowych, jakim jest Kodak. Nasze doświadczenia w zakresie zaawansowanych, zgodnych ze standardem JDF systemów MIS i bogactwo systemów workflow, oferowanych przez Kodak umożliwia dostarczanie klientom w pełni zintegrowanych rozwiązań informatycznych. Nasze działania chcemy szczególnie skoncentrować na rynku opakowaniowym i etykietowym, gdzie posiadamy szeroką bazę klientów i w którym Kodak pozyskuje coraz większe udziały. Dodatkową wartością ze strony Infosystems SA będzie z pewnością oferta działającego w ramach naszej firmy Departamentu Funduszy Europejskich, który będzie wspierać wspólnych klientów Infosystems SA i Kodak Polska w pozyskiwaniu środków unijnych na realizację nawet najbardziej wymagających i zaawansowanych projektów.

Pierwszą okazją do zademonstrowania ścisłej współpracy handlowej firm Infosystems SA i Kodak Polska będą kwietniowe targi Poligrafia, na których obaj dostawcy pojawią się na wspólnym stoisku. Przygotowywane z myślą o odwiedzających je klientach prezentacje będą obejmować m.in. ich sztandarowe rozwiązania – system Kodak Unified Workflow Solutions , pozwalający na aktywne włączanie zleceniodawców w proces przygotowywania i akceptowania publikacji, oraz stworzony przez Infosystems SA zintegrowany system informatyczny PrintManager.JDF – zaawansowane narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym.

Nasza współpraca zakłada m.in. aktywne uczestnictwo w różnych wydarzeniach i przedsięwzięciach branżowych – mówi Mariusz Sosnowski, nawiązując również do wspólnego stoiska firm Infosystems SA i Kodak Polska na marcowych targach Packaging Innovations w Warszawie czy niedawnych, wspólnych prezentacji w ramach „Klubu Innowacji”. – Mamy nadzieję, że dzięki temu dotrzemy z naszą ofertą do jak najszerszego grona zainteresowanych

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska zarówno obecnych jak też potencjalnych użytkowników rozwiązań firm Infosystems SA i Kodak Polska – dodaje Swapan Chaudhuri. – Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane ze wspólną ofertą i znajdującymi się w niej zintegrowanymi rozwiązaniami.

Źródło: PrintinPoland
www.infosystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe trendy - kalendarze trójdzielne 2022
Kalendarze trójdzielne - na miarę możliwości czy na miarę wyobraźni? Niewątpliwym trendem na kolejny rok są kalendarze niestandardowe! Przy aktualnych możliwościach produkcyjnych, prostokąty i klasyczne formaty wydają się być bardzo zwyczajne. Nadszedł czas na wyznaczenie nowego kierunku i kreowanie nowych standardów kalendarzy trójdzielnych.
Pięć nagród Worldstar dla rozwiązań opakowaniowych firmy Stora Enso
Stora Enso otrzymała pięć nagród (w czterech różnych kategoriach) w najnowszej edycji konkursu WorldStar, organizowanego dorocznie przez Światową Organizację Opakowań. Jak podkreśla firma, wszystkie wyróżnione projekty opakowań są proekologiczne i zostały wykonane z odnawialnych materiałów bazujących na włóknach drzewnych.
DS Smith przyspiesza działania na rzecz ograniczania emisji dwutlenku węgla, aby osiągnąć cel 1,5°C
Po ogłoszonej w 2021 r. strategii osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 r., DS Smith zobowiązał się dziś do kolejnych kroków w kierunku redukcji emisji CO2. Wiodący dostawca przyjaznych środowisku opakowań z tektury falistej dostosuje swoje działania do globalnego celu porozumienia paryskiego, jakim jest ograniczenie wzrostu temperatury o 1,5°C. Plan działań na...
HP Latex wypływa na głębokie wody
W drugi weekend stycznia w Deepspot w Mszczonowie, nurkowie jak i osoby nie uprawiające tego sportu, miały okazję zobaczyć podwodne kreacje wydrukowane na HP Latex. Prace zostały stworzone przez najbardziej uznanych polskich fotografów podwodnych, takich jak Piotr Stós, Irena Stangierska czy Wojciech Pudlarz. Jednak najciekawsze jest otoczenie w jakim zawisły zdjęcia...
Drukarnia Hedom – 100 lat tradycji i nowa maszyna Duplo
100-letnia tradycja, tysiące wydruków dziennie, kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy – to tylko niektóre elementy, charakteryzujące drukarnię Hedom z Krosna. Inwestycje w maszyny usprawniające procesy produkcyjne to jeden z priorytetów tego prężnie działającego zakładu poligraficznego. Jednym z ostatnich zakupów firmy jest system...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764