logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Infosystems SA i Kodak Polska rozszerzają współpracę

  PR 30.03.2011, przeczytano 2717 razy
ilustracjastrzałka

21 marca firmy Infosystems SA i Kodak Polska podpisały porozumienie rozszerzające ścisłą współpracę obu przedsiębiorstw, funkcjonującą od niemal dwóch lat. Zakłada ono, że Infosystems SA stała się oficjalnym partnerem handlowym Kodak Polska w zakresie rozwiązań software’owych tego producenta. Umowa daje jej prawo do sprzedaży oprogramowania Kodak oraz integrowania go z własnymi rozwiązaniami, wchodzącymi w skład systemu PrintManager.JDF.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/infosystems-sa-i-kodak-polska-rozszerzaja-wspolprace,12245,artykul.html

Współpraca firm Infosystems SA i Kodak Polska sięga 2009 roku. Wówczas to podpisały one list intencyjny, zakładający partnerstwo technologiczne i handlowe: wzajemne wspieranie się w działaniach rynkowych, wspólne akcje marketingowe oraz uczestnictwo w imprezach branżowych. Nowe porozumienie, parafowane 21 marca br. stanowi, że Infosystems SA stała się oficjalnym partnerem handlowym Kodak Polska w zakresie rozwiązań software’owych, stworzonych przez Kodak i wchodzących w skład pakietu Kodak Unified Workflow Solutions.

Mówi Swapan Chaudhuri, dyrektor zarządzający Kodak Polska: Świeżo podpisana umowa oznacza zintensyfikowanie działań podejmowanych od pewnego czasu wspólnie z firmą Infosystems SA. Synergię między naszymi rozwiązaniami, przede wszystkim systemami Kodak Prinergy InSite, Kodak Prinergy Powerpack i PrintManager.JDF, dostrzegamy od dawna. Widzą ją także nasi klienci, którzy albo już używają obu tych rozwiązań, albo też są zainteresowani ich jednoczesnym wdrożeniem. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy ją jeszcze bardziej wzmocnić. Tym samym witamy firmę Infosystems SA w gronie oficjalnych partnerów handlowych Kodak Polska.

Mariusz Sosnowski, prezes zarządu Infosystems SA, dodaje: Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej współpracy handlowej i technologicznej z tak uznanym dostawcą technologii cyfrowych, jakim jest Kodak. Nasze doświadczenia w zakresie zaawansowanych, zgodnych ze standardem JDF systemów MIS i bogactwo systemów workflow, oferowanych przez Kodak umożliwia dostarczanie klientom w pełni zintegrowanych rozwiązań informatycznych. Nasze działania chcemy szczególnie skoncentrować na rynku opakowaniowym i etykietowym, gdzie posiadamy szeroką bazę klientów i w którym Kodak pozyskuje coraz większe udziały. Dodatkową wartością ze strony Infosystems SA będzie z pewnością oferta działającego w ramach naszej firmy Departamentu Funduszy Europejskich, który będzie wspierać wspólnych klientów Infosystems SA i Kodak Polska w pozyskiwaniu środków unijnych na realizację nawet najbardziej wymagających i zaawansowanych projektów.

Pierwszą okazją do zademonstrowania ścisłej współpracy handlowej firm Infosystems SA i Kodak Polska będą kwietniowe targi Poligrafia, na których obaj dostawcy pojawią się na wspólnym stoisku. Przygotowywane z myślą o odwiedzających je klientach prezentacje będą obejmować m.in. ich sztandarowe rozwiązania – system Kodak Unified Workflow Solutions , pozwalający na aktywne włączanie zleceniodawców w proces przygotowywania i akceptowania publikacji, oraz stworzony przez Infosystems SA zintegrowany system informatyczny PrintManager.JDF – zaawansowane narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym.

Nasza współpraca zakłada m.in. aktywne uczestnictwo w różnych wydarzeniach i przedsięwzięciach branżowych – mówi Mariusz Sosnowski, nawiązując również do wspólnego stoiska firm Infosystems SA i Kodak Polska na marcowych targach Packaging Innovations w Warszawie czy niedawnych, wspólnych prezentacji w ramach „Klubu Innowacji”. – Mamy nadzieję, że dzięki temu dotrzemy z naszą ofertą do jak najszerszego grona zainteresowanych

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska zarówno obecnych jak też potencjalnych użytkowników rozwiązań firm Infosystems SA i Kodak Polska – dodaje Swapan Chaudhuri. – Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane ze wspólną ofertą i znajdującymi się w niej zintegrowanymi rozwiązaniami.

Źródło: PrintinPoland
www.infosystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pionierski rozwój - druk cyfrowy na elastycznych i rozciągliwych foliach
Koenig & Bauer rozpoczyna współpracę na rzecz dalszego rozwoju RotaJET
Pandemia Covid 19, która w ostatnich tygodniach ponownie zaostrzyła swój przebieg w większości krajów, podobnie jak w wielu innych sektorach odcisnęła wyraźne piętno także na wynikach biznesowych Grupy Koenig & Bauer. W trzecim kwartale poziom zamówień spadł o 13,8% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego do poziomu 232,6 mln EUR, z kolei...
Automatyczna linia do oprawy w spiralę zamykaną PBW 580S w firmie Ornavi
Firma Ornavi z siedzibą w Kielcach w województwie świętokrzyskim swoją działalność rozpoczęła w 1994 i od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku poligraficznym świadcząc usługi dla drukarni i agencji reklamowych.
Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub
Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.
Firma Kram z ploterem Valiani Optima 80 dostarczonym przez Grafmasz
Wzrost zainteresowania opakowaniami produkowanymi przez KRAM skłonił firmę do powzięcia decyzji dotyczącej zakupu plotera. Rozeznanie rynku w zakresie wyboru odpowiedniego plotera zbiegło się z okresem pandemii co znacznie utrudniło jego poszukiwania.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764