logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Infosystems SA i Kodak Polska rozszerzają współpracę

  PR 30.03.2011, przeczytano 2743 razy
ilustracjastrzałka

21 marca firmy Infosystems SA i Kodak Polska podpisały porozumienie rozszerzające ścisłą współpracę obu przedsiębiorstw, funkcjonującą od niemal dwóch lat. Zakłada ono, że Infosystems SA stała się oficjalnym partnerem handlowym Kodak Polska w zakresie rozwiązań software’owych tego producenta. Umowa daje jej prawo do sprzedaży oprogramowania Kodak oraz integrowania go z własnymi rozwiązaniami, wchodzącymi w skład systemu PrintManager.JDF.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/infosystems-sa-i-kodak-polska-rozszerzaja-wspolprace,12245,artykul.html

Współpraca firm Infosystems SA i Kodak Polska sięga 2009 roku. Wówczas to podpisały one list intencyjny, zakładający partnerstwo technologiczne i handlowe: wzajemne wspieranie się w działaniach rynkowych, wspólne akcje marketingowe oraz uczestnictwo w imprezach branżowych. Nowe porozumienie, parafowane 21 marca br. stanowi, że Infosystems SA stała się oficjalnym partnerem handlowym Kodak Polska w zakresie rozwiązań software’owych, stworzonych przez Kodak i wchodzących w skład pakietu Kodak Unified Workflow Solutions.

Mówi Swapan Chaudhuri, dyrektor zarządzający Kodak Polska: Świeżo podpisana umowa oznacza zintensyfikowanie działań podejmowanych od pewnego czasu wspólnie z firmą Infosystems SA. Synergię między naszymi rozwiązaniami, przede wszystkim systemami Kodak Prinergy InSite, Kodak Prinergy Powerpack i PrintManager.JDF, dostrzegamy od dawna. Widzą ją także nasi klienci, którzy albo już używają obu tych rozwiązań, albo też są zainteresowani ich jednoczesnym wdrożeniem. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy ją jeszcze bardziej wzmocnić. Tym samym witamy firmę Infosystems SA w gronie oficjalnych partnerów handlowych Kodak Polska.

Mariusz Sosnowski, prezes zarządu Infosystems SA, dodaje: Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej współpracy handlowej i technologicznej z tak uznanym dostawcą technologii cyfrowych, jakim jest Kodak. Nasze doświadczenia w zakresie zaawansowanych, zgodnych ze standardem JDF systemów MIS i bogactwo systemów workflow, oferowanych przez Kodak umożliwia dostarczanie klientom w pełni zintegrowanych rozwiązań informatycznych. Nasze działania chcemy szczególnie skoncentrować na rynku opakowaniowym i etykietowym, gdzie posiadamy szeroką bazę klientów i w którym Kodak pozyskuje coraz większe udziały. Dodatkową wartością ze strony Infosystems SA będzie z pewnością oferta działającego w ramach naszej firmy Departamentu Funduszy Europejskich, który będzie wspierać wspólnych klientów Infosystems SA i Kodak Polska w pozyskiwaniu środków unijnych na realizację nawet najbardziej wymagających i zaawansowanych projektów.

Pierwszą okazją do zademonstrowania ścisłej współpracy handlowej firm Infosystems SA i Kodak Polska będą kwietniowe targi Poligrafia, na których obaj dostawcy pojawią się na wspólnym stoisku. Przygotowywane z myślą o odwiedzających je klientach prezentacje będą obejmować m.in. ich sztandarowe rozwiązania – system Kodak Unified Workflow Solutions , pozwalający na aktywne włączanie zleceniodawców w proces przygotowywania i akceptowania publikacji, oraz stworzony przez Infosystems SA zintegrowany system informatyczny PrintManager.JDF – zaawansowane narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym.

Nasza współpraca zakłada m.in. aktywne uczestnictwo w różnych wydarzeniach i przedsięwzięciach branżowych – mówi Mariusz Sosnowski, nawiązując również do wspólnego stoiska firm Infosystems SA i Kodak Polska na marcowych targach Packaging Innovations w Warszawie czy niedawnych, wspólnych prezentacji w ramach „Klubu Innowacji”. – Mamy nadzieję, że dzięki temu dotrzemy z naszą ofertą do jak najszerszego grona zainteresowanych

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska zarówno obecnych jak też potencjalnych użytkowników rozwiązań firm Infosystems SA i Kodak Polska – dodaje Swapan Chaudhuri. – Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane ze wspólną ofertą i znajdującymi się w niej zintegrowanymi rozwiązaniami.

Źródło: PrintinPoland
www.infosystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W czasie pandemii Covid-19 co piąta firma poligraficzna podniosła nakłady na odnowienia parku maszyn i urządzeń, a co szósta zwiększyła poziom automatyzacji produkcji. Nieco więcej przedsiębiorstw planuje inwestować w te obszary również w najbliższych miesiącach. W porównaniu do pomiaru przeprowadzonego przed wybuchem pandemii, firmy z tej branży inwestują...
Politechnika Łódzka i DS Smith zawarły umowę o współpracy naukowej i badawczo-rozwojowej
Politechnika Łódzka i DS Smith Polska sp. z o.o. zawarły w czwartek 17 czerwca 2021 roku umowę o współpracy naukowej i badawczo-rozwojowej. Dokument podpisali: Rektor prof. Krzysztof Jóźwik i Prezes Zarządu firmy Krzysztof Sadowski.
„Jedna maszyna, wiele możliwości” – Digital Pro „gwiazdą” webinarium Mark Andy
Niesłabnące zainteresowanie hybrydowymi maszynami tonerowymi Digital Pro skłoniło firmę Mark Andy do poświęcenia temu rozwiązaniu kolejnego wirtualnego spotkania dla swoich klientów. Wydarzenie miało miejsce 16 czerwca br. i zorganizowane zostało tym razem przez północnoamerykański oddział firmy. Webinarium poprowadzili wspólnie Alexander Mercon – Digital Sales Manager Mark...
Janmar Centrum inwestuje w drugą fabrykę opakowań z tektury falistej
Janmar Centrum, producent opakowań z tektury falistej, mający swoją siedzibę w Trzcinicy, w południowo zachodniej Polsce wybuduje drugą fabrykę. Nowa inwestycja powstanie w Strykowie (centralna polska), na terenie specjalnej strefy ekonomicznej.
Drukarnia Big-Print inwestuje w nowy ploter Sinajet od Grafmasz
Drukarnia BIG-PRINT z siedzibą w Biłgoraju w woj. lubelskim zajmująca się szeroko pojętą reklamą zewnętrzną i wewnętrzną oraz drukiem cyfrowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jak również chcąc podnieść poziom świadczonych usług drukarnia zdecydowała się na zakup plotera tnąco-bigującego Sinajet 0906MT od polskiego dystrybutora, firmy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764