logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Infosystems SA na targach Drupa 2016

  PR 28.04.2016, przeczytano 587 razy

Infosystems SA, po raz kolejny jako jedna z nielicznych polskich firm, będzie wystawiała się na targach drupa na własnym stoisku numer E33 w hali 7a. Podczas tej największej na świecie wystawienniczej imprezy, skierowanej do branży poligraficznej, odbywającej się w Düsseldorfie (w dniach od 31 maja do 10 czerwca) zaprezentuje swoje najnowsze  rozwiązania technologiczne – w tym informatyczne systemy do zarządzania drukarniami opakowaniowymi, dziełowymi, akcydensowymi, i wielkoformatowymi, a także rozwiązania dla wydawców oraz drukarń internetowych i gazetowych. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/infosystems-sa-na-targach-drupa-2016,28371,artykul.html

Fakt, że będziemy podczas kolejnych targów drupa wśród najbardziej liczących się na świecie firm reprezentować polską myśl technologiczną w zakresie integracji i automatyzacji procesów poligraficznych jest dla nas powodem do ogromnej dumy i satysfakcji – mówi Mariusz Sosnowski, prezes Infosystems SA. - Tym razem szczególny nacisk położymy na promocję trzech wysokiej klasy systemów spośród naszego bogatego portfolio produktowego: iPackManager, PrintManager i PuzzleFlow Publisher. Oczywiście  odwiedzający nasze stoisko goście będą mogli zapoznać się także z pozostałymi rozwiązaniami, wchodzącymi w skład naszej oferty”.

System iPackManager to specjalistyczne rozwiązanie przeznaczone dla producentów opakowań i etykiet, będące praktyczną odpowiedzią na specyficzne potrzeby tego dynamicznie rozwijającego się segmentu produkcji. Przynosi ono – jak podaje producent - szereg niepodważalnych korzyści użytkownikom, przede wszystkim dzięki wprowadzeniu (najczęściej w powiązaniu z zasadami Lean
Manufacturing) mechanizmów kompleksowego zarządzania bieżącą działalnością  oraz długookresowym rozwojem firmy. Jest to realizowane poprzez standaryzację oraz automatyzację najważniejszych jej procesów, a także dzięki precyzyjnej kontroli i rozliczaniu kosztów produkcji (zarówno materiałowych, podwykonawstwa jak też usług własnych) - od rejestracji powstałych odpadów, poprzez ceny zakupu surowców po realizację zakładanych normatywów wydajnościowych.

System jest wyposażony w narzędzia wspierające pracę wszystkich działów przedsiębiorstwa – od handlowców, poprzez technologów i grafików, po produkcję, dział logistyki, magazyn i kontrolę jakości. Jego wdrożenie usprawnia współpracę pomiędzy nimi, ujednolica obieg dokumentów, standaryzuje procedury obowiązujące w firmie, przyczyniając się do poprawy efektywności całej organizacji. Jest optymalnym – jak podaje producent – narzędziem dla zarządzających przedsiębiorstwem produkującym opakowania. Dostarcza informacji ułatwiających podejmowanie świadomych, popartych zweryfikowanymi danymi decyzji we wszystkich kluczowych obszarach – zarówno handlowych, inwestycyjnych jak również kadrowych. Dzięki temu – jak podaje Infosystems SA - drukarnie opakowań, które zdecydowały się na jego wdrożenie mogą liczyć na kilkunastoprocentowy wzrost produktywności.

Z kolei PrintManager, będący od wielu lat najbardziej znanym i sztandarowym   produktem Infosystems SA, to – jak podaje firma - sprawdzony i ceniony na rynku (zarówno w kraju jak i zagranicą) zintegrowany, nowoczesny system informatyczny typu MIS, wspomagający proces zarządzania średnimi i dużymi drukarniami akcydensowymi i dziełowymi od momentu nawiązania kontaktu z klientem, poprzez realizację zamówienia, aż po magazynowanie i logistykę gotowych produktów.

Jako najczęściej wybierany w Polsce, profesjonalny system zarządzania drukarniami, stanowi on doskonały przykład wzorcowego rozwiązania informatycznego popartego niezwykłym sukcesem rynkowym” – mówi Mariusz Sosnowski.

Trzecim prezentowanym przez Infosystems SA na targach drupa 2016 produktem jest rewolucyjne, jak podaje firma, rozwiązanie dla wydawców - PuzzleFlow Publisher. To system koordynujący pracę całych zespołów specjalistów, który wspomaga redakcje i wydawnictwa w każdym aspekcie procesu publikacji: od planowania produkcji i treści, przez weryfikację, konwersję i dostarczenie materiału do drukarń, obsługę reklam, akceptację wydruków próbnych i soft proofing, po unifikację komunikacji w zespole i tworzenie e-wydań. System od kilku lat umożliwia optymalizację przygotowania i zarządzania produkcją np. w wydawnictwie i drukarni Bauer.

Do dyspozycji gości firmy Infosystems SA każdego dnia targowego będzie wyspecjalizowany personel, obsługujący jej stoisko. Będzie on składał się ekspertów z obszaru zintegrowanego systemu zarządzania oraz specjalistów w zakresie oprogramowania. Każdy z odwiedzających będzie mógł zadać im szczegółowe pytania, obejrzeć prezentację wybranego systemu i porozmawiać o zaproponowanym rozwiązaniu w kontekście jego aktualnych potrzeb.

Nasz udział w targach drupa 2016 – mówi Mariusz Sosnowski - to kolejny element promocji polskiej myśli technologicznej i  informatycznej poza granicami naszego kraju. Dzięki zrealizowanym z sukcesem w ciągu ostatnich czterech lat akwizycjom oraz synergii przejętych rozwiązań nasza firma dysponuje obecnie ogromnym pakietem zaawansowanych systemów dedykowanych branżom: poligraficznej, opakowaniowej i wydawniczej. Charakteryzują się one dynamicznością, integralnością i skalowalnością, wychodząc naprzeciw najwyższym wymaganiom tych sektorów branżowych. Jak pokazuje praktyka, śmiało mogą one konkurować z globalnymi rozwiązaniami na najwyższym światowym poziomie. Stąd też nasza absolutna pewność, że dzięki szerokiej gamie rozwiązań, dostosowanych do różnych specyfik produkcji poligraficznej, każdemu możemy zaoferować optymalne dla jego przedsiębiorstwa rozwiązanie. Mamy nadzieję, że nasze stoisko na targach drupa 2016 przyciągnie uwagę wielu polskich i zagranicznych gości, których już dziś serdecznie na nie zapraszamy”.

Wymienione powyżej systemy zarządzania oraz inne rozwiązania z bogatej oferty Infosystems SA prezentowane będą na stoisku w Düsseldorfie  „na żywo”. Podczas prezentacji goście będą mogli przekonać się jak w praktyce funkcjonuje nowoczesny workflow produkcyjny i jakie narzędzia mogą optymalizować i automatyzować jego codzienną pracę, przyczyniając się do wymiernych korzyści i sukcesów firm, które zdecydują się z nich skorzystać. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby umówić się na spotkanie biznesowe podczas tego wydarzenia  firma Infosystems SA prosi o kontakt pod numerem telefonu: 22 333 83 50 lub mailowo: info(at)infosystems.pl.

Źródło: Infosystems SA

www.infosystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Print for Good” – Kodak i Colours Factory razem dla dobrej sprawy
Do programu „Print for Good”, jaki ponad dwa lata temu zapoczątkowała firma Kodak ,w ubiegłym roku dołączył jej polski oddział wraz ze swoim klientem - drukarnią Colours Factory. Efektem tej współpracy była produkcja zeszytów szkolnych, które zostały następnie przekazane (za pośrednictwem fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie) potrzebującym...
Inwestycje firmy Orapac w maszyny sztancujące Iberica
Jedna z fińskich firm specjalizujących się w produkcji pudełek w celu zwiększenia swojej wydajności produkcyjnej niedawno zakończyła proces inwestycji o wartości ponad 4 mln. euro.
European Digital Press Association nagradza ploter Jeti Tauro H3300 LED
Podczas trwających właśnie targów Fespa 2019 wręczone zostały doroczne nagrody EDP Award, przyznawane przez European Digital Press Association (EDP) – europejskie stowarzyszenie magazynów branżowych, dedykowanych technologiom cyfrowym. Wśród systemów wielko- i superwielkoformatowych, w kategorii „Najlepszy ploter płaski/hybrydowy o wydajności powyżej 250 m2/h” zwyciężyła...
Drukujto.pl - platforma internetowa drukarni Mellow
Druk bez projektu? Kilka kliknięć i prosto do druku? Automatyczna wycena online? Tak, właśnie dlatego powstał i jest rozwijany portal www.drukujto.pl
Ricoh Pro VC70000 docenione przez EDP
Kolorowy atramentowy system na papier ciągły Ricoh Pro VC70000 został doceniony przez EDP. Maszynę wyróżniono podczas trwających właśnie targów FESPA w kategorii - Commercial Printing Systems Web Fed Printer. Nagrody EDP honorują najlepsze rozwiązania z obszaru druku produkcyjnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764