logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Infosystems SA podsumowuje udział w targach Drupa 2016

  PR 02.09.2016, przeczytano 611 razy

Duże zainteresowanie odwiedzających systemami PrintManager, iPackManager oraz rozwiązaniami z rodziny PuzzleFlow, wysoka frekwencja na stoisku i nowe, jak podkreśla firma, obiecujące kontakty z klientami z całego świata – to tylko niektóre aspekty udziału Infosystems SA w targach drupa 2016 w Düsseldorfie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/infosystems-sa-podsumowuje-udzial-w-targach-drupa-2016,29794,artykul.html

Podczas tej największej na świecie wystawienniczej imprezy skierowanej do branży poligraficznej, zaprezentowała ona –wśród  innych wiodących  światowych producentów - swoje najnowsze rozwiązania technologiczne: informatyczne systemy do zarządzania drukarniami opakowaniowymi, dziełowymi, akcydensowymi i wielkoformatowymi, a także rozwiązania dla wydawców oraz drukarń internetowych i gazetowych. Obecność Infosystems SA na targach drupa okazała się po raz kolejny dużym sukcesem.

Wysoka frekwencja na stoisku i nowe kontakty

Największe zainteresowanie odwiedzających stoisko Infosystems SA gości wzbudzały systemy klasy MIS (systemy zarządzania), jakie znajdują się w ofercie tego producenta - system PrintManager (znany i cieniony przez swych użytkowników) oraz najnowszy produkt iPackManager, przeznaczony dla producentów opakowań i etykiet  a także systemy z rodziny PuzzleFlow. Cieszymy się z wysokiej frekwencji odwiedzin  naszego stoiska przez klientów z różnych stron świata – mówi Mariusz Sosnowski, prezes zarządu Infosystems SA - Dzięki obecności w Düsseldorfie nawiązaliśmy  kontakty z ponad 100 firmami - drukarniami, producentami opakowań i wydawnictwami, które są zainteresowane wdrożeniem naszego systemu w swoich przedsiębiorstwach. Cieszy nas fakt, że właśnie w naszej propozycji dostrzegli oni ogromny potencjał. Z uwagi na trwającą międzynarodową ekspansję naszego portfolio odbyliśmy również szereg rozmów z dystrybutorami naszych produktów na zagranicznych rynkach. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że nasze rozwiązania były również przez nich bardzo wysoko ocenione. Nasi goście zwracali szczególną uwagę na fakt, że stanowią one nowoczesną, wszechstronną i uniwersalną platformę do zarządzania produkcją poligraficzną i opakowaniową, a tego obecnie poszukują przedsiębiorcy, dla których istotnym elementem jest nieustanny rozwój i zachowanie konkurencyjności przez ich firmy.

„Top of the top” targowego stoiska Infosystems SA – systemy klasy MIS
Pierwszy z prezentowanych na targach drupa 2016 systemów to iPackManager; specjalistyczne rozwiązanie przeznaczone dla producentów opakowań i etykiet, będące odpowiedzią na specyficzne potrzeby tego dynamicznie rozwijającego się segmentu produkcji, co wyraźnie pokazała tegoroczna impreza w Düsseldorfie.

Odwiedzający stoisko Infosystems SA zwracali uwagę przede wszystkim na korzyści, jakie przynosi on użytkownikom dzięki możliwości kompleksowego zarządzania bieżącą działalnością firmy oraz jej długookresowym rozwojem. Jest to możliwe dzięki standaryzacji oraz automatyzacji najważniejszych procesów, a także precyzyjnej kontroli i rozliczaniu kosztów produkcji.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszył się system PrintManager – zintegrowany, nowoczesny system informatyczny, wspomagający proces zarządzania  drukarniami akcydensowymi i dziełowymi począwszy od momentu nawiązania kontaktu z klientem, poprzez realizację zamówienia, aż po magazynowanie i logistykę gotowych produktów. Uwagę i zainteresowanie odwiedzających targi drupa 2016 w nie mniejszym stopniu przyciągały także systemy oparte na technologii PuzzleFlow przeznaczone dla drukarń, działających aktywnie w Internecie. Te systemy to Mosaic oraz Motif (klasy web-to-print) koordynujące pracę nie tylko działów grafiki i przygotowalni, ale także umożliwiające automatyzację, a co za tym idzie - przyśpieszenie całego cyklu produkcyjnego. Systemy te wspomagają drukarnie  w każdym aspekcie ich działalności: od pozyskiwania zleceń i planowania produkcji, poprzez weryfikację, konwersję i dostarczenie materiału do drukarni, po akceptację wydruków próbnych i soft proofing oraz zunifikowanie procesów komunikacji.
Firma zaprezentowała również na swoim stoisku rozwiązanie dla wydawców - PuzzleFlow Publisher. To system koordynujący pracę całych zespołów redakcyjnych w zakresie planowania produkcji i treści,  dostarczenia materiału do drukarń, obsługę reklam, akceptację wydruków próbnych i soft proofing oraz unifikację komunikacji w zespole i tworzenie e-wydań. Publisher skraca czas pomiędzy planowaniem i produkcją. Ujednolica wszystkie aspekty procesu, umożliwia komunikację i zarządzanie dystrybucją plików oraz eliminuje źródła pomyłek i błędów.

Wymiana doświadczeń w zakresie prac badawczo-rozwojowych

Istotnym aspektem obecności firmy Infosystems SA była wymiana doświadczeń między nią, a partnerami w zakresie nowych technologii. Od wielu lat współpracuje ona w tym zakresie z wieloma firmami i instytucjami na całym świecie czerpiąc pozyskując w ten sposób wiedzę o najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz dzieląc się swoją, wypracowywaną w jej Centrum Badawczo-Rozwojowym w Krakowie. Drupa – podkreśla Mariusz Sosnowski - była dla nas doskonałą okazją aby zdobywane od lat doświadczenia w zakresie prowadzonych przez nas prac badawczo-rozwojowych nad nowymi technologiami i produktami zaprezentować szerszej publiczności i gościom odwiedzającym nasze stoisko. Mieliśmy możliwość przeprowadzenia dodatkowych spotkań projektowych z naszymi partnerami z USA, Japonii, Niemiec i Izraela. To bardzo cenny aspekt naszej obecności w Düsseldorfie

Oferta Infosystems SA – w odpowiedzi na potrzeby rynku

Wszystkie rozwiązania prezentowane przez Infosystems SA podczas targów drupa 2016, jak podaje firma, były odpowiedzią na oczekiwania rynku, co wyraźnie pokazała sama impreza i trendy, jakie można było na niej dostrzec. W naszej opinii na świecie wyraźnie wzrasta zainteresowanie rozwiązaniami informatycznymi – mówi Mariusz Sosnowski - które pozwalają na błyskawiczne zbieranie, przetwarzanie  i przechowywanie strumienia spływających informacji w celu umiejętnego wykorzystania ich w procesach produkcji i zarządzania. Wraz ze wzrastającą  ilością napływających informacji oraz technik ich przetwarzania wzrastają także oczekiwania w stosunku do samych systemów informatycznych, a co za tym idzie, wzrasta też stopień oferowanych przez nie możliwości. W tym kontekście cieszy nas fakt, że nasze systemy w Düsseldorfie były tak dobrze oceniane , co - jak mamy nadzieję - przełoży się już wkrótce na bieżące wyniki ich sprzedaży, również poza granicami naszego kraju, co jest jednym z kluczowym elementów naszej strategii rozwoju na najbliższe lata.

Źródło: Infosystems SA

www.infosystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nilpeter świętuje setne urodziny firmy
1 maja 2019 roku w swojej siedzibie w duńskim Slagelse firma Nilpeter, założona w 1919 roku w Kopenhadze przez dwóch przyjaciół, obchodziła okrągłą, setną rocznicę istnienia. Przedsiębiorstwo do dzisiaj pozostaje w rękach rodziny założycieli i obecnie jest zarządzane przez trzecie (w osobie Larsa Eriksena) oraz czwarte (w osobie Petera Eriksena) pokolenie właścicieli. W...
W ramach transformacji cyfrowej Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) systematycznie rozszerza swoje cyfrowe modele biznesowe. W ramach tej strategii firma nabyła start-up Crispy Mountain GmbH z Moguncji w Niemczech, który oferuje Keyline, opartą na chmurze platformę zarządzania drukarnią. Współpraca z Crispy Mountain pozwoli zaoferować platformę...
Koenig & Bauer o cyfrowej transformacji i Connected Services - cz. 2.
W dniach 16. i 17. maja pod hasłem „Koenig & Bauer 4.0 – druk akcydensowy & Connected Services“ firma Koenig & Bauer zaprezentowała specjalistom akcydensowym z całego świata swoją ofertę z zakresu transformacji cyfrowej oraz usług opartych o zbieranie danych.
Polski oddział Sun Chemical po raz kolejny już wziął udział w Forum Fleksograficznym, zorganizowanym przez Polską Izbę Fleksografów (PIF). Kolejny raz był platynowym sponsorem wydarzenia, jakie miało miejsce we Wrocławiu w dniach 3-4 czerwca. Podczas niego miała miejsce również prezentacja przedstawiciela Sun Chemical, dotycząca polityki zrównoważonego...
Ricoh Pro VC70000 w Melter
Melter, jedna z firm w branży Direct mail w Niemczech, zdecydowała się na rozszerzenie swojego parku maszynowego o najnowszy atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro VC70000. Firma posiada już dwa cyfrowe systemy produkcyjne Ricoh Pro C9200.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764