logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ING nagrodzony w Mixx Awards 2019

  PR 29.11.2019, przeczytano 183 razy
ilustracjastrzałka

Kampania ING Banku Śląskiego „Dobry Głos dla firm” otrzymała brąz w tegorocznej edycji konkursu Mixx Awards. Nagroda została przyznana w kategorii „Best use of social media”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ing-nagrodzony-w-mixx-awards-2019,384927,artykul.html

- "Dobry Głos dla firm" to akcja, w której od 2018 roku zachęcamy Polaków do dzielenia się dobrymi opiniami o swoich ulubionych firmach. Dobre opinie to nasz wspólny interes. Dzięki temu my konsumenci mamy łatwiejszy wybór i lepsze produkty a firmy mają więcej klientów. Cieszymy się, że nasze działania docenia również branża – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

W kampanii „Dobry głos dla firm” zgłoszone przez internautów opinie o firmach zamieniają się w piosenki wyśpiewane przez znanych artystów.

Teraz, w okresie świątecznym, ING przypomina się z akcją w spocie radiowym. Katarzyna Nosowska zachęca w nim aby dzielić się dobrymi opiniami o firmach szczególnie w czasie świąt bo dla firm to zawsze trafiony prezent.

"Dobry Głos dla Firm" przygotowała agencja GONG oraz dom mediowy MullenLowe MediaHub.

Źródło: ING BANK ŚLĄSKI S.A.

www.ingbank.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs studencki na projekt stoiska Izby Architektów RP
Opracuj koncepcję projektową stoiska targowego Izby Architektów RP - najlepsza praca pod względem warsztatowym, wizualnym oraz estetycznym zostanie zrealizowana podczas targów BUDMA 2020.
Konkurs na plakat Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego rozstrzygnięty
Organizowany przez Teatr Powszechny w Radomiu Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski odbędzie się w dniach 17 - 24 października 2020. Organizatorzy w tym roku po raz pierwszy ogłosili konkurs na plakat gombrowiczowski. Wczoraj jury zdecydowało, że tegoroczną, XIV edycję festiwalu, będzie reprezentowała praca Michała Batorego – jednego z najbardziej uznanych i cenionych...
Konkurs „Świeć się z Energą” po raz jedenasty
Już po raz jedenasty Grupa Energa zainaugurowała świąteczną akcję, „Świeć się z Energą”. Które miasto tym razem oczaruje Polskę blaskiem i sięgnie po tytuł tego najpiękniej rozświetlonego? Głosujcie na swoich faworytów i pomóżcie zadecydować, do których 16 miejscowości z całego kraju trafią warte 200 tys. zł. dobroczynne nagrody oraz kto zdobędzie tytuł...
Złote Spinacze 2019: Cztery statuetki dla Santander Bank Polska
Aż 4 nagrody, w tym dwie złote i dwie srebrne, zostały przyznane Santander Bank Polska w najważniejszym konkursie branży PR w Polsce. Jury Złotych Spinaczy nagrodziło bank za komunikację przy projekcie Rebranding Santander Bank Polska oraz za komunikację antykryzysową podczas przejęcia wydzielonej części DBP przez Santander Bank Polska.
Podczas tegorocznej edycji "Złotych Spinaczy", ING Bank Śląski otrzymał aż trzy statuetki: dwie srebrne w kategoriach "Business to Business PR" oraz "Finanse" a także brązową w kategorii "Komunikacja wewnętrzna".
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764