logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Innowacje Epsona na targach Packaging Innovations 2019

  PR 26.03.2019, przeczytano 235 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbędą się targi Packaging Innovations – jedno z ważniejszych w regionie spotkań pracowników firm z branży opakowań, retail i reklamy. Na imprezie tradycyjnie obecna będzie firma Epson, która zaprezentuje spotkania swoje rozwiązania druku cyfrowego, pozwalające na szybką i oszczędną produkcję etykiet, kuponów oraz opakowań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/innowacje-epsona-na-targach-packaging-innovations-2019,381806,artykul.html

Na stoisku firmy prezentowane będą m.in. drukarki atramentowe z rodziny Epson ColorWorks – w tym modele ColorWorks C7500G, a także kompaktowe ColorWorks C3500 i ColorWorks C831. Dla firm zajmujących się profesjonalnie drukiem etykiet i oznakowań przygotowano prezentację rozwiązań proofingowych, np. SureColor SC-P5000.

Drukarki Epson ColorWorks C7500G (oferująca m.in. obsługę nośników błyszczących) oraz C3500 i C381 to kompaktowe urządzenia dedykowane do druku etykiet w krótkich seriach. Świetnie sprawdzą się np. w średnich czy małych przedsiębiorstwach. Ich sercem jest głowica PrecisionCore, która zapewnia świetną jakość wydruku, a także unikalny system kontroli stanu dyszy pozwalający usuwać mikrousterki modułu, zanim ich efekty zaczną być widoczne na wydruku. Istotna jest także szybkość - C7500G oferuje czas wydruku rzędu 300 mm/s, co jest pozwala jej skutecznie rywalizować z termicznymi drukarkami monochromatycznymi.

SureColor SC-P5000 z kolei zainteresuje przede wszystkim specjalistów z branży poligraficznej i fotografii. Ta 17-calowa drukarka została opracowana z myślą o wydrukach próbnych (urządzenie zapewnia idealne odwzorowanie aż do 99% kolorów z palety Pantone), reprodukcjach i druku fotografii.

Imprezy takie jak Packaging Innovation są dla zwiedzających niezastąpiona okazją do tego, by nie tylko obejrzeć zaawansowane produkty, ale też - na podstawie testów i rozmów z przedstawicielami producenta – wybrać taki, który najlepiej trafia w potrzeby prowadzonego biznesu.

Numer stoiska Epson podczas tegorocznej imprezy, to A29. Dla gości przygotowano atrakcyjne oferty targowe.

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

XLII PK: Drukowanie wielkoformatowe techniką cyfrową
Drukowanie wielkoformatowe techniką cyfrową to temat kolejnych, XLII Poligraficznych Konfrontacji rozpoczynających się 23 maja. Omówione zostaną m.in. wady i zalety technik druku wielkoformatowego, media oraz farby stosowane w maszynach wielkoformatowych.
Agfa na targach Fespa 2019: Podsumowanie
Sukcesem zakończył się udział firmy Agfa w targach Fespa 2019, odbywających się w dniach 14-17 maja br. w Monachium. Zaprezentowała na nich dwa wielkoformatowe plotery – Jeti Tauro H3300 LED  i Anapurna H3200i LED. Jej stoisko, jak podaje firma, odwiedziły tysiące gości z całego świata, w tym wielu przedstawicieli polskich drukarń i firm produkcyjnych na co dzień...
„Print for Good” – Kodak i Colours Factory w dobrej sprawie
Do programu „Print for Good”, jaki ponad dwa lata temu zapoczątkowała firma Kodak ,w ubiegłym roku dołączył jej polski oddział wraz ze swoim klientem - drukarnią Colours Factory. Efektem tej współpracy była produkcja zeszytów szkolnych, które zostały następnie przekazane (za pośrednictwem fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie) potrzebującym dzieciom na Ukrainie i w...
Inwestycje firmy Orapac w maszyny sztancujące Iberica
Jedna z fińskich firm specjalizujących się w produkcji pudełek w celu zwiększenia swojej wydajności produkcyjnej niedawno zakończyła proces inwestycji o wartości ponad 4 mln. euro.
European Digital Press Association nagradza ploter Jeti Tauro H3300 LED
Podczas trwających właśnie targów Fespa 2019 wręczone zostały doroczne nagrody EDP Award, przyznawane przez European Digital Press Association (EDP) – europejskie stowarzyszenie magazynów branżowych, dedykowanych technologiom cyfrowym. Wśród systemów wielko- i superwielkoformatowych, w kategorii „Najlepszy ploter płaski/hybrydowy o wydajności powyżej 250 m2/h” zwyciężyła...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764