logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Innowacje Epsona na targach Packaging Innovations 2019

  PR 26.03.2019, przeczytano 269 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbędą się targi Packaging Innovations – jedno z ważniejszych w regionie spotkań pracowników firm z branży opakowań, retail i reklamy. Na imprezie tradycyjnie obecna będzie firma Epson, która zaprezentuje spotkania swoje rozwiązania druku cyfrowego, pozwalające na szybką i oszczędną produkcję etykiet, kuponów oraz opakowań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/innowacje-epsona-na-targach-packaging-innovations-2019,381806,artykul.html

Na stoisku firmy prezentowane będą m.in. drukarki atramentowe z rodziny Epson ColorWorks – w tym modele ColorWorks C7500G, a także kompaktowe ColorWorks C3500 i ColorWorks C831. Dla firm zajmujących się profesjonalnie drukiem etykiet i oznakowań przygotowano prezentację rozwiązań proofingowych, np. SureColor SC-P5000.

Drukarki Epson ColorWorks C7500G (oferująca m.in. obsługę nośników błyszczących) oraz C3500 i C381 to kompaktowe urządzenia dedykowane do druku etykiet w krótkich seriach. Świetnie sprawdzą się np. w średnich czy małych przedsiębiorstwach. Ich sercem jest głowica PrecisionCore, która zapewnia świetną jakość wydruku, a także unikalny system kontroli stanu dyszy pozwalający usuwać mikrousterki modułu, zanim ich efekty zaczną być widoczne na wydruku. Istotna jest także szybkość - C7500G oferuje czas wydruku rzędu 300 mm/s, co jest pozwala jej skutecznie rywalizować z termicznymi drukarkami monochromatycznymi.

SureColor SC-P5000 z kolei zainteresuje przede wszystkim specjalistów z branży poligraficznej i fotografii. Ta 17-calowa drukarka została opracowana z myślą o wydrukach próbnych (urządzenie zapewnia idealne odwzorowanie aż do 99% kolorów z palety Pantone), reprodukcjach i druku fotografii.

Imprezy takie jak Packaging Innovation są dla zwiedzających niezastąpiona okazją do tego, by nie tylko obejrzeć zaawansowane produkty, ale też - na podstawie testów i rozmów z przedstawicielami producenta – wybrać taki, który najlepiej trafia w potrzeby prowadzonego biznesu.

Numer stoiska Epson podczas tegorocznej imprezy, to A29. Dla gości przygotowano atrakcyjne oferty targowe.

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
Drukarnia Printma z nową foliarką Matrix
Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski...
Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl
Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764