logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Innowacyjne rozwiązania dla drukarni - w programie HP Latex on Tour

  S 20.09.2016, przeczytano 2087 razy
ilustracja

Tegoroczny OPEN OCTOBER’16 pod hasłem WYDAJNOŚĆ – TU i TERAZ ! to pełne cztery tygodnie dedykowane nowym urządzeniom dostępnym w portfolio HP oraz pokazom ciekawych aplikacji i rozwiązań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/innowacyjne-rozwiazania-dla-drukarni---w-programie-hp-latex-on-tour,29987,artykul.html

Wszystkich Klientów, którzy z jakiegoś powodu do nas nie przyjechali czeka miła niespodzianka. OPEN OCTOBER 2016 rozpoczynamy cyklem  konferencji „HP Latex on Tour” w różnych miejscach w Polsce. Wystarczy się zarejestrować, poprzez naszą stronę www.integart.com.pl/events i przyjść do wybranego kina z otrzymanym zwrotnie biletem – zaproszeniem, wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. Wykorzystując magię kina zapraszamy na otwarte spotkania w sieci MULTIKINO w 8 miastach Polski w następujących terminach:

I tydzień X

  • Poznań 51 - 03.10.2016 (sala 1)
  • Bydgoszcz - 04.10.2016 (sala 4)
  • Szczecin - 05.10.2016 (sala 9)
  • Gdańsk - 06.10.2016 (sala 5)

      
II tydzień X

  • Warszawa Ursynów - 10.10.2016 (sala 4)
  • Rzeszów - 11.10.2016 (sala 2)
  • Kraków - 12.10.2016 (sala 8)      
  • Wrocław Pasaż - 13.10.2016 (sala 11)


Pod hasłem WYDAJNOŚĆ TU i TERAZ zaprezentujemy efektywność technologii HP Latex, kierunki rozwoju technologii HP oraz kreatywne media i know-how nowoczesnej drukarni XXI wieku - to będą główne tematy tych spotkań, mówi Tomasz Melzacki.

Mamy do pokazania najnowsze rozwiązania HP Latex 560 i 570, nowe drukarki w serii S.300 – L315, L335 oraz L365, nowy i ultraszybki HP PageWide XL czy wreszcie urządzenie typu superwide dostępne w rozwiązaniu HP Latex 1500.

Wszystko to jest doskonałą alternatywą dla wielkich, średnich i małych drukarni. Wszystkie te urządzenia gwarantują wysoką wydajność, efektywność i trwałość, wyjątkową jakość druku, zapewniają naszym Klientom bezkonkurencyjność na rynku i są przy tym bezpieczne dla środowiska. Te cechy są od lat kojarzone z technologią, którą oferuje HP.

Z dwu tygodniowym HP Latex on Tour po Polsce startujemy już 3 października! Zabieramy w trasę najnowszą drukarkę HP Latex 570 – mówi Beata Wrona. Formuła spotkania pozwoli nam pokazać uczestnikom konferencji wszystkie najnowsze rozwiązania jakie HP wprowadziło w urządzeniach 3 generacji, jeszcze bardziej dopasowując je do potrzeb różnych Klientów – dodaje Beata Wrona.

W każdym mieście zaczynamy spotkanie o godzinie 10:00.
Po prezentacji multimedialnej uczestnicy będą mogli wziąć udział w interaktywnej prezentacji HP Latex 570. Będzie to świetna okazja do rozmów i wymiany poglądów, dyskusji z Product Managerami – zwłaszcza dla tych wszystkich, którzy nie mogą wygospodarować dnia lub dwóch dni na przyjazd do HP Demo Lab w Błoniu, w tym terminie. Jedziemy by spotkać się z naszymi Klientami i pokazać wszystkie nowości
– dodaje Kierownik Marketingu Beata Wrona.

Wykorzystując magię kina, przeniesiemy się w inny wymiar możliwości i aplikacji. Pokażemy najfajniejsze rozwiązani i success story z technologią HP.

Bogata oferta materiałów do reklamy, wiedza, doświadczenie i technologie pozwalają nam na dotarcie do różnych segmentów rynku, które też różnią się między sobą oczekiwaniami Klientów względem produktu
– mówi Aneta Mikuśkiewicz. Nowoczesne i kreatywne media maksymalnie wykorzystują możliwości tych urządzeń zapewniając uzyskanie wyjątkowych grafik. Perfekcyjnie zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Nasi dostawcy współpracują z producentami ploterów, oprogramowania oraz tuszy aby zapewnić kompatybilność mediów do druku. Nowoczesne media są od podstaw zaprojektowane tak, aby stabilnie współpracować z większością urządzeń wielkoformatowych stosowanych w branży reklamowej – dodaje Aneta Mikuśkiewicz. I to będziemy chcieli na tych spotkaniach pokazać!

W podróży HP Latex on Tour towarzyszyć nam będą wiodące produkty naszych Partnerów: Avery Dennison, HP, Neschen, Magnaflex, Arlon oraz 3M.

Serdecznie zapraszamy na spotkania z nami w 8 miastach Polski, w sieci MULTIKINO. Zapewniamy duża dawkę informacji, najświeższe news’y HP oraz pokaz najlepszych filmów. Dla każdego Uczestnika przygotowaliśmy zestaw najnowszych materiałów, upominki, będą również niespodzianki i możliwość wylosowania różnej wielkości rabatów na zakup technologii czy mediów oferowanych przez Integart. Tego nie można przegapić! To będzie wielka inspiracja dla wszystkich poszukujących nowych dróg rozwoju dla swojego biznesu.

Zapraszamy do obejrzenia naszego spotu reklamowego:

Rejestracja na spotkania dostępna poniżej:


Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764