logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Inpost powierza działania digitalowe Codemedia

  PR 14.05.2018, przeczytano 468 razy

Dom mediowy Codemedia – po wygranym przeglądzie ofert – zajmie się obsługą kampanii reklamowych dla firmy kurierskiej InPost z zakresu digital. Ruszyły już pierwsze działania, które polegają na promocji usług skierowanych do klienta B2B.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/inpost-powierza-dzialania-digitalowe-codemedia,36488,artykul.html

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W Polsce działa już ok. 3000 Paczkomatów InPostu.

- Akcja promocyjna ma za zadanie przede wszystkim zachęcić do skorzystania z naszej oferty oraz zwiększyć ilości partnerów biznesowych. Co więcej, zależy nam również na tym, aby nasi użytkownicy byli informowani o nowopowstających Paczkomatach. Dlatego po zapoznaniu się z przedstawioną ofertą domu mediowego Codemedia, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z ich usług – mówi Rafał Trawicki, Kierownik Marketingu InPost.

W ramach aktualnych działań wykorzystany zostanie szeroki wachlarz narzędzi komunikacji internetowej.

- Nasz cel to popularyzacja marki InPost w sektorze e-commerce i przedstawienie zalet usługi odbioru produktów zakupionych online w Paczkomatach wśród osób, które wykorzystują Internet, jako szybką i prostą metodę zakupów. Kampania będzie częścią większych działań prowadzonych dla tego Klienta przez cały rok, których głównym celem będzie pozyskiwanie wartościowych leadów B2B  – wskazuje Urszula Dyduła, Media Manager, Codemedia.

Źródło: Codemedia

www.codemedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764