logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Insignia dla marki Bracki Pils

  PR 02.09.2015, przeczytano 1636 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała kampania ditigal marki Brackie Pils, należącej do Grupy Żywiec. Za obsługę odpowiada Agencja INSIGNIA.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/insignia-dla-marki-bracki-pils,25857,artykul.html

Brackie Pils to nowe piwo na polskim rynku, stworzone przez browarników z Polski i Czech. Piwo dostępne będzie w sklepach od września br.

INSIGNIA odpowiada za uruchomienie strony internetowej www.brackiepils.pl, kreację bannerów w ramach kampanii launchingowej produktu oraz aktywację konkursową, opartą o innowacyjny mechanizm samplingu. 

Kampania marki Brackie Pils reklamowa obejmuje również nośniki reklamy zewnętrznej oraz działania PR i BTL w punktach sprzedaży. 

To już druga marka Grupy Żywiec, obsługiwana przez Agencję. Od czerwca br. INSIGNIA odpowiada za obsługę marki Strongbow w social mediach. Źródło: INSIGNIA

www.insignia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Strefa Przemian z More Communications Agency
Agencja more communications agency nawiązała współpracę z Anną Kolasińską i Bartkiem Szemrajem – trenerami, dietetykami i twórcami Strefy Przemian.
25 lat Igepa Polska
W tym roku Igepa, znany dystrybutor m.in. papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej, obchodzi wyjątkowy jubileusz - ćwierćwiecze działalności w Polsce. W sierpniu 1995 roku zarejestrowana została w Krakowie Igepa Polska Spółka z o.o.
Fixit przeszedł rebranding i postawił na rozwój swoich usług
FIXIT SA odświeża swój wizerunek. Nowoczesne logo i strona to zmiany, które są efektem rebrandingu krakowskiej firmy, zapewniającej wysoki poziom Customer Experience dla sektora IT.
Havas Media Group z ofertą TV 360°
Agencja mediowa Havas Media Group wprowadziła do swojej oferty nową usługę – TV 360°, dzięki której możliwe jest dotarcie do wielu użytkowników w całym ekosystemie telewizyjnym w ramach jednej kampanii.
266 najlepszych zdjęć prasowych z tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo można oglądać od 8 do 20 lipca w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764