Kraków: Instalator IT

CITY_Praca25.08.2020
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 666

CITY - ekspert branży komunikacji wizualnej. Od ponad 20 lat firma obsługuje najbardziej znaczące marki działające na polskim rynku. W ofercie CITY znajduje się rozbudowana sieć nośników komunikacji zewnętrznej, w tym sieć ekranów LED, a także usługi z zakresu druku wielkoformatowego i aranżacji przestrzeni sprzedażowej. CITY we własnym zakresie realizuje kioski multimedialne, terminale informacyjne, a także szereg innowacyjnych rozwiązań z zakresu digital signage.

Więcej informacji o firmie:
www.city.com.pl
Instalator IT

Miejsce pracy: Kraków, województwo małopolskie

Zakres obowiązków:

wiedza w zakresie instalacji IT/konfiguracji urządzeń IT,

doświadczenie w zakresie montażu instalacji elektrycznych (uprawnienia do wykonywania badań instalacji, elektrycznych D+E będą dodatkowym atutem),

Wymagania:
biegła znajomość obsługi komputera,
czynne prawo jazdy kat. B (jazda głównie samochodami dostawczymi do 3,5 tony),
dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów,
umiejętność pracy w zespole, samodzielność w działaniu, inicjatywa,

Oferujemy:
satysfakcjonującą pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze,
szansę rozwoju zawodowego,
możliwość szkolenia,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Aplikacje należy przesyłać drogą mailową na adres praca(at)city.com.pl wpisując w temacie listu "Instalator IT_ Imię i Nazwisko".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”
Brak w/w klauzuli uniemożliwi pozytywne rozpatrzenie wysłanej aplikacji.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/instalator-it%2C-krakow,81302,ogloszenie.html

UWAGA: To konto użytkownika zostało usunięte. Powód: na żądanie użytkownika