logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Integart: Event Targowy - 16-18.02, Jawczyce k. Warszawy

  S 03.02.2022, przeczytano 1627 razy
ilustracja

Zapraszamy do udziału w Evencie Targowym w oddziale Integart w Jawczycach k. Warszawy. W dniach 16-18 lutego NAKRĘCAMY DO DZIAŁANIA! Zapraszamy!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart%3A-event-targowy---16-18.02%2C-jawczyce-k.-warszawy,394641,artykul.html

Pełni pomysłów i energii, przenosimy spotkania targowe do naszego oddziału w Jawczycach. W dniach 16-18 lutego NAKRĘCAMY DO DZIAŁANIA! Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów ds. technologii oraz mediów.

Dlaczego warto nas odwiedzić? Takiego spotkania jeszcze nie było… porozmawiamy o:

  • elastyczności druku bielą, jego wielowymiarowości, zarządzaniu procesem produkcji i rentowności zleceń…
  • zaprezentujemy wielobarwne, wysokomarżowe aplikacje na nietypowych i premierowych mediach, również z wykorzystaniem tuszu HP White Ink,
  • przeprowadzimy pokazy oraz warsztaty technologii druku, post-finishingu oraz aplikacji w 3 strefach:
    – Białej strefie HP Latex (więcej informacji),
    – Modowo-targowej strefie HP Stitch (kliknij tutaj),
    – oraz Ostrej strefie cyfrowego cięcia Summa F (klik) oraz L Series (czytaj więcej).

Ale to nie koniec…. przygotowaliśmy wyjątkowe niespodzianki, wyjątkowe okazje handlowe i pakiet narzędzi wspierających pracę z Klientem końcowym!

W „Białej strefie HP Latex” znajdziesz zamrożone ceny oraz hulajnogi elektryczne od Motus dla zdecydowanych na zakup urządzeń. To będzie wyjątkowy czas, zarezerwowany specjalnie dla Ciebie.

Do udziału w spotkaniu z nami zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowościami w ofercie, uczestników kampanii Koszulka lidera jest biała oraz Klientów, którzy wzięli udział w webinarium HP nt. „Konkurencyjnej przewagi białego atramentu”. Klienci, którzy zamówili Katalog WhiteBook w trakcie Kampanii Koszulka lider jest biała, będą mogli go odebrać osobiście właśnie podczas naszego eventu!

Przyśpieszamy z pomysłami, rozgrzewamy emocjami i inspirujemy nowościami! Bezpiecznie i kreatywnie!

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764