logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Integart: Event Targowy - 16-18.02, Jawczyce k. Warszawy

  S 03.02.2022, przeczytano 891 razy
ilustracja

Zapraszamy do udziału w Evencie Targowym w oddziale Integart w Jawczycach k. Warszawy. W dniach 16-18 lutego NAKRĘCAMY DO DZIAŁANIA! Zapraszamy!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart%3A-event-targowy---16-18.02%2C-jawczyce-k.-warszawy,394641,artykul.html

Pełni pomysłów i energii, przenosimy spotkania targowe do naszego oddziału w Jawczycach. W dniach 16-18 lutego NAKRĘCAMY DO DZIAŁANIA! Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów ds. technologii oraz mediów.

Dlaczego warto nas odwiedzić? Takiego spotkania jeszcze nie było… porozmawiamy o:

  • elastyczności druku bielą, jego wielowymiarowości, zarządzaniu procesem produkcji i rentowności zleceń…
  • zaprezentujemy wielobarwne, wysokomarżowe aplikacje na nietypowych i premierowych mediach, również z wykorzystaniem tuszu HP White Ink,
  • przeprowadzimy pokazy oraz warsztaty technologii druku, post-finishingu oraz aplikacji w 3 strefach:
    – Białej strefie HP Latex (więcej informacji),
    – Modowo-targowej strefie HP Stitch (kliknij tutaj),
    – oraz Ostrej strefie cyfrowego cięcia Summa F (klik) oraz L Series (czytaj więcej).

Ale to nie koniec…. przygotowaliśmy wyjątkowe niespodzianki, wyjątkowe okazje handlowe i pakiet narzędzi wspierających pracę z Klientem końcowym!

W „Białej strefie HP Latex” znajdziesz zamrożone ceny oraz hulajnogi elektryczne od Motus dla zdecydowanych na zakup urządzeń. To będzie wyjątkowy czas, zarezerwowany specjalnie dla Ciebie.

Do udziału w spotkaniu z nami zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowościami w ofercie, uczestników kampanii Koszulka lidera jest biała oraz Klientów, którzy wzięli udział w webinarium HP nt. „Konkurencyjnej przewagi białego atramentu”. Klienci, którzy zamówili Katalog WhiteBook w trakcie Kampanii Koszulka lider jest biała, będą mogli go odebrać osobiście właśnie podczas naszego eventu!

Przyśpieszamy z pomysłami, rozgrzewamy emocjami i inspirujemy nowościami! Bezpiecznie i kreatywnie!

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rusza kampania reklamowa marki Tarczyński na Litwie
5 grudnia marka Tarczyński rozpoczyna intensywną kampanię reklamową na Litwie. Celem jest promocja kabanosów z linii Tarczyński Exclusive. Działania o ogólnokrajowym zasięgu obejmą główne stacje telewizyjne, reklamę online, media społecznościowe oraz dodatkowe ekspozycje w sklepach. Wybór rynku litewskiego nie jest przypadkowy. Firma Tarczyński obecna jest tam już od kilku...
„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica
OSM Piątnica startuje z wizerunkową kampanią świąteczną. W dniach od 1 do 20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca sympatyczna babcia Eugenia z życzeniami - „Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd!”.
Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych kanałów komunikacyjnych Żabka ze swoim przekazem o upraszczaniu codzienności i korzyściach z tego płynących trafia do milionów konsumentów. Tylko w pierwszym miesiącu od uruchomienia silna kampania 360 „Uwolnij swój czas” pozwoliła dotrzeć do różnych grup konsumenckich –...
Polscy artyści tworzą serię limitowanych kart podarunkowych dla Amazon.pl
Z okazji zbliżających się świąt polscy artyści, Andrzej Mleczko, Ptaszek Staszek i Nieładnie Rysuje, przygotowali grafiki do serii limitowanych kart podarunkowych dostępnych na Amazon.pl.
Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Radę Reklamy, poświęconą najważniejszym, aktualnym tematom, które kształtują rynek etycznej reklamy w Polsce. To pierwsza konferencja w Polsce, która podejmuje m.in. temat greenwashingu w reklamie i nieuczciwej reklamy środowiskowej. IAB Polska jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764