logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Integart na 14. edycji Remadays

  PR 16.02.2018, przeczytano 1888 razy
strzałkistrzałka
Integart na 14. edycji Remadays ZOBACZ ILUSTRACJE

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays to największe wydarzenie branżowe skupiające blisko 700 wystawców z różnych krajów Europy. W te wyjątkowe trzy dni, 7-9 lutego 2018, Warsaw Ptak EXPO w Nadarzynie odwiedziło prawie 20 000 osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-na-14.-edycji-remadays,35486,artykul.html

Firma Integart co roku prezentuje bogatą ofertę technologii HP Latex oraz Zünd, jak również najlepszych mediów dedykowanych dla druku cyfrowego. Tegoroczna impreza była inna od poprzedniej pod wieloma względami. Wydarzenie poprzedzone było wprowadzoną jeszcze z końcem 2017 roku kampanią „Latex vs Solvent” – 12rund.club.

Konsekwentnie do pomysłu kampanii i porównania obu technologii, firma zaprezentowała się na targach na stoisku stworzonym w stylistyce sportowej rywalizacji z elementem ringu, który stanowił centralny punkt ekspozycji. W ringu została wyeksponowana – określana jako najlepszy model – drukarka z segmentu małych urządzeń drukujących do 1,6 m szerokości HP Latex 570.

W wydzielonych strefach Integart zaprezentował pozostałe urządzenia z segmentu małych drukarek do 1,6 m.

W strefie druku pt. „TEXTILE” prezentowana była drukarka HP Latex 375 – urządzenie z serii „300”, drukujące bezpośrednio na różnych mediach tkaninowych. Prawie połowa tegorocznej ekspozycji Integart została wykonana na tkaninach marki Aurich Textilien – Supernova 240 g. Zadrukowane w technologii HP Latex materiały zostały obszyte kedrą i napięte na gotowe systemy ekspozycyjne w postaci ścian oraz podwieszanego fryzu. W strefie druku „3M MCS” Integart zaprezentował drukarkę HP Latex 335. Urządzenie to, jak i cała technologia druku HP Latex, objęte są programem gwarancji 3M MCS. Jest to najszersza na rynku gwarancja na gotowy produkt, pod warunkiem zastosowania właściwych składowych – dedykowanych folii, technologii druku i sposobu wykończenia. Podczas targów drukowaliśmy tuszami lateksowymi na foliach marki 3M i laminowaliśmy wydruk odpowiednim laminatem 3M. Dzięki przewadze HP Latex, jaką bez wątpienia są „suche wydruki” wychodzące z maszyny, zadrukowane media trafiały na laminator, a następnie były konfekcjonowane na stole tnącym marki Zünd – można było zobaczyć ten proces w całości.

To przykład, że Integart zapewnia swoim Klientom komplementarne rozwiązania i możliwość pracy z materiałami marek premium. Firmy chcące posługiwać się „MCS-em” muszą przejść audyt oraz wprowadzić i spełnić szereg warunków, by móc firmować swoje aplikacje tą właśnie gwarancją. Z pewnością posiadanie tego znaku ułatwia pozyskiwanie prestiżowych zleceń oraz pozwala budować rozpoznawalność na rynku. Każdego roku przybywa firm firmujących swoje realizacje znakiem 3M MCS Warranty.

W strefie „termotransferu” można było zobaczyć w akcji tandemowe rozwiązanie z serii HP Latex 315 Print & Cut w składzie: drukarka i ploter tnący oraz oprogramowanie HP Signage Suite. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby działało jak jedno urządzenie. Tandem Print & Cut wzbogacono o system OPOS (Optical Positioning System), który pozwala osiągnąć wysoką precyzję cięcia. Na stanowisku prezentowaliśmy wycinanie naklejek, produkcję spersonalizowanych aplikacji odzieżowych czy grafik okiennych. Przewagą tego rozwiązania jest łatwość pracy i szybkie realizacje indywidualne personalizowanych projektów w niewielkich nakładach. Zastosowane przez nas do aplikacji media to głównie folie samoprzylepne Arlon 510 DPF i Neschen Easy Dot oraz folie do termotransferu marki Chemica.

W strefie przemysłowej stoiska Integartu zaprezentowany został szwajcarski ploter tnąco-frezujaco-bigujący Zünd G3. To popularne na całym świecie i cieszące się potężną renomą urządzenie znane jest z precyzji, niezawodności oraz potężnych możliwości adaptacyjnych. Stoły dostępne są w wielu rozmiarach, a oferowane narzędzia i moduły umożliwiają dopasowanie urządzenia do własnych potrzeb, także tych, które mogą pojawić się w przyszłości. Plotery stołowe Zünd G3 doskonale sprawdzają się nie tylko w cięciu cyfrowym, ale także w zadaniach frezowania oraz bigowania.

Na RemaDays 2018 odbyła się także premiera najnowszego HP PageWide XLmodelu 5100. Drukarka ta idealnie nadaje się do ultraszybkiego druku plakatów w wysokiej jakości. W porównaniu ze starszym modelem 5000, nowe urządzenie wyposażono w jeszcze szybszy procesor, większą ilość pamięci ram oraz dodatkowy superszybki dysk SSD. Wprowadzone zmiany w konfiguracji sprzętu przekładają się na jeszcze szybszy proces druku. Model 5000 drukował z maksymalną prędkością 14 stron A1/min, nowy HP PageWide XL 5100 drukuje aż 21 stron A1 w ciągu 60 sekund.

W strefie urządzeń przemysłowych zaprezentowano także drukarkę HP Latex 1500. Jest to obecnie najbardziej przystępne cenowo urządzenie z rodziny HP Latex drukujące w maksymalnej szerokości 3,2 m. Urządzenie pozwala na szybki wydruk bannerów, aplikacji typu backlit, frontlit, a z opcjonalnym osprzętem – także obustronny druk banerów backlit. W drukarce HP Latex 1500 znalazły się głowice drukujące HP Thermal Inkjet, czujnik optyczny przesuwania nośnika, spektrofotometr, silny podajnik roll-to-roll, podświetlana diodami LED strefa druku, serwer druku oraz latarnia statusu umożliwiająca szybki, zdalny monitoring urządzenia. Drukarka została stworzona do typowo przemysłowych zastosowań, a jej zalety docenią wszystkie firmy, dla których wydajność oraz jakość są najbardziej istotne.

Dla wszystkich zainteresowanych technologią HP Latex mamy dobrą wiadomość. Do 16 marca 2018 r. potrwa promocja HP Latex on the move, która dotyczy także urządzeń zakupionych na targach. Kontrahenci, którzy zdecydują się na zakup tej technologii, otrzymają jako bonus pakiet narzędzi, które pomogą zmienić standardy pracy, poszerzyć zespoły handlowe oraz jeszcze szybciej dotrzeć do swoich klientów czy dostarczać gotowe wyroby.

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Gościom Integart składa serdeczne podziękowania za udział w targach. Podziękowania w szczególności dla Gości Specjalnych, którzy wystąpili na ringu: Richard Bachora (Neschen), Sandra Haiden, Beata Sałyga wraz z Magdaleną Salamuchą z firmy 3M. Specjalne podziękowania składamy także Avery Dennison za wystąpienie z prezentacją oferty produktowej firmy. Ogromne podziękowania kierujemy do naszych wspaniałych Klientów, którzy dumnie reprezentowali nas i technologię, którą wybrali, występując na ringu i opowiadając o swoich początkach działalności i drogach rozwoju wraz z pozyskaniem HP Latex.

Szczególne podziękowania dla firm Webnext, Ondre.pl, DPS Druk, Studio K2. Dziękujemy Piotrowi Kaczyńskiemu za odważne podejście do tematu i śmiałe wyrażanie w naszym ringu przewag technologii HP Latex nad solwentem.

RemaDays okazało się jak zwykle idealną okazją do nawiązania nowych kontaktów, ale także do potrzymania dotychczasowych relacji. Miło było rozmawiać o wspaniałych możliwościach, jakie daje najnowocześniejsza na rynku technologia oraz nowe, innowacyjne media do druku. Cieszymy się, że zaprezentowane rozwiązania były dla zwiedzających inspirujące i z pewnością przyczynią się do rozwoju ich biznesu. Było to bardzo udane rozpoczęcie nowego roku handlowego. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nadal przybywa użytkowników technologii HP Latex, a zainteresowanie i ilość pytań nie maleją. To dowodzi, że HP Latex wygrywa na rynku, ma swoich zwolenników i jak magnes przyciąga nowych klientów.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

Galeria: Integart na RemaDays 2018

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764