logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Integart Open Week. Regionalny HP Demo Lab, nowy oddział w Katowicach

  PR 07.11.2018, przeczytano 375 razy
ilustracjastrzałka

W odpowiedzi na zapotrzebowanie potrzeb Klientów oraz rynku, Integart nie tylko stale rozbudowuje portfolio maszyn w technologii HP Latex, ale także stworzył ofertę maszyn tzw. Komplementarnych, dedykowanych do post-finishingu, oraz kompleksowe (największe na rynku) portfolio mediów, wykorzystywanych podczas każdej fazy tworzenia produktu końcowego. Możliwości wykorzystania mediów i maszyn z oferty Integart prezentowane są w pięciu Regionalnych Centrach Demonstracyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-open-week.-regionalny-hp-demo-lab%2C-nowy-oddzial-w-katowicach,380055,artykul.html

Po Poznaniu, Jawczycach i Krakowie, z ogromną przyjemnością zapraszamy na otwarcie Regionalnego HP DemoLab w Katowicach. Otwarcie Centrum Demonstracyjnego oraz nowego Oddziału w Katowicach, w formule Open Week, odbędzie się w dniach 13-16 listopada 2018r. w godzinach od 10.00 – 16.30. Przestrzeń prezentacyjna Regionalnego HP Demo Lab w Katowicach podzielona została na trzy strefy tematyczne: Strefę HP Latex, Strefę Maszyn Komplementarnych oraz Termotransferu.

W HP DemoLab w Katowicach prezentowane będą: w strefie HP Latex: drukarki HP Latex 375 oraz 335 Print&Cut, urządzenia komplementarne: ploter tnący Summa S Class S2 160T, trymery Evolution 2 oraz SteelTrak firmy KeenCut, trymer elektryczny Flexa Extrim 160, stół aplikacyjny Bubble-Free PRO GLED, drukarki OKI PRO 8432WT i OKI PRO 6410NeonColor i prasa Insta 256+, w strefie termotransferu.

Podczas Open Week będziecie Państwo mieli także okazję do skorzystania z możliwości zakupu wybranych drukarek HP Latex z 23% rabatem. Wskażemy co należy zrobić, aby zostać Certyfikowanym Inżynierem Druku, lub uzyskać swoje moblilne Demo HP Latex, biorąc udział w akcji HP Latex On The Move.

Zapraszamy w dniach 13-16 listopada. Na miejscu do Państwa dyspozycji będzie zespół Przedstawicieli i Handlowców. Zapraszamy na spotkanie z nami. Przy pysznej kawie będzie czas na bliższe poznanie się i nawiązanie relacji. Do zobaczenia!

Lokalizacja i termin:

  • Integart sp. z o.o. - oddział Katowice: ul. Siemianowicka 7D (wjazd od ul. Budowlanej), 40-301 Katowice
  • 13-16 listopada 2018r., w godzinach od 10.00 – 16.30
  • Szczegółowa agenda oraz zapisy TUTAJ

Źródło: Integart sp. z o.o.

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

#SportPrzeciwHomofobii: Kampania społeczna KPH
Gwiazda piłki nożnej, mistrzyni świata w żeglarstwie, mistrz świata w brazylijskim Jiu-jitsu, mistrz Polski w Muay Thai, pływaczka paraolimpijska, wicemistrz Europy w Jiu-jitsu i trener MMA... Cała siódemka, jako pierwsi sportowcy i sportsmenki w Polsce wzięli udział w kampanii #SportPrzeciwHomofobii wyrażając swój sprzeciw wobec homofobii w środowisku sportowym.
Nie daj się wymienić na robota: Kampania szkoły programowania Codecool
Już za dziesięć lat 90 proc. obecnych kompetencji zawodowych ulegnie dezaktualizacji – wynika zbadania  „Future of Skills. Employment in 2030”.  Rynek pracy, a także otaczająca nas rzeczywistość z pewnością będą wyglądać zupełnie inaczej, a to za sprawą dynamicznie postępującej robotyzacji. Czy maszyny zabiorą nam pracę? Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić...
Premiera nowego logo Infoshare
Zakończył się pierwszy etap prac nad nową linią wizualną Infoshare, konferencji o nowych technologiach organizowanej w Gdańsku. Marka pokazała nowe logo. Zmiany są ściśle związane z obraniem nowego kierunku komunikacji marki. Infoshare w pełnej nowej odsłonie zobaczymy 8 maja podczas otwarcia 13. edycji wydarzenia w gdańskim Amber Expo.
Z połową lutego właściciel marki MOWI – Mowi Poland S.A. (wcześniej Marine Harvest), największy na świecie producent i przetwórca łososia atlantyckiego, rozpoczyna współpracę z 24/7Communication. Agencja jest odpowiedzialna za strategię i implementację działań PR skierowanych do konsumentów i sektora HORECA.
Komunikacja Plus strategicznym partnerem ABSL
Komunikacja Plus została Partnerem Strategicznym ABSL, organizacji zrzeszającej kluczowe podmioty z branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Ścisła współpraca obejmować będzie obszar komunikacji wizerunkowej i employer brandingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764