logo
WIADOMOŚCI

Integart Open Week. Regionalny HP Demo Lab, nowy oddział w Katowicach

  PR 07.11.2018, przeczytano 221 razy
ilustracjastrzałka

W odpowiedzi na zapotrzebowanie potrzeb Klientów oraz rynku, Integart nie tylko stale rozbudowuje portfolio maszyn w technologii HP Latex, ale także stworzył ofertę maszyn tzw. Komplementarnych, dedykowanych do post-finishingu, oraz kompleksowe (największe na rynku) portfolio mediów, wykorzystywanych podczas każdej fazy tworzenia produktu końcowego. Możliwości wykorzystania mediów i maszyn z oferty Integart prezentowane są w pięciu Regionalnych Centrach Demonstracyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-open-week.-regionalny-hp-demo-lab%2C-nowy-oddzial-w-katowicach,380055,artykul.html

Po Poznaniu, Jawczycach i Krakowie, z ogromną przyjemnością zapraszamy na otwarcie Regionalnego HP DemoLab w Katowicach. Otwarcie Centrum Demonstracyjnego oraz nowego Oddziału w Katowicach, w formule Open Week, odbędzie się w dniach 13-16 listopada 2018r. w godzinach od 10.00 – 16.30. Przestrzeń prezentacyjna Regionalnego HP Demo Lab w Katowicach podzielona została na trzy strefy tematyczne: Strefę HP Latex, Strefę Maszyn Komplementarnych oraz Termotransferu.

W HP DemoLab w Katowicach prezentowane będą: w strefie HP Latex: drukarki HP Latex 375 oraz 335 Print&Cut, urządzenia komplementarne: ploter tnący Summa S Class S2 160T, trymery Evolution 2 oraz SteelTrak firmy KeenCut, trymer elektryczny Flexa Extrim 160, stół aplikacyjny Bubble-Free PRO GLED, drukarki OKI PRO 8432WT i OKI PRO 6410NeonColor i prasa Insta 256+, w strefie termotransferu.

Podczas Open Week będziecie Państwo mieli także okazję do skorzystania z możliwości zakupu wybranych drukarek HP Latex z 23% rabatem. Wskażemy co należy zrobić, aby zostać Certyfikowanym Inżynierem Druku, lub uzyskać swoje moblilne Demo HP Latex, biorąc udział w akcji HP Latex On The Move.

Zapraszamy w dniach 13-16 listopada. Na miejscu do Państwa dyspozycji będzie zespół Przedstawicieli i Handlowców. Zapraszamy na spotkanie z nami. Przy pysznej kawie będzie czas na bliższe poznanie się i nawiązanie relacji. Do zobaczenia!

Lokalizacja i termin:

  • Integart sp. z o.o. - oddział Katowice: ul. Siemianowicka 7D (wjazd od ul. Budowlanej), 40-301 Katowice
  • 13-16 listopada 2018r., w godzinach od 10.00 – 16.30
  • Szczegółowa agenda oraz zapisy TUTAJ

Źródło: Integart sp. z o.o.

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Architektura spersonalizowana elementem brandingu TME
Budynki biurowe w naszym otoczeniu powstają jak grzyby po deszczu. W krajobrazie wielkich miast przywykliśmy już do zunifikowanej, utylitarnej architektury kodu kreskowego, która oferuje luksusowe, choć najczęściej pozbawione indywidualizmu biurowce pod wynajem. Rzadziej inwestorzy decydują się na budowę obiektu biurowego ściśle dopasowanego do ich własnych potrzeb – budynku,...
Durex w kampanii profilaktyki AIDS
Karolina Gilon i Jakob Kosel w polskiej odsłonie globalnej kampanii Durex, zachęcają do tego, by „uprawiać seks i ratować życie” (Have Sex and Save Lives). Za projekt, który swoim zasięgiem obejmuje OOH, kina, digital oraz social media, odpowiadają agencje VMLY&R Poland, Papaya, LiquidThread oraz Zenith.
Black Friday, Cyber Monday oraz zakupy świąteczne stanowią dla detalistów i producentów ostatnią prostą w handlowym maratonie roku. Ze względu na rosnący udział zakupów dokonywanych za pomocą urządzeń mobilnych na tym etapie istotną rolę odegra kanał sprzedaży online, z każdym rokiem coraz ważniejszy element w strategii omnichannel.
Spółka Centrum Targowo-Kongresowe, zarządzająca obiektem Global Expo wybudowanym na dawnych terenach FSO, podpisała 5-letnią umowę o współpracy z Health and Beauty Media należącą do wiodącego organizatora targów kosmetycznych w Europie – Health and Beauty Group. W ramach kontraktu w latach 2019-2023 na terenie niedawno otwartego, nowoczesnego centrum przy...
Dom mediowy Value Media, zdobywa budżet reklamowy iSpot, największego polskiego dystrybutora produktów Apple. Współpraca, nawiązana w drodze przetargu, ma charakter długofalowy i obejmuje działania w kanałach cyfrowych. Value Media odpowiada za strategię mediową, planowanie i zakup mediów. Doradztwem, analityką oraz optymalizacją procesu sprzedaży zajmie się...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone