logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Integart Open Week. Regionalny HP Demo Lab, nowy oddział w Katowicach

  PR 07.11.2018, przeczytano 286 razy
ilustracjastrzałka

W odpowiedzi na zapotrzebowanie potrzeb Klientów oraz rynku, Integart nie tylko stale rozbudowuje portfolio maszyn w technologii HP Latex, ale także stworzył ofertę maszyn tzw. Komplementarnych, dedykowanych do post-finishingu, oraz kompleksowe (największe na rynku) portfolio mediów, wykorzystywanych podczas każdej fazy tworzenia produktu końcowego. Możliwości wykorzystania mediów i maszyn z oferty Integart prezentowane są w pięciu Regionalnych Centrach Demonstracyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-open-week.-regionalny-hp-demo-lab%2C-nowy-oddzial-w-katowicach,380055,artykul.html

Po Poznaniu, Jawczycach i Krakowie, z ogromną przyjemnością zapraszamy na otwarcie Regionalnego HP DemoLab w Katowicach. Otwarcie Centrum Demonstracyjnego oraz nowego Oddziału w Katowicach, w formule Open Week, odbędzie się w dniach 13-16 listopada 2018r. w godzinach od 10.00 – 16.30. Przestrzeń prezentacyjna Regionalnego HP Demo Lab w Katowicach podzielona została na trzy strefy tematyczne: Strefę HP Latex, Strefę Maszyn Komplementarnych oraz Termotransferu.

W HP DemoLab w Katowicach prezentowane będą: w strefie HP Latex: drukarki HP Latex 375 oraz 335 Print&Cut, urządzenia komplementarne: ploter tnący Summa S Class S2 160T, trymery Evolution 2 oraz SteelTrak firmy KeenCut, trymer elektryczny Flexa Extrim 160, stół aplikacyjny Bubble-Free PRO GLED, drukarki OKI PRO 8432WT i OKI PRO 6410NeonColor i prasa Insta 256+, w strefie termotransferu.

Podczas Open Week będziecie Państwo mieli także okazję do skorzystania z możliwości zakupu wybranych drukarek HP Latex z 23% rabatem. Wskażemy co należy zrobić, aby zostać Certyfikowanym Inżynierem Druku, lub uzyskać swoje moblilne Demo HP Latex, biorąc udział w akcji HP Latex On The Move.

Zapraszamy w dniach 13-16 listopada. Na miejscu do Państwa dyspozycji będzie zespół Przedstawicieli i Handlowców. Zapraszamy na spotkanie z nami. Przy pysznej kawie będzie czas na bliższe poznanie się i nawiązanie relacji. Do zobaczenia!

Lokalizacja i termin:

  • Integart sp. z o.o. - oddział Katowice: ul. Siemianowicka 7D (wjazd od ul. Budowlanej), 40-301 Katowice
  • 13-16 listopada 2018r., w godzinach od 10.00 – 16.30
  • Szczegółowa agenda oraz zapisy TUTAJ

Źródło: Integart sp. z o.o.

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Reprograf: Efi i Perfecta - Premiery na Remadays 2019
Reprograf odlicza już dni do targów RemaDays. Zapraszamy: hala F, stoisko N7.
Tomasz Bogdanowicz otworzył agencję marketingu sprzedażowego „Shopper Link”
Na polskim rynku pojawiała się nowa agencja świadcząca kompleksowe usługi w zakresie komunikacji marketingowej - Shopper Link. Jej wyróżnikiem jest stawianie na równi wizerunkowego wymiaru budowania marki, jak i aspektu sprzedażowego. Założycielem jest Tomasz Bogdanowicz, który przez ostatnich 6 lat był związany z Walk, gdzie m.in. pełnił obowiązki Managing...
Agencja interaktywna Mint Media rozpoczęła współpracę z firmą Mattel, jednym z największych na świecie producentów zabawek. Agencja odpowiadała za przeprowadzenie kampanii promującej grę UNO w serwisie TikTok i na Instagramie.
Nowa kampania TV marki Sanytol
W poniedziałek 14 stycznia wystartowała nowa kampania wideo promująca uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący marki Sanytol. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Osiem nowych agencji dołączyło do IPRN
The International Public Relations Network (IPRN), organizacja zrzeszająca niezależne agencje public relations, obecna w ponad 40 krajach, ogłosiła w tym tygodniu zwiększenie swojego globalnego zasięgu. Dołączyło do niej ośmiu nowych członków z różnych krajów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone